Doç. Dr. Hasan Kerem Alptekin

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - İstanbul
5.0

Eklem enjeksiyonları, Disk Hernileri Rehabilitasyonu, Vertigo Rehabilitasyonu

“Aslında ben Alptekin kliniğine belimdeki ağrı şikayetiyle gitmiştim sonrasında Doç Dr Kerem Alpteki...” Devamı

Doç. Dr. Hasan Kerem Alptekin

Doç. Dr. Hasan Kerem ALPTEKİN, 22 Kasım 1979 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Üniversitesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Ana Bilim Dalı'nda yapmıştır. 

Diyarbakır Asker Hastanesi, Edirne Devlet Hastanesi, Silopi Devlet Hastanesi, Bahçeşehir Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, gibi bir çok kurumda görev almış olan Doç. Dr. Hasan Kerem ALPTEKİN, uluslarası hakemli dergilerde yayınlanmış bir çok makalesi bulunmaktadır.

Doç. Dr. Hasan Kerem ALPTEKİN, mesleki çalışmalarına İstanbul Belşiktaş'da bulunan Alptekin Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Merkezi'nde çalışmalarına devam etmektedir.

Fiziksel Tıp & Rehabilitasyon Merkezi
Nispetiye Caddesi Ayyıldız İş Merkezi Kat:2 1.Levent Beşiktaş/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Siyatik tedavisi Prp-Cgf Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi Skolyoz Tedavisi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) Vale Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Doç. Dr. Hasan Kerem ALPTEKİN, 22 Kasım 1979 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Üniversitesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Ana Bilim Dalı'nda yapmıştır.  Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2010
Deneyim: 12 Yıl

Yabancı Dil

Almanca, İngilizce

Ekibim

Ruhan ağdere

Gizem Berberoğlu

Elif Kul

Sabriye Böğürcü

Merve uğuz

İlgi Alanları

Eklem enjeksiyonları Disk Hernileri Rehabilitasyonu Vertigo Rehabilitasyonu Çene Eklemi Hastalıkları Rejeneratif Tıp Devamı

Deneyimler

Fiziksel Tıp & Rehabilitasyon Merkezi (2010 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 67 23

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ET
Ezg*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Aslında ben Alptekin kliniğine belimdeki ağrı şikayetiyle gitmiştim sonrasında Doç Dr Kerem Alptekin beni muayene ettikten sonra kalp damar cerrahına yönlendirmesi ayak damarlarda dolaşım bozukluğu teşhis etmesi erken teşhisle daha çabuk sonuç almama vesile oldu bana bir doktorun branşından çok insan olduğunu bir kez daha hatırlattı kendisine çok teşekkür ediyorum🙏🏻

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Oka*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kerem hocam, hastasına yaklaşımı, bilgi ve birikimi anlamında konusunda uzman bir doktor.Ayrıca kliniğindeki ekibi çok pozitif ve hastalarıyla güzel bir iletişime sahipler.Kendilerine tekrar çok teşekkür ediyorum.Bel fıtığı ve sağ kasığımdaki bir şikayetten dolayı kendilerinde tedavi olmuştum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
SE
Sır*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Dünyada tıp alanında hem kendi alanında hem genel tıp alanında son gelişmeleri çok titiz çok yakından takip eden bir hekimimiz. Ayrıca insanlara yaklaşımı insan duyarlılığı da son derece yüksek. Hastalarının durumunu büyük titizlikle takip ediyor, güven veriyor. Gerek konuyu sahipleniş biçimiyle gerek bilgilendirmeleriyle ruhumuzu rahatlattı gerçekten. Özel kliniğinde ekibi de kendisi gibi gayet titiz ve özverili. Belli ki işlerini çok severek yapıyorlar.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
İB
İpe*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kerem Hoca hastalarına karşı son derece kibar, onları dinleyen bir doktor. Kendi tecrübemde uzun süredir devam eden fibromiyalji ve diz problemimi etkin bir fizik tedavi programıyla çözdü. Verdiği her türlü tavsiye gerçekten kayda değer. Gereksi ilaç kullanmayı sevmeyen bir doktor olduğu için de ayrıca memnunum. Kliniğindeki tüm terapistler de kendi gibi ilgili ve yetkin kişiler. Ortam son derece hijyenik. Kendilerini tebrik ediyor ve Kerem hocayı ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
SA
Ser*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Merhabalar Kerem Alptekin hocamın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine fizik tedavi merkezinde ziyaret edip muayanemi oldum. Kendisinden ve çalışan diğer fizyotrepist arkadaşlardan çok memnun kaldım ve birçok kişiyede şiddetle tavsiye ediyorum. Kesinlikle çok ilgili ve işini çok iyi yapan biri.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
VP
Vic*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Oldukça ilgili ve sorunları çözmeye yönelik Ekip te çok başarılı .. işlerinde uzmanlar Ortam mükemmel .Çok tavsiye ediyorum

Yorum randevu sonrasında eklendi.
CT
Cem T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Uzun süredir aralıklı da olsa yaşadığım dayanılmaz bel ağrısı şikayeti ile gittiğim Doç. Dr. Kerem Alptekin; son derece detaylı ve dikkatli muaynesi ve muayne bulguları doğrultusunda uzman ekibine verdiği tedavi ve rehabilitasyon programı ile beni bütün bu sıkıntılarımdan kurtardı. Dr. Kerem' e ve uzman kadrosuna çok çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık olsun.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
KG
Ken*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Dr. Kerem hocam da fıtık tedavimi gördüm ve sağlığıma kavuştum. Alptekin ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyiki varsınız. 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AK
A. *** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Alptekin fizik ve rehabilitasyon merkezinde yapılan fizik tedavi seanslarından memnun kaldım, aynı zamanda tüm çalışmaları ve nezaketleri için çok memnun kaldığımı belirtir başarılarınızın devamlı olmasını diler teşekkür ederim.

FG
Fat*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Alptekin polikliniği uzun yıllardır tanıyorum. Ablamdan, tanıdık tüm hastalara kadar olumlu dönüşlere şahit oldum. Tedavi odaklı ve işinin ehli insanlara kendinizi emanet edebilmek, günümüzde az rastlanan bir skala olduğundan güven vermektedir. Fizyoterapistim Ruhan hanıma, doktorum Kerem beye teşekkür ederim. Çizgilerini koruyacaklarından eminim. Rahatlıkla tüm sevdiklerime tavsiye edebileceğim alptekin ailesine çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Saygı Sevgi ve muhabbetlerimle.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Hasan Kerem Alptekin ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Hasan Kerem Alptekin için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Hasan Kerem Alptekin için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Hasan Kerem Alptekin ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508116723

Doç. Dr. Hasan Kerem Alptekin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Hasan Kerem Alptekin Fiziksel Tıp & Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Hasan Kerem Alptekin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Hasan Kerem Alptekin Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanıdır. Eklem enjeksiyonları, Disk Hernileri Rehabilitasyonu, Vertigo Rehabilitasyonu alanlarında hizmet veriyor ve Siyatik tedavisi, Prp-Cgf, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube