Doç. Dr. Hikmet Tekin Nacaroğlu

1998-2004 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yüksek öğrenimini onur derecesi ile tamamlayarak Tıp doktoru ünvanını almıştır. 2005-2010 yılları arasında Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanlığını tamamlamıştır. 2011- 2014 yılları arasında İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Çocuk İmmünolojisi ve Alerji hastalıkları yandal uzmanlığını tamamlayarak Çocuk Alerjisi ve immünolojisi Uzmanlığını almıştır. 2017 yılından beri çalıştığı Medipol Üniversitesi Hastanesi Pediatri Anabilim dalında, Çocuk Alerji ve İmmünoloji Bilim Dalında görev yapmaktadır.

Üye olduğu dernekler arasında Çocuk Alerji ve Astım Akademisi, Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Derneği, Türk Pediatri Kurumu, Türk Toraks Derneği bulunmaktadır.

Çocuk astımı ve çocuk alerjisi konusunda yaptığı çok sayıda klinik çalışması çeşitli uluslararası/ulusal dergi ve toplantılarda sunulan Dr. Hikmet Tekin Nacaroğlu 2018 yılında doçent olmuştur. Aldığı eğitimler ve yaptığı çalışmalar sonucunda Doç. Dr. Hikmet Tekin Nacaroğlu’na (Avrupa Alerji ve Klinik İmmunoloji Derneği "European Academy of Allergy and Clinical Immunology" tarafından "Çocuk Alerjisi Uzmanlık" diploması verilmiştir. Yapmış olduğu çalışmalardan dolayı ödülleri mevcut olup halen aktif olarak ulusal ve uluslararası kongrelere katılmakta, kongre ve sempozyumlarda konuşmalar yapmakta, uluslararası ve ulusal dergilerde yazılar yazmaktadır. Medipol üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Çocuk Alerji ve İmmünoloji konularında ders vermeye devam etmektedir.

Astım, hışıltılı çocuk, alerjik nezle, göz alerjisi, ürtiker (Kurdeşen), egzema (Atopik dermatit), ilaç alerjileri (Lokal anestezik alerjileri, penisilin ve diğer antibiyotik alerjileri), arı alerjisi, herediter anjioödem ve besin alerjileri (İnek sütü alerjisi ve diğer besin alerjileri) gibi hastalık gruplarının tanı ve tedavisi ile uğraşmaktadır.

Doç. Dr. Hikmet Tekin Nacaroğu Alerji Testleri (Besin alerji testleri, polen, ev tozu gibi inhalan alerji testleri, besin yükleme testleri), Patch testi (Deri yama testi), solunum fonksiyon testleri, ilaç alerjisi testleri (Lokal anestezik madde alerji testi, penisilin ve diğer antibiyotik alerji testleri), ISAC Moleküler Alerji testi gibi bileşenlere dayalı ayrıntılı tanı yöntemlerini kullanmaktadır.

TEM Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No: 1 Bağcılar/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Randevu Hattı
Medipol Mega Üniversite Hastanesi
TEM Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No: 1 /
En Yakın Uygunluk
Randevu Hattı

Hakkında

1998-2004 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yüksek öğrenimini onur derecesi ile tamamlayarak Tıp doktoru ünvanını almıştır. 2005-2010 yılları arasında Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanlığını tamamlamıştır. 2011- 2014 yılları arasında İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Çocuk İmmünolojisi ve Alerji hastalıkları yandal uzmanlığını tamamlayarak Çocuk Alerjisi ve immünolojisi Uzmanlığını almıştır. 2017 yılından beri çalıştığı Medipol Üniversitesi Hastanesi Pediatri Anabilim dalında, Çocuk Alerji ve İmmünoloji Bilim Dalında görev yapmaktadır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2005
Deneyim: 19 Yıl

Deneyimler

Medipol Mega Hastaneler Kompleksi (2017 - Devam ediyor)
İstanbul Bağcılar Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı (2014 - 2017)
T.c. Sağ.bak.izmir Güney Bölg. Hast.birl.sağlık Bilimleri Üni.dr.behçet Uz Çocuk Hast. Ve Cer. Eğt.a (2011 - 2014)
Malatya Akçadağ 75.yil Devlet Hastanesı (2010 - 2010)
Ankara Dr.samı Ulus Kadin Doğum, Çocuk Sağliği Ve Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı (2005 - 2010)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 32 74

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Hikmet Tekin Nacaroğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Hikmet Tekin Nacaroğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Hikmet Tekin Nacaroğlu için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Hikmet Tekin Nacaroğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113274

Doç. Dr. Hikmet Tekin Nacaroğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Hikmet Tekin Nacaroğlu Medipol Mega Üniversite Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Hikmet Tekin Nacaroğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Hikmet Tekin Nacaroğlu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır. Alerji Testleri, Atopik Dermatit, Egzama alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube