Doç. Dr. Hasan Ulusoy

Dahiliye - İç Hastalıkları, Romatoloji - Samsun

Fibromyalji, Akut Solunum Yetmezliği, Mide Hastalıkları

Takvim talep et

Hasan Ulusoy Hakkında

Hasan Ulusoy Kimdir?

Doç. Dr. Hasan ULUSOY, tıp eğitimini 1999 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2011 yılında İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2011-2013 yılları arasında Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Romatoloji Kliniği'nde görev yapmış olan Doç. Dr. Hasan ULUSOY, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana Samsun Hastanesi'nde devam etmektedir.

 

Diploma aldığı kurum
 • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • FIRAT ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Fibromyalji
 • Akut Solunum Yetmezliği
 • Mide Hastalıkları
 • Ankilozan Spondilit (İltihaplı Omurga Romatizması)
 • Hemolitik Anemi
Tedaviler
 • Esd
 • Anti-ccp(sitrülin antikoru)
 • Periferik kan stem hücre transplantasyonu
 • Mezoterapi

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Hasan Ulusoy kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. H Ulusoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Hasan Ulusoy için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. H Ulusoy şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Hasan Ulusoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Hasan Ulusoy bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Hasan Ulusoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Hasan Ulusoy Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Romatoloji uzmanıdır. Esd, Anti-ccp(sitrülin antikoru), Periferik kan stem hücre transplantasyonu, Mezoterapi alanlarında hizmet veriyor ve Fibromyalji, Akut Solunum Yetmezliği, Mide Hastalıkları, Ankilozan Spondilit (İltihaplı Omurga Romatizması), Hemolitik Anemi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Hasan Ulusoy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Hasan Ulusoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Hasan Ulusoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. H Ulusoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Hasan Ulusoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. H Ulusoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.