Doç. Dr. İlker Kiriş

Kalp Damar Cerrahisi - İzmir
5.0

Varis cerrahisi ve tedavisi, Karotis Cerrahisi, Skleroterapi

5.0

“Uzun süre devam eden, çekilmez hal alan sağ bacağımdaki varis problemim nedeni ile -bir doktor arkad...” Devamı

Doç. Dr. İlker Kiriş

Doç. Dr. İlker KİRİŞ, 6 Mayıs 1972 tarihinde Aydın’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1995 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, yine aynı fakülte de ve Süleyman Demirel Üniversitesi'nde tamamlayarak 2002 yılında Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Mesleki eğitim amacıyla 2008 yılında İngiltere Oxford Üniversitesi Kardiyotorasik Cerrahi Kliniğinde bir süreliğine çalışmalarda bulunmuş olan Doç. Dr. İlker KİRİŞ, Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği’nin 2011 yılındaki yeterlilik sınavında (ulusal board sınavı) başarılı olarak Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanlık Ana Bilim Dalında yeterlilik belgesi almaya hak kazanmıştır.

Süleyman Demirel Üniversitesi Kalp ve Damar Cerrahisi kliniğinde 2011 yılında doçentlik unvanı almış olan Doç. Dr. İlker KİRİŞ, 2011-2013 yılları arasında Universal Ege Sağlık Hastanesi’nde, 2013-2015 yılları arasında Şifa Üniversitesi’nde Kalp ve Damar Cerrahisi kliniklerinde görev almıştır. 

Günlük mesleki pratiğinde özellikle toplardamar hastalıkları ve varis hasta grubu ile yoğun olarak ilgilenmekte olan Doç. Dr. İlker KİRİŞ, varislerin estetik tedavisini de içerecek şekilde güncel tedavi yöntemlerinin tamamını titizlikle uygulamakt, ayrıca, Avrupa Damar Cerrahisi Derneği (European Society of Vascular Surgery) damar ultrasonografi sertifikası sahibihidir. Hastalarını muayene ettikten sonra toplardamar ultrasonografi tetkiklerini kendisi yapmaktadır.

Doç. Dr. İlker KİRİŞ, evli ve iki çocuk babası olup iyi derecede İngilizce bilmektedir. Hobi olarak psikoloji, yemek yapmak ve go strateji oyunu ile ilgilenmekte, düzenli olarak spor ve 15 yılı aşkın süredir aikido yapmaktadır.

Hakkında

Doç. Dr. İlker KİRİŞ, 6 Mayıs 1972 tarihinde Aydın’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1995 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, yine aynı fakülte de ve Süleyman Demirel Üniversitesi'nde tamamlayarak 2002 yılında Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Mesleki eğitim amacıyla 2008 yılında İngiltere Oxford Üniversitesi Kardiyotorasik Cerrahi Kliniğinde bir süreliğine çalışmalarda bulunmuş olan Doç. Dr. İlker KİRİŞ, Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği’nin 2011 yılındaki yeterlilik sınavında (ulusal board sınavı) başarılı olarak Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanlık Ana Bilim Dalında yeterlilik belgesi almaya hak kazanmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Varis cerrahisi ve tedavisi Karotis Cerrahisi Skleroterapi Varis Ülseri Bacaklarda Damar Tıkanıklığı Devamı

Hobiler

Go strateji oyunu Psikoloji Yemek yapmak Köpek bakımı Aikido Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ES
Eng*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Uzun süre devam eden, çekilmez hal alan sağ bacağımdaki varis problemim nedeni ile -bir doktor arkadaşımın tavsiyesi üzerine- Doç. Dr. İlker Kiriş Bey'e muayene oldum. 20 Kasım 2020 tarihinde Endovenöz laser ablasyon tanısı ile operasyon geçirdim. Doç. Dr. ilker Kiriş bey, sıkıntılı geçen yaşamımı normale dönüştürdü, beni sağlığıma kavuşturdu. En ince detaylarına kadar hastasını bilgilendiren, hastasına güven veren, hekimliğinin yanında mükemmel bir insan o. Kendisine nasıl müteşekkirim, anlatamam. İyi ki o'nu tanıdım. Engin Seber. 3 Ocak 2021.

H. Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

İlker bey çok başarılı bir doktor tedavimi oldum gayet memnunum kendisine çok teşekkürler.

B. Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Doktor bey de Muayene oldum Başka doktor da ameliyat demişti olmamıştım Doktor bey bana güven verdi hemen Oldum ameliyatımı aynı gün taburcu oldum çok memnunum Çok başarılı bir doktor her şey için teşekkürler.

SP
Sal*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Doktor İlker bey hastaneye geldiğim ilk günden taburcu olduğum güne kadar asistanları ve kendisi dahil olmak üzere çok titiz ve itinalı olarak ilgi gösterdiler. Bundan dolayı müteşekkir oldum. Buradan çok memnun ayrıldım.Hastane çalışanlarına ve özellikle ilker beye minnettarım. iyi çalışmalar

AE
Ati*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hocamdan çok memnun kaldım. Genel olarak müdahale ve bilgi birkimi çok yeterli olup, başarınızı bir operasyon gerçekleştirdi. Her şey için çok teşekkürler.

FE
Fat*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Tüm tedavi sürecinden memnun kaldım. İlginize teşekkür ederim.

NE
Nig*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Varis hastalığımın tedavisiyle ilgili Almanya’da yaşadığım zor ve olumsuz geçen bir tecrübeden sonra, tavsiye üzerine İlker Bey’den randevu aldım. Kısa bir süreliğine Türkiye’de olacağımı bildirince, İlker Bey tüm işlemlerimi aynı günde tamamlamak üzere, varis hastalığımın giderilmesine yönelik muhtemel tedaviyi planladı. İlker Bey muayene esnasında beni çok detaylı bir şekilde bilgilendirdi ve tüm sorularıma aydınlatıcı cevaplar verdi. Lokal anestezi ile geçen ameliyatım süresince İlker Bey ve ekibi pozitif tutumlarıyla beni çok güvende hissettirdiler. Ameliyat sonrası ise iyileşme sürem çok rahat geçti ve sonuçtan çok memnunum. İlker Bey’e, ve bu süreçte hem ameliyat öncesi hem de ameliyat sonrası tüm diğer işlemlerin kusursuz yapılması konusunda güler yüzle gösterdiği yakın ilgi ve yardımlarından dolayı Özlem Hanım'a çok teşekkür ederim.

ST
Ser*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Merhaba... Uzun zamandır babam kalp hastasiydi ve 4 kez anjiyo oldu sonuç alınamadı by pass kararı alındı ama normal hastalara gire iki kat risk olduğu soylenoldi ve bizi ankara tobb da bir doktora yönlendirdiler bu tarz riskli ameliyatları o doktor yapıyormuş.bir akşam babam kötüleşti sadece tek damara kaldık ve o da yüzde 75 çalışıyordu Koronerde bulunan bir doktorumuz bizi ilker beye yönlendirdi. İlker bey öğle tatiline rağmen asistanını telefon etmesiyle gelmesi bir oldu Ablam be bana hastamız hakkında geniş bilgi verdi ve babamı iknaya çalışmamalıydı yoksa bu kattı ile bir kalp krizi geçirebileceğini söyledi Ilk kez bir doktor bizi bu kadar dinledi. Derken babama durumu anlattık ama o da hala korkuyordu.ilker beyden randevu almamizi istedi oljer beyi gordu ve ilkrr beyin ona ameliyat ile ilgili görsel anlatımı babamı ikna etti Ameliyat olda bille yoğun bakımdan 1 ay çıkamaz dedikleri babamı ilker hocam 2nci gün de çıkardı ve servise aldı.yanlis anlamayın 3 damar takıldı babama ve daha kaç hastayı kazandığını anlatamam allah siz ve sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin ilker hocam yaptığı ise nazaran çok mütevazi bir kişilik..sizi çok seviyoruz ilker hocam..sağlıkla kalın...

HA
Hal*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Sözlerime İlker beye şükranlarımı sunarak başlamak istiyorum. Kendisi harika bir hekim. Ameliyat olmam teşhisimin konması hepsi bir anda oldu.Patlamaya hazır bir bomba gibiymişim. Kendimi şu an harika hissediyorum ve bir o kadar da şanslı. Aynı şekilde eşimi varis şikayetlerinden ağrılarından kurtardı. O konuda da ayrı minnetlerimi iletiyorum. İyi ki İlker bey çıkmış karşımıza. Ona ne kadar teşekkür etsem az gelir. Bana sağlığımı tekrar geri verdi. Efendi oluşu, çalışkan ilgili, güler yüzlü oluşu bizi sonsuz memnun etti. Tekrar çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum. Yolunuz açık olsun.

MA
Mus*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Hastanenizden çok memnun kaldım. İlker Beyin yaptığı ameliyat sayesinde kendimi çok iyi hissediyorum. Allah ondan razı olsun. Her şey için çok teşekkür ederim. Çok güzel ilgilendi. Ellerine sağlık.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. İlker Kiriş ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. İlker Kiriş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. İlker Kiriş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. İlker Kiriş bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. İlker Kiriş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. İlker Kiriş Kalp Damar Cerrahisi uzmanıdır. Varis cerrahisi ve tedavisi, Karotis Cerrahisi, Skleroterapi alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube