Doç. Dr. Evren Semizel, Bursa, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Doç. Dr. Evren Semizel

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - Bursa

Miyokardit (Kalp Kası İltihabı), Holter Testi, Kalp Anjiyosu (El Bileğinden)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Bağlarbaşı mh 1. Sedir sk, Medi Loft 1, No: 15/3  Osmangazi, Bursa
Bursa Çocuk Kardiyoloji Uzmanı Doç.Dr.Evren Semizel

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Evren Semizel Hakkında

Evren Semizel Kimdir?

Doç. Dr. Evren SEMİZEL, Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde (İngilizce) başladığı tıp eğitimini 1996 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2002 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2008 yılında The Children’s Hospital of Philadelphia, Division of Pediatric Cardiology, University of Pennsylvania School of Medicine’da Research Fellow olarak çalışmalar yapmış olan olan Doç. Dr. Evren SEMİZEL, Uludağ Üniversitesi Çocuk Kardiyoloji Bilim Dalı’nda 2009 yılında Yardımcı Doçent, 2010 yılında ise Doçent unvanı almıştır. 2010-2014 yılları arasında mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında Bursa Dörtçelik Çocuk Hastanesi’nde görev yapmıştır.

Girişimsel Kardiyoloji Çalışma Grubu, Ekokardiyografi Çalışma Grubu, Disritmi Çalışma Grubu, Erişkin Yaşa Ulaşmış Doğuştan Kalp Hastalıkları Çalışma Grubu gibi mesleki kuruluşlara üye olan olan Doç. Dr. Evren SEMİZEL, 2014 yılı itibariyle hastalarını Bursa’da bulunan özel muayenehanesinde kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Miyokardit (Kalp Kası İltihabı)
 • Holter Testi
 • Kalp Anjiyosu (El Bileğinden)
 • Kalp Anjiyosu (Koroner Anjiyografi)
 • Kalp Deliği
Tedaviler
 • Kardiyak kateterizasyon
 • Kardiyak stent
 • Eforlu ekg
 • Plazmaferez(hemaferezis)
 • Kalp kapağı replasmanı

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.7)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ehan..er
Zamanlama
İlgi
Ortam

Mükemmel bir hekim. Çocukla iletişimi harika. Hiç soru işareti bırakmayacak şekilde bilgilendiriyor, aydınlatıyor. Kırk yaşındayım ve bugüne kadar hiç böyle bir hekimle karşılaşmadım diyebilirim. Benim çocuğum zor bir çocuk olmasına rağmen çok rahat muayenemizi olduk. Kendisini tanıdığımız için çok mutluyum. Allah sağlıklı hayrlı ömürler versin, nice çocuğa faydası dokunsun inşallah... 22-11-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Evren Semizel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Pda teşhisi

  Merhaba hocam. benim 4 yasında, 14 kg olan oğluma 2.5 mm pda teşhisi kondu ve anjio yapılacak dendi. eşim oğlum küçük olduğu için şuan yaptırmak istemiyor ama ben de daha sonra geç olur mu acaba diye endişe ediyorum. fiziksel olarak yaşından küçük gösteriyor. sizce biran önce yapılması mı gerekir..b... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Evren Semizel

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Vsd 5 mm capında

  Prof. dr. dolunay gürses hocam merhaba ,2 aylık 10 günlük kızımda üfürüm nedeni ile kontrole gittiğimizde vsd 5mm delik çıktı eko da sonuç vsd (perimembranoz non restriktif ve midmuskuler bolgede) çıktı ve 6 .aya kadar kontrol dendi ve synagis asisina başlandı.vsd nin kendiliğinden kapanma ihtimali... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Evren Semizel

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.