Doç. Dr. Funda Coşkun

Göğüs Hastalıkları - Bursa

İnterstsiyel Akciğer Hastalıkları, Nefes Darlığı, Covid Takip Tedavisi

Randevu Al 0 (850) 474 44 25

Doktorun Adresi

Yenikaraman Mah. 4. Kantar Sok. No:2 Kat:2 Daire: 204 Asya İş Merkezi Osmangazi Bursa  Osmangazi, Bursa
Doç. Dr. Funda Coşkun

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz)

Funda Coşkun Hakkında

Funda Coşkun Kimdir?

Doç. Dr. Funda Coşkun 1998 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimimi 2004 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır. Aynı tarihten itibaren Uludağ Üniversitesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı’nda uzman olarak çalışmaya devam etmiştir. 2010 yılında Yardımcı Doçent, 2012 yılında Doçent olmuştur. 2008 Nisan-Ekim ayları arasında University of California Los Angeles’da egzersiz fizyolojisi üzerine araştırmacı olarak çalışmıştır. Aynı zamanda Fizyoloji Doktorası yapmaktadır.

2012 yılında Açıköğretim Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölümünü bitirmiştir. 2004 yılından beri Hastane Akreditasyon ve Kalite sistemleri ile ilgili olarak çalışmaktadır. 2006-2008 yılları arasında Kalite Direktör Yardımcılığı, 2012- 2015 yılları arasında Kalite Direktörlüğü görevlerini yürütmüştür. 2010-2015 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevini sürdürmüştür.

Solunum 2016 kongresinde Kongre Sekreterliği yapmıştır. Halen Uludağ Üniversitesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi ve Sosyal Bilimler Enstitüsü Sağlık Kurumları İşletmeciliği Yüksek Lisans danışman öğretim üyesi olarak olarak görev yapmaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ULUDAG ÜNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11 1999

Tecrübe: 21 yıl 11 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
  11 1999 - Şu Anda
 • University of California Los Angeles
  04 2008 - Şu Anda
İlgilendiği Hastalıklar
 • İnterstsiyel Akciğer Hastalıkları
 • Nefes Darlığı
 • Covid Takip Tedavisi
 • Bronşektazi
 • Pulmoner Tromboemboli
Tedaviler
 • KOAH tanı ve tedavisi
 • Ağır koah
 • Amfizem
 • Astım Tanı ve Tedavisi
 • Bronşit tanı ve tedavi
Diplomalar ve Sertifikalar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 44 25

Funda Coşkun Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Funda Coşkun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Funda Coşkun Makaleleri

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Funda Coşkun ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Funda Coşkun ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 44 25

Doç. Dr. Funda Coşkun için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Funda Coşkun için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Funda Coşkun için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Funda Coşkun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Funda Coşkun Doç. Dr. Funda Coşkun Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Funda Coşkun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Funda Coşkun Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır. KOAH tanı ve tedavisi, Ağır koah, Amfizem, Astım Tanı ve Tedavisi, Bronşit tanı ve tedavi, Nefes Darlığı Tanı ve Tedavisi, Plevra Hastalıkları ve Tedavileri, Pulmoner hipertansiyon, Sigara Bırakma Tedavisi, Solunum fonksiyon testi alanlarında hizmet veriyor ve İnterstsiyel Akciğer Hastalıkları, Nefes Darlığı, Covid Takip Tedavisi, Bronşektazi, Pulmoner Tromboemboli hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Funda Coşkun için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Funda Coşkun muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Funda Coşkun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Funda Coşkun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Funda Coşkun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.