Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Doç. Dr. İlker Kahramanoğlu, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Doç. Dr. İlker Kahramanoğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi - İstanbul

Jinekolojik Kanserler, Endometriozis, Yumurtalık Kisti ve tümörleri

Randevu Al 0 (850) 474 01 48Soru Sor

Adres

Vali Konagi Cad. 73  Şişli, İstanbul
Özel Muayenehane

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

İlker Kahramanoğlu Kimdir?

Doç. Dr. İlker Kahramanoğlu, 1985 yılında, Antalya’da doğmuştur.Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2009 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Süleymaniye Doğum ve Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak 2014 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.Aynı yılda, Kadın Hastalıkları ve Doğum Yandal Sınavı’nda ülke genelinde ikinci oldu.

2015-2018 yılları arasında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı, Jinekolojik Onkoloji Bilim Dalı’nda çalıştı. 2018’de üç ay boyunca Memorial Sloan Kettering Cancer Center, New York’da çalıştı. 2018 Nisan’da, Jinekolojik Onkoloji yandal uzmanı oldu. 2018 Ekim’de, ESGO (Avrupa Jinekolojik Onkoloji Derneği) tarafından akredite European Gynaecological Oncologist ünvanı aldı. Mayıs 2018-Kasım 2019 arası Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Jinekolojik Onkoloji mecburi hizmetini tamamladı. Bu merkezde, 500’e yakın jinekoloji ve jinekolojik kanser ameliyatı gerçekleştirdi. 2019 yılı içerisinde, Leipzig Üniversitesi, Almanya ve Policlinico Universitario Agostino Gemelli, Irccs Catholic University Of The Sacred Heart, Roma, İtalya’da çalıştı.  Ağustos 2019’da Doçent ünvanı aldı. Uluslararası çalışma gruplarıyla da koordine çalışan İlker Kahramanoğlu, dünya literatürüne 60’a yakın yayın kazandırmıştır. Ameliyat videoları, uluslararası ve ulusal kongrelerde yayınlanmıştır.

 

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL SÜLEYMANIYE DOGUM VE KADIN HASTALIKLARI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Jinekolojik Kanserler
 • Endometriozis
 • Yumurtalık Kisti ve tümörleri
 • Robotik Cerrahi
 • Myom (Miyom), fibromyoma

Tedaviler

 • Laparoskopik over kisti ameliyatı
 • Yumurtalık kistleri
 • Vajinal Akıntı
 • Vajina estetiği
 • Rahmin alınması

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 01 48

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

en..oy

Çok becerikli ve bilgili, güler yüzlü bir hekimdir İlker Hocam. Belki on doktora gittik ama en başından beri açık şekilde bilgilendirdi bizi. Annemin kanser tanısını koydu ve ameliyatını gerçekleştirdi. Allah yolunu açık etsin. 20-11-2019

lfizar..nar

Ilker hocamla yaklaşık 1 sene süren bir tedavi sürecimiz oldu.hamilelik ve cin 3 tedavisini aynı anda yürüttük.bebeğimi kucağıma almama vesile oldu.bebegin alınmasını ve leep operasyonunun hemen yapılmasını dile getiren doktorların aksine hamilelik sürecinin keyfini çıkarmamı söyledi.onun verdiği güven sayesinde korkmadım.her zaman güler yüzlü ve yakındı.hastaliğimla ilgili ayrıntılı şekilde bizi bilgilendirdi.bugün leep yaptı.hersey güzel olucak insallah.bilgi ve tecrübeleri bizi rahatlattı.bu kadar donanımlı doktorların değerlerinin bilinmesi dileklerimle.mesleki ve akademik hayatında başarılar diliyorum. 10-10-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. İlker Kahramanoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Bilgilendirici Videoları

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.