Doç. Dr. Mehmet Güler, Antalya, Genel Cerrahi

Doç. Dr. Mehmet Güler

Genel Cerrahi - Antalya

Obezite Cerrahisi, Tüp mide, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi

Randevu Al 0 (850) 811 78 48Soru Sor

Doktorun Adresi

Fener Mah.Tekelioğlu Cad.No:7  Muratpaşa, Antalya
Medical Park Antalya Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Mehmet Güler Hakkında

Mehmet Güler Kimdir?

Doç. Dr.Mehmet Güler,lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe  Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır.İhtisasını ise Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesini tamalayarak  Genel Cerrahi uzmani olmuştur.

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi,Genel Cerrahi Uzmanlık Eğitimi tamamlamıştır.Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi,Genel Cerrahi Yardımcı Doçentlik: 2006-2010 İkinci Yükseköğretim Lisans Eğitimi Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümünü tamamlamıştır.

 

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Obezite Cerrahisi
 • Tüp mide
 • Laparoskopik (kapalı) Cerrahi
 • Fıtıklar
 • Pilonidal Sinüs

Tedaviler

 • Onkolojik cerrahi
 • Laparoskopik reflü cerrahisi
 • Laparoskopik safra kesesi ameliyatı
 • Laparoskopik splenektomi
 • Laparoskopik ve açık inguinal ve insizyonel

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 78 48

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Ergo

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Mehmet Güler tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Mehmet Güler ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Mehmet Güler ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 78 48

Doç. Dr. Mehmet Güler için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Mehmet Güler için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Mehmet Güler için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Mehmet Güler hangi kurumlar Mehmet Güler ile anlaşmalı?
Doç. Dr. Mehmet Güler ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Axa Sigorta , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Eureko Sigorta , Türkiye İş Bankası , Şekerbank , Vakıfbank , Akbank , Medlab , Özel Sigortaların Tümü , Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) , Ziraat Sigorta , Doğa Sigorta , Türk Telekom A.Ş. )

Doç. Dr. Mehmet Güler nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Mehmet Güler Medical Park Antalya Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Mehmet Güler hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Mehmet Güler Genel Cerrahi, uzmanıdır. Onkolojik cerrahi, Laparoskopik reflü cerrahisi, Laparoskopik safra kesesi ameliyatı, Laparoskopik splenektomi, Laparoskopik ve açık inguinal ve insizyonel, Mastektomi (Meme alma operasyonu), Meme Hastalıkları Tanı Ve Tedavisi, Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları, Mide - Bağırsak Hastalıkları Cerrahisi, Mide Cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Obezite Cerrahisi, Tüp mide, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Fıtıklar, Pilonidal Sinüs hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Mehmet Güler için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Mehmet Güler muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Mehmet Güler muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Mehmet Güler hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Mehmet Güler hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.