Doç. Dr. İlknur Günaydın, Ankara, Kalp Damar Cerrahisi

Doç. Dr. İlknur Günaydın

Kalp Damar Cerrahisi - Ankara

Koroner Arter Hastalığı, Atardamar Hastalıkları, By-Pass

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Sağlık sokak, Sıhhiye, Ankara  Çankaya, Ankara
T.Yüksek İhtisas Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

İlknur Günaydın Kimdir?

Doç. Dr. İlknur Günaydın, Kalp Damar Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. İlknur Günaydın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 4
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lşah..kan

Mrb ilknur hanım Emin özkan ın başarılı ameliyatı için ilgi ve alakanız için size ve ekibinize çok teşekkür ederiz.Ellerinize sağlık Başarılarınızın devamını diliyoruz 28-07-2017

inç..ın

Merhaba İlknur hanım, eşimin ameliyat öncesinde, ameliyatında ve sonrasında göstermiş olduğunuz ilgi,başarılı geçen ameliyat ve sonrasında verdiğiniz güler yüzlü,başarılı değerli çalışmalarınızdan dolayı şükranlarımı sunmak istiyorum. Tüm ekibinizle hayatımıza çok değerli bir hediye verdiniz. Sağ olun. Ali Şahin AYDIN nın eşi. 29-01-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. İlknur Günaydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. İlknur Günaydın kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. � Günaydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. İlknur Günaydın için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. � Günaydın şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. İlknur Günaydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. İlknur Günaydın T.Yüksek İhtisas Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. İlknur Günaydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. İlknur Günaydın Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Abdominal aort anevrizması(aaa) onarımı, Aortoiliak ve aortofemoral bypass grafisi ve cerrahisi, Bypass ameliyatı koroner arter bypass grefti, Damar cerrahisi ameliyatları, Kalp kapağı replasmanı, Estetik varis tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Koroner Arter Hastalığı, Atardamar Hastalıkları, By-Pass, Kalp Kapağı Problemleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. İlknur Günaydın için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. İlknur Günaydın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. İlknur Günaydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. � Günaydın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. İlknur Günaydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. � Günaydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.