Doç. Dr. Gökhan Meriç

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul
5.0

Kıkırdak Hastalıkları Ve Yaralanmaları, Pes Ekinovarus, Diz Kireçlenmesi

5.0

“Geçen yıl geçirdiğim motor kazası sebebiyle dizimde parçalı kırık meydana geldi. Özel bir hastanede ...” Devamı

Doç. Dr. Gökhan Meriç

1980 yılında Manisa-Akhisar’da doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimi sonrasında 1997 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Tıp Eğitimine başlamıştır.  2005 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji ihtisasına başlamış ve 2010 yılında ihtisasını tamamlamıştır. Diyarbakır Eğitim Araştırma Hastanesinde 2 yıllık zorunlu hizmetten sonra 2012 Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalında öğretim üyesi olarak akademik hayatına başlamıştır.

2013 yılında Scripps Kliniği San Diego Amerika’da Dr. Heinz Hoenecke ve Dr. Laura Alberton Birlikte Omuz ve Diz Cerrahisi ile ilgili cerrahi gözlemlerde bulunmustur.

Aynı zamanda Tri-City Hastanesi San Diego Amerika’da Dr. James Esch ve Dr. Andrew P. Hartman ile birlikte omuz cerrahisi ve protezine yönelik cerrahi gözlemler yapmıştır.

2014 yılında 6 ay süreyle TÜBİTAK dan kazandığı burs ile Scripps Hastanesi, La Jolla Amerika’da Dr. William Bugbee ile birlikte kıkırdak cerrahisi, allogreft uygulama teknikleri, ve kalça ve diz protez cerrahisi danışmanı araştırmacı ve cerrahi gözlemci olarak çalışmıştır.

2016 Nisan ayında Doçentlik Sınavı başarısı sonra Doçentlik unvanını almıştır

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi
İçerenköy Mahallesi Hastane Sokak No: 4, 4/1 Ataşehir - İstanbul Ataşehir/İstanbul
Hizmetler
Artroskopik cerrahi Dirsek artroskopisi Ayak ve ayak bileği cerrahisi Total diz protezi ameliyatları Diz artroskopisi Devamı

İlgi Alanları

Kıkırdak Hastalıkları Ve Yaralanmaları Pes Ekinovarus Diz Kireçlenmesi Karpal Tünel Mikro cerrahi Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Erg*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi

Geçen yıl geçirdiğim motor kazası sebebiyle dizimde parçalı kırık meydana geldi. Özel bir hastanede geçirdiğim 2 ameliyat ve bir senelik tedaviden sonuç alamayınca daha önce damadımın diz kırığını başarıyla tedavi eden Prof. Dr. Gökhan Meriç beye Yeditepe Üniversitesi Hastanesi’nde muayene oldum ve yapılan tetkikler neticesinde o güne kadar yanlış tedavi uygulandığını öğrendim. Gökhan Bey 1 hafta gibi kısa bir sürede yeni bir ameliyat ve doğru bir tedavi planı hazırladı. Bu süreçte kendisine gerek telefonla gerekse WhatsApp vasıtasıyla her an ulaşabildim, tüm sorularımı özenle cevapladı ve ameliyat sonrası sık sık kontrole çağırarak durumu çok yakından takip etti. Mevcut durum, riskler ve süreçle alakalı her an bilgilendirildim. Şu an fizik tedavi sürecindeyim ve Gökhan Bey hala yakından takip ediyor. Bacağımın şu anki durumu çok iyi, kendisine göstermiş olduğu başarı ve vermiş olduğu yüksek güven için müteşekkirim. Allah kimseye vermesin ama ortopedi ve travmatoloji konusunda bir ihtiyacınız olursa gönül rahatlığıyla düşünmeden gidebileceğiniz bir kişidir.

Mus*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Geçtiğimiz ay sağ diz çağraz bağımın kopması sonucu bir arkadaşımın tavsiyesi ile Gökhan hocam'a muayene oldum. Birlikte durumu değerlendirip ameliyata karar verdik. Ameliyatımı Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'nde kendisi gerçekleştirdi. Hem ameliyat öncesinde, hem de ameliyat sonrasındaki rehabilitasyon sürecinde oldukça ilgili ve bilgilendirici idi. Rehabilitasyon sürecim devam ediyor. Kendisine buradan da teşekkürlerimi sunuyorum.

KD
Kib*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Ayak bileği artroskopi ameliyatı oldum son derece memnunum.Mesleğini hakkıyla yapan bir hekim Teşekkürler Gökhan Meriç

MO
Meh*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Annemin Diz protezi ameliyatını yaptı..son derece memnunuz... ALLAH razı olsun..

FT
Fat*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Bebeğimiz doğduğu zaman ayağının birinin diğerine göre içe dönük olduğunu fark ettik çok şükür sizin gibi iyi bir doktor karşımıza çıktı önce alçı tedavisi ardından ponseti çihazı ile normale döndü size çok teşekkür ederim

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Gökhan Meriç ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Gökhan Meriç için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Gökhan Meriç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Gökhan Meriç Yeditepe Üniversitesi Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Gökhan Meriç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Gökhan Meriç Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Kıkırdak Hastalıkları Ve Yaralanmaları, Pes Ekinovarus, Diz Kireçlenmesi alanlarında hizmet veriyor ve Artroskopik cerrahi, Dirsek artroskopisi, Ayak ve ayak bileği cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube