Doç. Dr. Mahmut Altındal, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Doç. Dr. Mahmut Altındal

Dahiliye - İç Hastalıkları, Nefroloji - İstanbul

Vaskülit (Damar Duvarı İltihabı), Böbrek Çıkım Darlığı (Üreteropelvik Bileşke Darlığı), Diyabetik Nefropati (Şeker Hastalığına Bağlı Böbrek Hasarı)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Kültür sokak No:1 Bahçelievler İstanbul E5 üzeri  Bahçelievler, İstanbul
Medical Park Bahçelievler Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) İkram Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Hakkında

Mahmut Altındal Kimdir?

Doç. Dr. Mahmut Altındal, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa (İngilizce) Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 2002 - 2008 yılları arasında Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Dahiliye - İç Hastalıkları uzmanı olmuştur. Ayrıca 2013 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Nefroloji yan dal ihtisas eğitimini tamamlamıştır. 2017 yılında ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Doç.Dr ünvanını almıştır.

G.E.S Komutanlığı A Tipi Dispanseri, Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tekirdağ Devlet Hastanesi, Guy's and St. Thomas' NHS Foundation Trust, Department of Nephrology and Transplantation, London, United Konigdom. Acıbadem İnternational Hospital gibi bir çok kurumda görev almış olan Doç. Dr. Mahmut Altındal, uluslararası hakemli dergilerde bir çok makalesi uluslararası bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitaplarında bir çok bildirisi mevcuttur.

Doç. Dr. Mahmut Altındal, mesleki çalışmalarına Medical Park Bahçelievler Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA (İNGİLİZCE) TIP FAKÜLTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL OKMEYDANI EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2002

Tecrübe: 18 yıl 6 ay

Deneyimler

 • İstanbul Okmeydanı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)
  01 2002 - 10 2008
 • G.e.s Komutanlığı A tipi Dispanseri
  01 2008 - 11 2009
 • Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi
  02 2009 - 09 2010
 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
  10 2010 - 11 2013
 • Tekirdağ Devlet Hastanesi
  11 2013 - 02 2016

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Mahmut Altındal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Mahmut Altındal kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. M Altındal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Mahmut Altındal için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. M Altındal şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Mahmut Altındal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Mahmut Altındal Medical Park Bahçelievler Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Mahmut Altındal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Mahmut Altındal Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Nefroloji uzmanıdır. Abdominal ultrasonografi, Keratinin kan testi, Böbrek ultrasonu, Kan elektrolit testi alanlarında hizmet veriyor ve Vaskülit (Damar Duvarı İltihabı), Böbrek Çıkım Darlığı (Üreteropelvik Bileşke Darlığı), Diyabetik Nefropati (Şeker Hastalığına Bağlı Böbrek Hasarı), İdrarda Protein Görülmesi (Proteinüri, İdrara Protein Kaçağı), Henoch-Schönlein Purpurası hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Mahmut Altındal için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Mahmut Altındal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Mahmut Altındal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. M Altındal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Mahmut Altındal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. M Altındal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.