Doç. Dr. Hakan YILMAZ

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - İstanbul
5.0

Sınıf 3 Malokluzyonlar, Diş Çapraşıklığı, Çene Problemleri

5.0

“yaptigi isin arkasinda durup tedaviden sonra bile rutin kontrollere devam eden, cok temiz calisan, y...” Devamı

Doç. Dr. Hakan YILMAZ

Hakan Yılmaz 1990 yılında İstanbul’da doğdu. İlköğretimi ve liseyi İstanbul’da tamamladı. 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesini kazanarak “Diş hekimi” unvanını aldı. 2013 yılında DUS sınavında Türkiye genelinde 55. olup ortodonti eğitimi almaya hak kazanarak “Ortodonti uzmanı” unvanını aldı. 2016 yılında Avustralya’daki Sydney Üniversite’sinde araştırmalarını “Araştırma görevlisi” olarak sürdükten sonra 2018 yılında İstanbul Okan Üniversite’sine “Yardımcı Doçent” olarak atandı. 2020 yılında Yeditepe Üniversite’sine transfer olup öğretim üyeliği görevini sürdürdü. 2021 yılında “Doçentlik başvurusu” yaptıktan sonra akademik görevinden ayrılıp İKON Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kuran Dr. Hakan Yılmaz - iyi seviyede İngilizce bilmekte olup, ulusal ve uluslararası birçok yayına sahiptir.

İKON AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ
Bahçeşehir 2. Kısım Mercedes Bulvarı No:28-A D:78, Başakşehir, İstanbul Başakşehir/İstanbul

Hakkında

Hakan Yılmaz 1990 yılında İstanbul’da doğdu. İlköğretimi ve liseyi İstanbul’da tamamladı. 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesini kazanarak “Diş hekimi” unvanını aldı. 2013 yılında DUS sınavında Türkiye genelinde 55. olup ortodonti eğitimi almaya hak kazanarak “Ortodonti uzmanı” unvanını aldı. 2016 yılında Avustralya’daki Sydney Üniversite’sinde araştırmalarını “Araştırma görevlisi” olarak sürdükten sonra 2018 yılında İstanbul Okan Üniversite’sine “Yardımcı Doçent” olarak atandı. 2020 yılında Yeditepe Üniversite’sine transfer olup öğretim üyeliği görevini sürdürdü. 2021 yılında “Doçentlik başvurusu” yaptıktan sonra akademik görevinden ayrılıp İKON Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kuran Dr. Hakan Yılmaz - iyi seviyede İngilizce bilmekte olup, ulusal ve uluslararası birçok yayına sahiptir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Üni.dişhekimliği Fakültesi

Uzmanlık Aldığı Kurum

YEDITEPE ÜNIVERSITESI

OKAN ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Sınıf 3 Malokluzyonlar Diş Çapraşıklığı Çene Problemleri 20 Yaş ve Diğer Gömülü Dişlerin Cerrahi Çekimleri Diş Ağrısı Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

4.9

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ek
Emi*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

yaptigi isin arkasinda durup tedaviden sonra bile rutin kontrollere devam eden, cok temiz calisan, yetenekli bir hekim. ortodonti tedavisi gormek isteyen herkese tavsiye ederim :)

HD
Hil*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hakan Beyin güleryüzü, samimi davranışı ve işine olan titizliği ile sorunsuz bir tedavi süreci geçirdim. Sonucun istediğim gibi olması için tüm özeni gösterdi. Kendisi benim son derece güvenerek dişlerimi emanet ettiğim biri olmasının yanı sıra herkese de tavsiye edeceğim bir hekim.

SS
Sak*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Tedavi sürecimde şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım. Samimi güler yüzlü ve ilgili olmalarından dolayı Hakan Beye ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim

ÖT
Özn*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Hakan bey benim bu yaşıma kadar tanıdığım tek kelimeyle en muhteşem doktor.Diş doktorlarından korkarken Hakan beyle sevdim çünkü öyle iyi öyle candan öyle ilgili davranıyor ki sevmemek elde değil.3 sene diş teli tedavimde benim doktorum oldu her gittiğim tedavi gününde en iyi şekilde yardımcı oldu hem çok iyi bir diş Doktorum hem de çok iyi bir dost oldu sohbetiyle ilgisiyle tedavi sürecimde çok yardımcı oldu.Tedavi sürecim bittiğinde de ne zaman sıkıntım olsa hep yardım etti.Kesinlikle herkese öneriyorum.

EM
Ezg*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Dr hakan gerek diş hekimliği gerekse hastalarına karşı olan ilgi alakasıyla gerçekten iyi bir diş hekimi. Dişlerim öncesi ve sonrası olarak karşılaştırıldığında ortada büyük bir fark var ve buda onun sayesinde . Tekrar dan teşekkür ediyorum :)

HA
Hav*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

3 yıl önce ortotondi bölümünden tel tedavisine başladım tel tedavi surecim 3 yıl sürdü tedavim bitti doktorumdan çok memnun kaldım dişlerim çok kötüydü ilkiyle sonrası arasında çok büyük bir değişim oldu gülmekten utanırken Dr. Hakan Yılmaz'ın eseri sayesinde mutlu bir şekilde gülüyorum. Çok teşekkür ederim bana tedavim sürecinde cok iyi davrandığınız için...

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Hakan YILMAZ ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Hakan YILMAZ için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Hakan YILMAZ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Hakan YILMAZ İKON AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Hakan YILMAZ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Hakan YILMAZ Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) uzmanıdır. Sınıf 3 Malokluzyonlar, Diş Çapraşıklığı, Çene Problemleri alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube