Doç. Dr. Hamit Özyürek

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nörolojisi - Ankara
5.0

Kalp Romatizması, Lenfoma, Kulak İltihabı

5.0

“Doktor bey özel bir muayenehanede ne kadar zaman ayırılabilirse o kadar zaman ayırıyor ve sizi dinli...” Devamı

Doç. Dr. Hamit Özyürek

Doç. Dr. Hamit ÖZYÜREK, tıp eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Tıp eğitimi sonrasında yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanlığını ve Çocuk Nöroloji yan dal uzmanlığını almıştır.

2007 yılında University California San Francisco, USA'da Clinical Observer olarak çalışmalar yapmış olan Doç. Dr. Hamit ÖZYÜREK, mesleki çalışmalarına Ankara Şehir Hastanesi'nde devam etmektedir.

Ankara Şehir Hastanesi
Üniversiteler Mahallesi 1604. Cadde No: 9 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Aşı takibi Sık üst solunum yolu enfeksiyonu geçiren çocuk Lenfadenopatili çocuk takibi Emzirme danışmanlığı Çocukluk çağında senkop Devamı

Hakkında

Doç. Dr. Hamit ÖZYÜREK, tıp eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Tıp eğitimi sonrasında yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanlığını ve Çocuk Nöroloji yan dal uzmanlığını almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Kalp Romatizması Lenfoma Kulak İltihabı Kulak Ağrısı Kronik Bronşit Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BT
Bir*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 gün önce
Çocukluk çağında epilepsi tedavisi
Ankara Şehir Hastanesi

Doktor bey özel bir muayenehanede ne kadar zaman ayırılabilirse o kadar zaman ayırıyor ve sizi dinliyor. Çocuğu uzun zamandır tedavisi zor bir hastalık yaşayanlar dinleme konusunu çok daha iyi anlayacaktır. Hastalik geçmişini, yapabileceklerini, tavsiyelerini can kulağı ile dinledik eşimle. Biz kızımız için denemedigimiz ilaç, tedavi nerdeyse kalmadı sonuç alamadık. Cok doktor gördük, yıllardır bir arpa boyu yol alamadık desek yeri. Hocamız elinden geleni yapma gayretinde. Bunu kendisinde gördüğümüz ilk doktor diyebilirim. Yerinde duramıyor, kafa yoruyor, birseyler yapabilme gayretinde olduğu o kadar belli ki.. Kızım için bir değişiklik olmasa bile gayreti için binlerce teşekkürler. Eşimle odasından dua ederek ayrıldık. Dilerim birçok çocuğa vesile olur içinde benim kızım da dahil. Allah razı olsun hocam ayağınıza taş değmesin.

ÇC
Çağ*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Çocukta gelişimi izleme
Ankara Şehir Hastanesi

Hocamıza bebeğimizin beyin MR'ına binaen tavsiye üzerine gitmiştik ilk kez. iyi ki de gitmişiz. rutin kontrollerimiz devam ediyor. Özel hastanede bulamayacağımız yaklaşım, samimiyet ve açıklayıcı bilgilendirmeler her kontrolümüzde bizleri ekstra mutlu ediyor. Hocamız gerek mütevazi yaklaşımı gerekse her an poliklinik yakınında ulaşabilir olması gibi durumlarla çok yardımcı olmakta hastalarına. Allah Hocamız gibi doktorların sayısını arttırsın. İmkanlar dahilinde böyle bir doktora erişebildiğimiz için kendimizi şanslı addediyoruz. Kendisine bir kez de buradan çok teşekkür ediyorum.

BD
Büş*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Hocam herkes doktor olabilir ama sizin gibi samimi güvenilir, sempatik, anlayışlı, görevini hakkıyla severek ve güzel yapan çok nadir iyi ki varsınız hocam hastalarımızın sizin gibi hekimlere çok ihtiyacı var .

mK
Meh*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

3 yıldır epilepsi hastası oğlumu özel muayeneye götürüyorum. Doktorumuz bizi kendisine yönlendirdi. Hamit beye çok güvendiğini söyledi. Basta hiç gitmek istemedim. Ama hamit beyle tanıştıktan sonra neden gönderdiğini anladım. Kendisi gerçekten çok bilgili, mesleğini severek yapan, çok ilgili bir doktor. Özel muayenehanesi olan doktora gitmişsiniz gibi hissedebilirsiniz :) geçiştirmiyor sizi, her sorunuzu anlayabileceğiniz şekilde anlatıp, gerçekten tedavi etmeyi amaçlıyor. Diger doktorlar gibi asistanlari odada birakip, kendisi telefonla baglanmiyor muayene odasina! :) ne zaman gitsem bizzat kendisi oluyor. Çok teşekkür ederim gerçek bir doktor olduğunuz için...

RA
Rıd*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Yaklaşık 7 aydır Çocuğumun Tedavisi için Hastanedeyim Hem bilgisi Hem Aileyi Tedaviye dahil etmesi İletişimi Mütevazi tavrı yakın ilgisi ve Tüm bilgisine rağmen Zerre ego yapmadan Hastasını Takip ve Tedavi Eden Adam Gibi Adam Bir Doktor. Rabbim Böyle Hekimlerin Sayısını Arttırsın.

ik
Il. K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hamit hoca gayet ilgili, sorduğunuz soruları ağır bir teknik dil kullanmadan gayet basit bir şekilde cevaplayan, gerçekten hem çocuğu hemde aileyi anlamaya çalışarak en doğru tedavi yöntem ve tekniğini uygulamaya çalışan , ezber cümle, tanı ve yöntemlerle işin kolayına kaçmayarak gerçekten durumu anlamaya çalışan, sizi sabırla dinleyen sizi yormayan bir uzman. Çocuğa ilgi ve alakası zaten hem işini hemde hastayı önemsediğini gösteriyor. Biz çok memnun kaldık. kendisine teşekkür ederiz.

ss
Seb*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hic aliskin olmadigimiz kadar ilgili, kibar, insancil bir doktor, sizi dikkatle ve ozenle dinliyir, hassasiyetinize yonelik sizi rahatlatiyor bunu dikkate aliyor bastansavmiyor hisletinizi, en ufak bir sorun yasadiginizds hemen yaninizda, cok tesekkurler hamit bey sixin gibi doktorlar iyi ki var, gercekten gonul rahayligiyla tavsiye ederim.

Duy*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Çok ilgili ve mesleğinde tanıdığım en iyi doktorlardan biridir hamit bey.insan olarak ta mükemmel bir insan.2 kızımın da doktoru.

ÖM
Öze*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hayatımda tanıdığım en ilgili,hastalarıyla 7/24 ilgilenen ilgili alakalı tek doktor...hocam iyiki sizi tanıdık. Bence biz ve oğlum zeki çınar mert sizi tanıdığımız için çok şsnslıyız...herşey için çok teşekkür ederiz hocam...

mu
Mus*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

İşinin gerçek uzmanı bir doktor. Hastaya muayene yaklaşımı ve ilgisi çok iyi. Doğru teşhis koyması en önemli özelliği. Kendisine başarılar dilerim.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Hamit Özyürek ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Hamit Özyürek için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Hamit Özyürek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Hamit Özyürek Ankara Şehir Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Hamit Özyürek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Hamit Özyürek Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nörolojisi uzmanıdır. Kalp Romatizması, Lenfoma, Kulak İltihabı alanlarında hizmet veriyor ve Aşı takibi, Sık üst solunum yolu enfeksiyonu geçiren çocuk, Lenfadenopatili çocuk takibi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube