Doç. Dr. Ezgi Özyılmaz

Göğüs Hastalıkları, Yoğun Bakım (Göğüs Hastalıkları ve Yoğun Bakım ) - Adana

Gebelik Zehirlenmesi (Eklampsi, Preeklampsi), Mekanik Ventilasyon (Solunum Cihazı), KOAH (Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı)

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Çukurova Üniversitesi Balcalı Kampüsü  Sarıçam, Adana
Çukurova Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ezgi Özyılmaz Hakkında

Ezgi Özyılmaz Kimdir?

Doç. Dr. Ezgi Özyılmaz, Göğüs Hastalıkları ve Yoğun Bakım (Göğüs Hastalıkları ve Yoğun Bakım ) alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Yoğun Bakım (Göğüs Hastalıkları ve Yoğun Bakım ) Ezgi Özyılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
İlgilendiği Hastalıklar
  • Gebelik Zehirlenmesi (Eklampsi, Preeklampsi)
  • Mekanik Ventilasyon (Solunum Cihazı)
  • KOAH (Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı)
  • Beyin Travması
  • Omurga Yaralanmaları

Ezgi Özyılmaz Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

er..akoğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok ilgili ve samimi hastasını anlayan ve her daim yardımcı olan harika bi doktor teşekkür ederiz kendisine başarılarının devamını dileriz.. 04-03-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Ezgi Özyılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Ezgi Özyılmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. E Özyılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Ezgi Özyılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. E Özyılmaz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Ezgi Özyılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Ezgi Özyılmaz Çukurova Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Ezgi Özyılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Ezgi Özyılmaz Göğüs Hastalıkları, ,Yoğun Bakım (Göğüs Hastalıkları ve Yoğun Bakım ) uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Gebelik Zehirlenmesi (Eklampsi, Preeklampsi), Mekanik Ventilasyon (Solunum Cihazı), KOAH (Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı), Beyin Travması, Omurga Yaralanmaları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Ezgi Özyılmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Ezgi Özyılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Ezgi Özyılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. E Özyılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Ezgi Özyılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. E Özyılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.