Doç. Dr. Gökhan Boyraz

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi - İstanbul
5.0

5.0

“Merhaba, eşimde sürekli bel ağrısı, kabızlık, sürekli idrara çıkma ve çok ağrılı adet kanamaları olu...” Devamı

Doç. Dr. Gökhan Boyraz

Memorial Şişli Hastanesi
Kaptan Paşa Mah. Piyale Paşa Bulv, Kaptan Paşa, Okmeydanı Cd. No: 4, Şişli/İstanbul

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2009
Deneyim: 15 Yıl

İlgi Alanları

Devamı

Deneyimler

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri (2014 - Devam ediyor)
Ankara Etlık Zübeyde Hanim Kadin Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) (2013 - 2014)
Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri (2009 - 2013)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

4.9

Ortam

5.0
Bar*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
21 gün önce
Memorial Şişli Hastanesi

Merhaba, eşimde sürekli bel ağrısı, kabızlık, sürekli idrara çıkma ve çok ağrılı adet kanamaları oluyordu. Çekilen ultrasonda rahimde 11 cm miyom olduğu söylendi. İnternette bu işi üstadı kimdir diye araştırdığımızda Gökhan hocayı bulduk ve randevu aldık. Kapalı ameliyat ile alına bileceğini, rahmi koruyacağını, ameliyatın ne kadar süreceğini kaç gün yatış ne zaman taburcu olacağımızı anlattı. Ne anlattıysa da birebir aynısını yaşadık, dün ameliyat oldu eşim şu an eve dönüyoruz size de taksiden yazıyorum 😊 Miyomunuz var ve alınması mı gerekiyor? Gökhan hocayı bulun bir kere konuşun bir başkasına gitmeyeceksiniz? Çok değerlisin Gökhan Boyraz ❤️

HK
Hat*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Gökhan Boyraz Hocama menopoz sonrası kanama şikayetiyle gittim . Muayeneye gittiğimde artık sürekli doktor değiştirmekten farklı farklı yorumlar duymaktan moralim çok bozulmuştu. Gökhan Doktorum üç yıldır yaptırdığım tetkik sonuçlarını dikkatlice inceledi ,bilgisi ve bana yakın bir akrabasıymışım gibi sabırlı ilgili davranmasıyla çok güven verdi .Rahim alma ve ip askı idrar kaçırma ameliyatımı oldum, doktorumun laparoskopi dalında çok iyi olduğunu araştırmıştım gerçekten de çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Ameliyattan sonra çıktığımda hiç ağrım, sancım, şikayetim olmadı. Doktorum ameliyattan sonra iş bitti demedi sürekli ilgilendi moral verdi. Özlem Hemşire ve Pelşin hemşire her sorumu sakinlikle ve pozitif bir şekilde cevapladı. Takibimi çok güzel yaptılar, çok memnun kaldım.24 saat dolmadan evime gelmiştim . Hasta olmak zor ama emin ellerde olduğunu bilmek doktorunun senin için en iyisini yapacağına inanarak ameliyata girmek, evine, çocuklarının başına sağlıkla dönmek çok güzel. Doktoruma ömür boyu minnettar kalacağım. Onu en iyi mevkilerde göreceğime çok eminim çünkü sonuna kadar hak ediyor.

gb
Gün*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

miyom ve kanama olması nedeniyle arkadaşımın tavsiyesi üzerine Dr Gökhan beyden randevu aldım. miyomu kapalı yöntemle alabileceğini belirtti. laparaskopi sırasında yumurtalıgımdaki kisti görüp, görüntüsü de hoşuna gitmediği için kisti de çıkarmış. Evli olmadıgım için yapılan ultasonda kist görülmemişti. Kistin sonucu kötü huylu geldi. DR GÖKHAN BEY BANA TEKRAR AMELİYAT YAPTI. O YUMURTALIĞIM ALINDI. DİĞER YUMURTALIGIM KORUNDU. ALLAH KENDİSİNDEN BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN. YA KAPALI AMELİYAT SIRASINDA SADECE MİYOMUMU ALIP BAKMADAN ÇIKSAYDI. YA TÜMÖR HER YERİ SARMIŞ OLSAYDI. ENGİN BİLGİSİYLE GÖZLEMİYLE BENİ ÖLMEKTEN ÇARESİZLİKTEN KURTARDI. BEN KENDİSİNDEN RAZIYIM. ALLAH ONDAN RAZI OLSUN. ELLERİ DERT GÖRMESİN. DERDİ OLANLARA ŞİFA VERSİN.

ELM*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

GÖKHAN BEYİ BİR ARKADAŞIMIN ONA AMELİYAT OLMASI VESİLESİYLE TANIDIM. ÇOK NAİF ÇOK KİBAR VE İNCE DÜŞÜNCELİ BİR DOKTORDUR. TAKİBİNDE OLDUGUM KADIN DOĞUM DOKTORUMUN YUMURTALIKTAKİ KİSTİN BÜYÜMESİ VE RAHİM DUVARIMDA KALINLAŞMA OLMASI NEDENİYLE RAHİM YUMURTALIKLARIN ALINMASINI ÖNERMİŞTİ. ÖNCESİNDE DE YAKLAŞIK 10 KEZ KARIN AMELİYATI OLMAM NEDENİYLE AÇIK OLARAK ALINMASINI ÖNERDİ. 3 SEZARYEN, APANDİSİT ALINMASI, SAFRA KESESİ ALINMASI, KİLO VERME CERRAHİSİ NEDENİYLE BİRÇOKAMELİAYTIM VARDI. ARKADAŞIM DA BENİM GİBİYKEN GÖKHAN BEY TARAFINDAN KAPALI YÖNTEMLE RAHİM YUMURTALIKLARI ALINIP SARKMASINA YÖNELİK OPERASYONU BAŞARIYLA GEÇİRMİŞTİ. BEN DE GÖKHAN HOCAYI TERCİH ETTİM. KAPALI YÖNTEMLE BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİ. ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

RA
RAB*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Anneme daha önce rahim ağzı kanseri nedeniyle ışın tedavisi verilmişti. Takiplerde herşey iyi giderken son kontrolde malesef hastalığın tekrarladığını öğrendik. Tekrar ışın ve kemoterapi şansının olmadığı söylendi. Ameliyatın ise çok riskli olduğu söylendi. Çok araştırdık, bize Gökhan hocayı önerdiler. Gökhan hoca ile iletişime geçtik, telefona hemen yanıt verdi, sonuçlarımızı istedi, değerlendirdi ve PELVİK EKZENTERASYON denilen HERKESİN YAPAMAYACAĞI DENEYİMLİ ELLERDE YAPILMASI GEREKEN bir ameliyat önerdi. Tüm riskleri anlattı... ÖNCE ALLAHIN SONRA GÖKHAN HOCANIN SAYESİNDE ANNEM O BÜYÜK AMELİYATI OLDU, HEMEN ODAYA GELDİ, YOĞUN BAKIMA BİLE GİRMEDİ. ŞUAN SAĞLIKLI TÜM GÖRÜLEN TÜMÖRLER ALINMIŞ. TÜMÖRDEN ESER YOK ÇOK ŞÜKÜR.. ŞÜKÜRLER OLSUN. İYİKİ WHATSUPTAN YAZDIĞIMDA DERMANIMIZ OLMUŞ.

zm
Zeh*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Gökhan bey annemin tedavisinde primer rolü oynadı. medikal onkologumuzun yönlendirmesiyle kendisine ulaştık. engin bilgisi, naifliği, mütevaziliği en başta sizi derinden etkiliyor. Annemin ameliyatını yaptı. kendisini sadece bir kadın doğum doktoru olarak düşünmeyin, KADIN KANSERLERİ CERRAHI, annemin tam 8 saat süren ameliyatını geride tümör bırakmayacak şekilde temizledi. o kadar mesleğine aşık bir insan ki gözlerinden onu anlayabiliyorsunuz. tedavi sürecimizde öncesinde her yeni tanı alan kanser hastası gibi çok doktor gezdik. ama gökhan bey gibisini bulamazsınız. diğer yaşadıgım kötü deneyimleri yazarak kötülemek istemem ama bu işi gerçekten maddiyatı ön planda tutarak yapan bir insan değil. zaten bizim maddi kaygımız yoktu ama başka doktorlarda sadece ameliyatın hangi hastanede ne kadara yaparım sözlerinden yorulmuştuk açıkcası. buradan sadece gökhan beyi araştırmak için okuyacak olanlara fikir olması nedeniyle yazdım. gerçekten iyi, deneyimli, vicdanlı hekimlerle karşılaşmanız temennisiyle

eg
Esl*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

32 yaşındayım, iki oğlum var. İlki normal doğurdum, ikincisinde ise bebeğin eşi aşağıda yerleşmiş, normal doğuramazsın, kanama riskin var dendi. sezryan oldum. sezaryende kanamam oldu, kan taktılar, gerçekten çok riskli bir durum geçirmişim. bir kızım olsun çok istiyordum ama beş yıl cesaret edemedim. sonrasında gebe kaldım, ama bu sefer yine beni buldu, rahim agzını tam kapatıp, derine yerleşmiş bebegin eşi, beni takip eden doktorum, beni plasenta previada deneyimli bir doktorda doğumumu yapmamı önerdi. İstanbul a gitmemizi önerdi.İnternetten araştırdık. Tekirdag dan gökhan hocam için geldik. kendisi bu konuda deneyimli, önce Allaha sonra ona kendimizi teslim ettik. 38. haftada sezaryenle Asel Mina mı kucagımıza verdi. PLASENTA PREVİA TANINIZ VARSA GÖKHAN HOCAM YAPSIN SEZARYANINIZI, KENDİSİ AYRICA ONKOLOG DA OLDUGU İÇİN CERRAHİSİ DE ÇOK İYİ. KENDİSİNE BAŞARILAR DİLİYORUM

BS
BEY*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Anneme bundan 8 ay önce pandemi çıkmadan yumurtalık kanseri tanısı kondu, medikal onkologumuz tümör karın içinde yaygın oldugu için önce kemoterapi almamızı ardından ameliyatın planlanmasını önerdi. annem önce kemoterapisini aldı, ardından medikal onkoloji doktorumuz DOÇENT DR GÖKHAN BOYRAZ ı tavsiye etti. İnternetten araştırdıgımda sıcak kemoterapi ile ilgilendiğini, bu konuda deneyimli oldugunu, yurtdışında eğitim aldıgını gördüm. Kendisinde Medikal Park Florya hastanesinde randevu alarak ailece gittik, engin bilgisi ile bizi bilgilendirdi, açıkcası gerçekten bizi anladıgını, empati yaptıgını düşündük. Bizimle özel ilgilendi, hatta her kanser hastası benim için özeldir, aklınıza takılan, kafanıza yatmayan her ne varsa benimle paylaşmaktan çekinmeyin dedi. her yönüyle bizi aydınlattı. Annemin ameliyatında eş zamanlı olarak SICAK KEMOTERAPİ(HIPEC) eşliğinde yapıldı. tümörün tamamen kazıdıgını olası gözle görülemeyenler için de sıcak kemoterapi verildi. doktorumuzun ilgi, alaka, bilgi, deneyim ve her şeyinden çok memnun kaldık. Çaresiz oldugumuzu düşünürken çaremiz oldu, kendisine çok müteşekkirim annem hala yanımda oldugu için. KADIN KANSERLERİ İLE İLGİLİ BİR ŞÜPHE DURUMUNUZ VARSA MUTLAKA GÖKHAN HOCAMA ULAŞIN, MUTLAKA İKİNCİ BİR GÖRÜŞ ALIN, ARAŞTIRIN, JİNEKOLOG ONKOLOG OLMASINA DİKKAT EDİN. BUNLARIN HEPSİ GÖKHAN HOCAMDA MEVCUT.

AB
AYL*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

annem 60 yaşında yumurtalıkta kitle nedeniyle ameliyat oldu, kötü huylu çıktı, onkologumuz sıcak kemoterapi (haypek) önerdi. internette yoğun araştırmalarım sonucu Gökhan Beyi bulduk. kendisi bu konuda sertifikası mevcut, sıcak kemoterapiyi bulan hocadan yurt dışına gidip eğitimini almış, işinin ehli olmuş. Bizi Floryadaki hastanede sıcak kemoterapimizi almamızı sağladı, öncesinde sordugumuz her soruyu özenle cevapladı. şu sn takiplerimiz sorunsuz gidiyor, annem ilgi alakadan çok memnun. tomografi ve cea larımız da normal geldi. SICAK KEMOTERAPİ KONUSUNDA UZMAN GÖKHAN BEYİ ŞİDDETLE ÖNERİYORUM.

SK
SÜM*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İlk doğumumda kanama nedeniyle acil sezeryan olmuştum. bebegin eşi önde oldugu için kanamam olmuş. 2. gebeliğimde yine previa oldum bebeğin eşi yine alt yerleşimliydi. şimdi kızım 5 yaşında. 3, gebeliğimde oğlumu kucagıma alacaktım, ancak bebeğin eşi alt tarafı tamamen kapatmış, zaten sonlara doğru agrım olmadan kanamalarım oluyordu. beni takip eden kadın doğum doktorum bu konuda deneyimli bir doktor olarak beni DOÇEND DOKTOR GÖKHAN BOYRAZ hocaya yönlendirdi, kendisi doktor beyi arayarak bilgi verdi. Şehir dışından geleceğimiz için kendisiyle watsup yoluyla iletişime geçtik. bizi ayrıntılı bilgilendirdi. 3. doğumum gerçekleşti, zor geçmiş ama yavrumu sağlıkla kucagıma aldım. bu kadar zor bir ameliyata ragmen kanamayı kontrol altına alıp benim de öncesinde konuşup çok istemem üzerine rahmimi korumuş. gerçekten HARİKA BİR DOKTOR, İLETİŞİMİ VE TECRÜBESİ MUHTEŞEM, TÜM ENDİŞEM KENDİSİYLE KONUŞTUKTAN SONRA BİTİVERDİ.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Gökhan Boyraz ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Gökhan Boyraz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Gökhan Boyraz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Gökhan Boyraz Memorial Şişli Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Gökhan Boyraz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Gökhan Boyraz Kadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube