Doç. Dr. İsmail Gülşen

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Van

Sinir Sistemi Hastalıkları, Beyin omurilik cerrahisi, Sinir Sıkışması

Randevu Al 0 (850) 811 75 65 Soru Sor

Beyin Tümörü Ameliyatları SGK'LI hastalara ücretsiz yapılmaktadır. Özellikle posterior fosta tümörleri , 4. Ventrikül tümörleri.

Doktorun Adresi

Cumhuriyet, Zübeyde Hanım Cd. No:87  Merkez, Van
Van Özel Lokman Hekim Hastanesi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 811 75 65
İmkanlar
Otopark (Ücretli) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

İsmail Gülşen Hakkında

İsmail Gülşen Kimdir?

Doç. Dr. İsmail GÜLŞEN; 10 Haziran 1980 yılında Bitlis’in Ahlat ilçesinde doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Van da tamamladı. 1997 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı ve 2003 yılında Tıp Fakültesinden mezun oldu. Aralık 2003 Haziran 2005 arasında Burdur Çavdır ilçesi B tipi 112 istasyonunda pratisyen hekim olarak çalıştı. 2005 Nisan Tıpta Uzmanlık Sınavında Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi ABD da Nöroşürirji ihtisasına başladı. Haziran 2011 de Beyin ve Sinir Cerrahisi ünvanını aldı. Ağustos 2011- Mayıs 2013 arasında Mecburi devlet Hizmet Yükümlülüğü gereği Bitlis Devlet Hastanesinde çalıştı. Mayıs 2013 de Yüzüncü Yıl üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Ana Bilim Dalına Yardımcı Doçent olarak atandı. Nisan 2014-Mayıs 2014 de Helsinki University Central Hospital, Department of Neurosurgery, Finland.da Erasmus Burs kapsamında Dr. JuhaHernesneinemi MD.PhD.nin Anevrizma ameliyatlarını izleme imkanı buldu. Haziran 2014-Eylül 2014 tarihleri arasında Marmara Üniversitesi Nörolojik Bilimler Enstitüsünde Doç. Dr. Aşkın Şeker’ in Fellow luğunu yaparak Endoskopik Hipofiz Cerrahisi Eğitimi aldı. 2015 Ekim döneminde Üniversiteler arası kurula Doçenlik başvurusunda bulunmuştur. Temmuz 2016- Eylül 2016 tarihleri arasında University of Wisconsın , School of Medical Public Health , USA. ( worked by Dr. Robert J. Dempsey MD, Mustafa K Baskaya , MD. Skull Base Surgery Program Director. Between July 1,2016 and August 26, 2016) kiliniksel gözlemci ve araştırmacı olarak çalıştı.

2017 Ocak ayında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesindeki görevimden ayrılıp Özel Lokman Hekim Van Hastanesinde Beyin Cerrahi Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Ayrıca Spinal anestezi ile hastayı uyutmadan mikrocerrahi yöntemi ile mikrodeskektomi yapan tek kişidir.Kendisine ait 10 yataklı Yoğun Bakım Servisi vardır.

Üniversiteler Arası Kurul tarafından 2015 ekim döneminde Başvurusu yapılan Doçentlik dosyası 06.03.2018 tarihinde sonuçlanmış olup bu tarihten itibaren Doçent Ünvanı almıştır.

Doç. Dr. İsmail GÜLŞEN; mesleki çalışmalarına Van Özel Lokman Hekim Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • SÜLEYMAN DEMIREL ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Sinir Sistemi Hastalıkları
 • Beyin omurilik cerrahisi
 • Sinir Sıkışması
 • Beyinde Damar Tıkanıklığı
 • Sara (Epilepsi)
Tedaviler
 • Kraniosinostoz Cerrahisi
 • Yoğun bakım
 • Spinal Enstrümantasyon
 • Siyatik tedavisi
 • Servikal posterior cerrahi ameliyat
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 75 65
Anlaşmalı Kurumlar
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Mapfre - Genel Sigorta
 • Akbank

İsmail Gülşen Değerlendirmeleri

Değerlendir
6 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ile..ç
Zamanlama
İlgi
Ortam

İsmail gülşen hocam muazzam bir doktor bir yıla yakın bel fıtığı eziyetini çekenlerden biri olarak kendisinin ilgisi güler yüzlülüğü tarif edilemez bacağımı kaybetmwkten beni kurtardı ve ameliyat oldum kensisinde allah binlerce defa kendiainden razı olsun beş aydır ameliyat olmama rağmen hale ilk günki gibi telwfonlarıma cevap veripp bana yarsımcı oluyor şifa allahtandır ama kendisi benim vesilem oldu kendilerine ne kader teşekkür etsem az şükürler olsun rabbime hiç düşünmeden ismail gülşenin şifalı elleeine kendinizi teslim edebilirsiniz sağlıklı günler dilerim herkese.... Nebile tunçkanat 13-06-2021

i..dirimoglu
Zamanlama
İlgi
Ortam

istanbul büyük şehir belki dünyanın en iyi doktorları prof ları ist dadır .onlara ulaşabilmek için ya çok büyük bir çevren yada çokça servetin olması gerek.guvenmek ise sadece bir temenni olarak kalıyor sadece. birinci ameliyatımı ist oldum. ağrılarım bir türlü geçmedi meğer fitigim tekrarlamış.ikinci ameliyati mutlaka güvenilir bir doktora olmam gerekiyordu.bir dostum ismail gulsen beyi çok methetti.nasil oldu bilmem gıyabında çok güvendim ve van a gittim. insanlığıyla doktorluguyla anlayışıyla beni mest etti. elhamdülillah güzel bir ameliyattan sonra sağlığıma kavuştum. sadece ist degil van dada harika doktor varmış bildik. eğer van dan istanbula siz söylemeden bu kadar yoğunluğa rağmen sizi arayıp dikişlerini aldırdın mi nasılsın diye soran bir doktor arıyorsanız sizi de van a ismail gulsen doktora bekleriz ... 01-05-2021

at..�ler
Zamanlama
İlgi
Ortam

ben necat işler 15 gün önce ismayil hocamın yanında bel fıtığı amaliyatı oldum çok memnun kaldım hiç tereddüt etmeden tafsiye ederim allah ismayil hocam dan razı olsun inşallah 04-10-2020

al..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hocam Allah sizden razı olsun gördüğüm en güzel doktorsunuz. İnşallah istediğiniz herşey karşınıza çıkar. Rabbim yardımcınız olsun 07-05-2020

ğdem..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Oğlum çok ağır bir kaza geçirdi. Umutsuz bir vaka İsmail hocamız sayesinde iyileşti. Allah kendisinden razı olsun. Başarısından dolayı kendisini tebrik eder başarılarının devamını dilerim. 07-05-2020

ri..pal
Zamanlama
İlgi
Ortam

Mükemmel bir doktor.Ilgi, alaka özellikle de mütevazi kişiliğiyle takdire şayan bir doktor.Beyindeki tümörden dolayı 22.01.2020 tarihinde annemi başarılı bir şekilde ameliyat etti.Allah kendisinden razı olsun, onun gibi doktorların sayısını arttırsın.Hasta Şirin ŞIPAL. 26-01-2020

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. İsmail Gülşen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

İsmail Gülşen Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Bel ağrısı

  Lomber mr ön tanı:bel ağrısı lomber lordoz normaldir. l5 vertebra geçiş vertebra özelliğindedir. l4-l5 intervertebral diskte hafif posterior bulging izlenmiş olup tekal keseye hafif bası izlenmiştir. nöral foramenler inferiordan minimal daralmıştır. spinal kanal kalibrasyo... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. İsmail Gülşen

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Bel fıtığı

  Lomber mr i̇ncelemesi̇nde; lomber aks düzleşmiştir. orta lomber seviyede kifoz oluşumu izlenmiştir. l1-2 düzeyinde diskal bulging izlenmiştir. l2-3 düzeyinde diskal bulging izlenmiş olup, sağ santrolateralde diskal protrüzyon, dural sakı basılamıştır. l3-4 düzeyinde diskal bulging izlenmişti... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. İsmail Gülşen

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. İsmail Gülşen ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. İsmail Gülşen ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 75 65

Doç. Dr. İsmail Gülşen için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. İsmail Gülşen için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. İsmail Gülşen için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. İsmail Gülşen hangi kurumlar İsmail Gülşen ile anlaşmalı?
Doç. Dr. İsmail Gülşen ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Akbank , Ziraat Bankası , Ziraat Sigorta )

Doç. Dr. İsmail Gülşen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. İsmail Gülşen Van Özel Lokman Hekim Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. İsmail Gülşen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. İsmail Gülşen Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Kraniosinostoz Cerrahisi, Yoğun bakım, Spinal Enstrümantasyon, Siyatik tedavisi, Servikal posterior cerrahi ameliyat, Servikal anterior cerrahi ameliyat, Servikal Anterior - Posterior Cerrahi, Periferik sinir cerrahisi (karpal tünel sendromu, kübital tünel sendromu), Pediatrik Beyin ve Sinir Cerrahisi, Omurga ve beyin biyopsisi alanlarında hizmet veriyor ve Sinir Sistemi Hastalıkları, Beyin omurilik cerrahisi, Sinir Sıkışması, Beyinde Damar Tıkanıklığı, Sara (Epilepsi) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. İsmail Gülşen için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. İsmail Gülşen muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. İsmail Gülşen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. İsmail Gülşen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. İsmail Gülşen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Paz 01 Ağu
Pzt 02 Ağu
Sal 03 Ağu

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.