Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy

Radyoloji - İstanbul

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Mahir Atasoy Hakkında

Mehmet Mahir Atasoy Kimdir?

Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Mahir Atasoy, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Mahir Atasoy Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Mehmet Mahir Atasoy Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Memede kitle

  Merhaba hocam . annem 1 ay önce kontrol amaçlı mamografi çektirdi ..sonuç ; parankimler meme dokusu skleroze paternde yoğun glandüler doku izlenmektedir.( bırads;0) bilateral meme usg incelemesi; sağ memede milimetrik kist izlenmektedir. sol memede saat 9 hizasında areolaya 2 cm mesafede 7 mm çaplı... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Sol diz mr sonucu

  Diz lateral eklem aralığına komşu femoral yüzeyde minimal subkondral dejenerasyon izlenmektedir. acl de total rüptür ile uyumlu devamsızlık ile tibiofemoral aks da bozulma mevcuttur. medial menisküs posterior hornunda vertikal yırtık ile uyumlu düzensizlik ve heterojen sinyal artışı izlenmektedir.

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. M Atasoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. M Atasoy şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy Radyoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. M Atasoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. M Atasoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.