Doç. Dr. Levent Cansever

Göğüs Cerrahisi - İstanbul

Adenokarsinom, Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları, Tanı Yöntemleri

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Kazlıçeşme Mah. Balıklıyolu Cad.No:1 Zeytinburnu  Zeytinburnu, İstanbul
İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Levent Cansever Hakkında

Levent Cansever Kimdir?

Doç. Dr. Levent Cansever, Göğüs Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Levent Cansever, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • TRAKYA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL YEDIKULE GÖGÜS HASTALIKLARI VE GÖGÜS
İlgilendiği Hastalıklar
 • Adenokarsinom
 • Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları
 • Tanı Yöntemleri
 • Paraziter Hastalıklar
 • Göğüste Su Toplaması
Tedaviler
 • Akciğer ve plevra biyopsisi
 • Akciğer ve plevra biyopsisi
 • Akciğer ve plevra biyopsisi
 • Akciğer ve plevra biyopsisi
 • Akciğer ve plevra biyopsisi

Levent Cansever Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

en..İ
Zamanlama
İlgi
Ortam

2013 Temmuz ayında Rahmetli babamın; Yedikule Hastanesi'nde Akciğer Kanseri tanısıyla 7 saat boyunca ameliyatını gerçekleştiren çok kıymetli çok değerli bir hocadır. Ameliyat öncesi benimle birebir konuşup, babamın hastalığının detayını bildirerek; hasta yakınlarına karşı sorumluluk bilincini ziyadesiyle göstermiş bir hekimdir. Ameliyatı çok başarılı geçmiştir. Kemoterapi sona erdiğinde kaybetmiş olsak da babamı; kendisiyle ya da hiç kimseyle bağlayıcılığı olmadığından gönül rahatlığı ile Levent Hoca'mı üzerinden yıllar geçse de tavsiye etmekten gurur duyuyorum. Gayreti asla inkâr edilmeyecek yegane insandır. Saygım ve vefam daimi sürerken;Sağlıklı, umut dolu, güzel günler dilerim. Sevgiler 17-05-2019

gi..erkol
Zamanlama
İlgi
Ortam

Check up sonucu timoma şüphesi ile yedikule göğüs hastsnesinde Doç DrSinem Nedime Sökücü tarafından titizlikle muayene edilip Doç Dr Levent Cansever e yönlendirildim. Dr Levent bey timoma hakkında bilgilendirdi 15 gün içinde pet dshil bütün tetkikler yapıldı. Kardeş hastalık myasteni gravis yoktu ve 5 aralıkta ameliyat oldum. Dr Levent bey ve ekibi titizlikle takiplerimi gerçekleştirdi. Dr Levent bey ve ekibine Dr Yunus Bey Dr Merve hn hemşireler Özlem hn Öznur hn ve Sena hn a yogun bakım personeli guleryuzlü titiz calışan bayana servisteki personel Sevgi hanıma ve tüm çalışanlara tesekkür ederim. 09-12-2018

em..er
Zamanlama
İlgi
Ortam

Temmuz 2017de myastenia gravis hastalığı tanısı koyuldu. Eylül ayı itibariyle kortizon tedavisine başladım, kortizonla hastalık stabil seviyeye ulaştığında timus bezi ameliyatı için doktorumun tavsiyesi ile dç.dr. Levent Cansever'e ulaştık. Kendisi aralık ayında vats timektomi yöntemi ile ameliyatımı gerçekleştirdi. Çok ilgili ve tatlı dilli bir doktor olmasının yanı sıra kesinlikle sizi her konuda açıklayıcı anlatımıyla bilgilendiren bir doktor, uyguladığı yöntem ile timektomi çok küçük kesikler ile gerçekleştirilip alınabilecek en az hasarı bırakıyor. Büyük kesikler sahibi olunmadığı için ayaklanmanız ve süreçleri atlatmanız olabildiğince hızlanıyor. Bu tarz bir ameliyat için kesinlikle sizlere önerebileceğim bir doktor. Kendisine teşekkürlerimi iletir, saygılarımı sunarım.. 02-01-2018

cu..�ova

Yaklaşık 1 ay önce yaptırdığım check up sonucuma göre akciğer ve göğüs kafesim arasında bir kist teşhis edildi ve kistin boyutu yaklaşık 9cm'di. Sonrasında Levent Hocamla görüştüm. Kisti elinden geldiğince küçük bi yerden almaya çalışacağını söyledi. Gayet pozitif ve sıcakkanlı davrandı ve ameliyatımı gönül rahatlığıyla ona oldum. Ameliyat sonrasında da güleryüzünü ve ilgisini hiç eksik etmedi. Bugün ameliyat olalı tam 12 gün oldu. Şuanda ameliyattan önceki halime döndüm diyebilirim. Dalında kesinlikle çok bir doktor. Emeklerinden dolayı çok çok teşekkür ederim. 01-12-2016

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Levent Cansever tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Levent Cansever kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. L Cansever ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Levent Cansever için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. L Cansever şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Levent Cansever nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Levent Cansever İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Levent Cansever hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Levent Cansever Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır. Akciğer ve plevra biyopsisi, Akciğer ve plevra biyopsisi, Akciğer ve plevra biyopsisi, Akciğer ve plevra biyopsisi, Akciğer ve plevra biyopsisi, Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları, Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları, Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları, Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları, Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Adenokarsinom, Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları, Tanı Yöntemleri, Paraziter Hastalıklar, Göğüste Su Toplaması hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Levent Cansever için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Levent Cansever muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Levent Cansever hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. L Cansever ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Levent Cansever hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. L Cansever hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.