Doç. Dr. Gülay Altun Durmuş

Nükleer Tıp - Edirne

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Balkan Yerleşkesi, 22130 Bosna/Edirne Merkez/Edirne  Edirne
Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülay Altun Durmuş Hakkında

Gülay Altun Durmuş Kimdir?

Doç. Dr. Gülay Altun Durmuş, Nükleer Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Gülay Altun Durmuş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 04.12.1998)

Gülay Altun Durmuş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Gülay Altun Durmuş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Gülay Altun Durmuş kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. G Altun Durmuş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Gülay Altun Durmuş için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. G Altun Durmuş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gülay Altun Durmuş ile anlaşmalı?
Gülay Altun Durmuş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Gülay Altun Durmuş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Gülay Altun Durmuş Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Gülay Altun Durmuş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Gülay Altun Durmuş Nükleer Tıp, uzmanıdır.

Doç. Dr. Gülay Altun Durmuş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Gülay Altun Durmuş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Gülay Altun Durmuş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. G Altun Durmuş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Gülay Altun Durmuş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. G Altun Durmuş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.