Prof. Dr. Levent Cansever

Göğüs Cerrahisi - İstanbul
5.0

Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları, Adenokarsinom, Göğüste Su Toplaması

5.0

“Bi çok gezdiğimiz yerler riskli oldugunu, ve ameliyat edemeyeceklerini önce kemoterapi gerektigi ni ...” Devamı

Prof. Dr. Levent Cansever

İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Kazlıçeşme Mah. Balıklıyolu Cad.No:1 Zeytinburnu Zeytinburnu/İstanbul
Hizmetler
Video torakoskopik cerrahi (vats) Mediastinal tümör rezeksiyonu Timektomi Akciğer kanseri Akciğer cerrahisi Devamı

Diploma Aldığı Kurum

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları Adenokarsinom Göğüste Su Toplaması Paraziter Hastalıklar Tanı Yöntemleri Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

4.9
OA
Orç*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Akciğer kanseri
İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bi çok gezdiğimiz yerler riskli oldugunu, ve ameliyat edemeyeceklerini önce kemoterapi gerektigi ni soylediler kimsenin cesaret edemediği akciger kanseri olan babamı ameliyat etti sorunsuz Bi seklde atlattik çok sukur.. kemoterapi ye gerek duyulmadan ... çok ilgili güleryuzlu doktorumuz sonsuz teşekkürler... iyiki levent hoca ....

FS
Fig*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

2013 Temmuz ayında Rahmetli babamın; Yedikule Hastanesi'nde Akciğer Kanseri tanısıyla 7 saat boyunca ameliyatını gerçekleştiren çok kıymetli çok değerli bir hocadır. Ameliyat öncesi benimle birebir konuşup, babamın hastalığının detayını bildirerek; hasta yakınlarına karşı sorumluluk bilincini ziyadesiyle göstermiş bir hekimdir. Ameliyatı çok başarılı geçmiştir. Kemoterapi sona erdiğinde kaybetmiş olsak da babamı; kendisiyle ya da hiç kimseyle bağlayıcılığı olmadığından gönül rahatlığı ile Levent Hoca'mı üzerinden yıllar geçse de tavsiye etmekten gurur duyuyorum. Gayreti asla inkâr edilmeyecek yegane insandır. Saygım ve vefam daimi sürerken;Sağlıklı, umut dolu, güzel günler dilerim. Sevgiler

Sev*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Check up sonucu timoma şüphesi ile yedikule göğüs hastsnesinde Doç DrSinem Nedime Sökücü tarafından titizlikle muayene edilip Doç Dr Levent Cansever e yönlendirildim. Dr Levent bey timoma hakkında bilgilendirdi 15 gün içinde pet dshil bütün tetkikler yapıldı. Kardeş hastalık myasteni gravis yoktu ve 5 aralıkta ameliyat oldum. Dr Levent bey ve ekibi titizlikle takiplerimi gerçekleştirdi. Dr Levent bey ve ekibine Dr Yunus Bey Dr Merve hn hemşireler Özlem hn Öznur hn ve Sena hn a yogun bakım personeli guleryuzlü titiz calışan bayana servisteki personel Sevgi hanıma ve tüm çalışanlara tesekkür ederim.

GP
Giz*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Temmuz 2017de myastenia gravis hastalığı tanısı koyuldu. Eylül ayı itibariyle kortizon tedavisine başladım, kortizonla hastalık stabil seviyeye ulaştığında timus bezi ameliyatı için doktorumun tavsiyesi ile dç.dr. Levent Cansever'e ulaştık. Kendisi aralık ayında vats timektomi yöntemi ile ameliyatımı gerçekleştirdi. Çok ilgili ve tatlı dilli bir doktor olmasının yanı sıra kesinlikle sizi her konuda açıklayıcı anlatımıyla bilgilendiren bir doktor, uyguladığı yöntem ile timektomi çok küçük kesikler ile gerçekleştirilip alınabilecek en az hasarı bırakıyor. Büyük kesikler sahibi olunmadığı için ayaklanmanız ve süreçleri atlatmanız olabildiğince hızlanıyor. Bu tarz bir ameliyat için kesinlikle sizlere önerebileceğim bir doktor. Kendisine teşekkürlerimi iletir, saygılarımı sunarım..

BT
Bur*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Yaklaşık 1 ay önce yaptırdığım check up sonucuma göre akciğer ve göğüs kafesim arasında bir kist teşhis edildi ve kistin boyutu yaklaşık 9cm'di. Sonrasında Levent Hocamla görüştüm. Kisti elinden geldiğince küçük bi yerden almaya çalışacağını söyledi. Gayet pozitif ve sıcakkanlı davrandı ve ameliyatımı gönül rahatlığıyla ona oldum. Ameliyat sonrasında da güleryüzünü ve ilgisini hiç eksik etmedi. Bugün ameliyat olalı tam 12 gün oldu. Şuanda ameliyattan önceki halime döndüm diyebilirim. Dalında kesinlikle çok bir doktor. Emeklerinden dolayı çok çok teşekkür ederim.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Levent Cansever ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Levent Cansever için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Levent Cansever nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Levent Cansever İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Levent Cansever hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Levent Cansever Göğüs Cerrahisi uzmanıdır. Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları, Adenokarsinom, Göğüste Su Toplaması alanlarında hizmet veriyor ve Video torakoskopik cerrahi (vats), Mediastinal tümör rezeksiyonu, Timektomi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube