Doç. Dr. İlker Sarıkaya, İstanbul, Ortopedi ve Travmatoloji

Doç. Dr. İlker Sarıkaya

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Omuz İnstabilitesi, Donmuş Omuz, Patella Kırığı

Randevu Al0 (850) 433 42 17

Adres

Hakkı Yeten Cad. Süleyman Seba Kompleksi 10/D  Şişli, İstanbul
Ortopediatri - Çocuk Ortopedi Akademisi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

İlker Sarıkaya Kimdir?

Doç.Dr. İlker SARIKAYA,İstanbul  Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanlığı üzerine tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Doç.Dr. İlker SARIKAYA, İstanbul Fulya'da bulunan Ortopediatri - Çocuk Ortopedi Akademisi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

Uzmanlık aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Yayınlar

 • Kesmezacar H, Sarıkaya IA. The results of conservatively treated simple elbow dislocations. Acta Orthop Traumatol Turc. 2010;44(3):199-205. doi:10.3944/AOTT.2010.2400.
 • Ogut T, Ayhan E, Irgit K, Sarikaya AI. Endoscopic treatment of posterior anklepain. Knee Surg Sports Traumatol Arthrosc. 2011 Aug;19(8):1355-61. doi: 10.1007/s00167-011-1428-x.
 • Sarıkaya İA, İnan M, Şeker A. Improvement of popliteal angle with semitendinosus or gastrocnemius tenotomies in children with cerebral palsy. Acta Orthop Traumatol Turc. 2015;49(1):51-6. doi: 10.3944/AOTT.2015.14.0078.
 • İnan M, Sarikaya İA, Yildirim E, Güven MF. Neurological complications after supracondylar femoral osteotomy in cerebral palsy. J Pediatr Orthop. 2015 Apr-May;35(3):290-5. doi: 10.1097/BPO.0000000000000264.
 • Yıldırım E, Sarıkaya İA, İnan M. Unusual entrapment of deep peroneal nerve after femoral distal extension osteotomy. J Pediatr Orthop B. 2015 Sep;24(5):440-3. doi: 0.1097/BPB.0000000000000167.

Yabancı Diller

 • İngilizce
 • Almanca

İlgilendiği Hastalıklar

 • Omuz İnstabilitesi
 • Donmuş Omuz
 • Patella Kırığı
 • Çocuk Dirsek Çevresi Kırıkları
 • Mirror Hand

Tedaviler

 • Ayak ve ayak bileği cerrahisi
 • Üst ekstremite cerrahisi
 • Karpal tünel ve sinir basısı onarımı
 • İlizarov - Kemik uzatma ameliyatları
 • Lumbar punktur

Diplomalar ve Sertifikalar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 42 17

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ge ..�

İlker Bey e fizik ve rehabilitasyon merkezemizin tavsiyesi üzerine gittik. Dr umuz cok güler yüzlü cok güzel muayene etti cocugumu ve herseyi tek tek acıkladı bizi cok iyi dinledi. Biz bundan sonra emin ellerdeyiz biliyorum. İnşallah oglum önce Allahın sonra da sizin yardımınızla ayaklanacak hocam🙏 27-03-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. İlker Sarıkaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Bilgilendirici Videoları

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. İlker Sarıkaya ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. İlker Sarıkaya ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 42 17

Doç. Dr. İlker Sarıkaya için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. İlker Sarıkaya için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. İlker Sarıkaya için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. İlker Sarıkaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. İlker Sarıkaya Ortopediatri - Çocuk Ortopedi Akademisi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. İlker Sarıkaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. İlker Sarıkaya Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Ayak ve ayak bileği cerrahisi, Üst ekstremite cerrahisi, Karpal tünel ve sinir basısı onarımı, İlizarov - Kemik uzatma ameliyatları, Lumbar punktur alanlarında hizmet veriyor ve Omuz İnstabilitesi, Donmuş Omuz, Patella Kırığı, Çocuk Dirsek Çevresi Kırıkları, Mirror Hand hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. İlker Sarıkaya için muayene ücreti nedir?

Doç. Dr. İlker Sarıkaya muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. İlker Sarıkaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. İlker Sarıkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. İlker Sarıkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Cum 10 Tem
Cmt 11 Tem
Paz 12 Tem

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.