Doç. Dr. Evren Semizel

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - Bursa

Miyokardit (Kalp Kası İltihabı), Holter Testi, Kalp Anjiyosu (El Bileğinden)

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Bağlarbaşı mh 1. Sedir sk, Medi Loft 1, No: 15/3  Osmangazi, Bursa
Bursa Çocuk Kardiyoloji Uzmanı Doç.Dr.Evren Semizel

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Evren Semizel Hakkında

Evren Semizel Kimdir?

Doç. Dr. Evren SEMİZEL, Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde (İngilizce) başladığı tıp eğitimini 1996 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2002 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2008 yılında The Children’s Hospital of Philadelphia, Division of Pediatric Cardiology, University of Pennsylvania School of Medicine’da Research Fellow olarak çalışmalar yapmış olan olan Doç. Dr. Evren SEMİZEL, Uludağ Üniversitesi Çocuk Kardiyoloji Bilim Dalı’nda 2009 yılında Yardımcı Doçent, 2010 yılında ise Doçent unvanı almıştır. 2010-2014 yılları arasında mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında Bursa Dörtçelik Çocuk Hastanesi’nde görev yapmıştır.

Girişimsel Kardiyoloji Çalışma Grubu, Ekokardiyografi Çalışma Grubu, Disritmi Çalışma Grubu, Erişkin Yaşa Ulaşmış Doğuştan Kalp Hastalıkları Çalışma Grubu gibi mesleki kuruluşlara üye olan olan Doç. Dr. Evren SEMİZEL, 2014 yılı itibariyle hastalarını Bursa’da bulunan özel muayenehanesinde kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Miyokardit (Kalp Kası İltihabı)
 • Holter Testi
 • Kalp Anjiyosu (El Bileğinden)
 • Kalp Anjiyosu (Koroner Anjiyografi)
 • Kalp Deliği
Tedaviler
 • Kardiyak kateterizasyon
 • Kardiyak stent
 • Eforlu ekg
 • Plazmaferez(hemaferezis)
 • Kalp kapağı replasmanı

Evren Semizel Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.7)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ehan..er
Zamanlama
İlgi
Ortam

Mükemmel bir hekim. Çocukla iletişimi harika. Hiç soru işareti bırakmayacak şekilde bilgilendiriyor, aydınlatıyor. Kırk yaşındayım ve bugüne kadar hiç böyle bir hekimle karşılaşmadım diyebilirim. Benim çocuğum zor bir çocuk olmasına rağmen çok rahat muayenemizi olduk. Kendisini tanıdığımız için çok mutluyum. Allah sağlıklı hayrlı ömürler versin, nice çocuğa faydası dokunsun inşallah... 22-11-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Evren Semizel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Evren Semizel Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Pda teşhisi

  Merhaba hocam. benim 4 yasında, 14 kg olan oğluma 2.5 mm pda teşhisi kondu ve anjio yapılacak dendi. eşim oğlum küçük olduğu için şuan yaptırmak istemiyor ama ben de daha sonra geç olur mu acaba diye endişe ediyorum. fiziksel olarak yaşından küçük gösteriyor. sizce biran önce yapılması mı gerekir..b... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Evren Semizel

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Vsd 5 mm capında

  Prof. dr. dolunay gürses hocam merhaba ,2 aylık 10 günlük kızımda üfürüm nedeni ile kontrole gittiğimizde vsd 5mm delik çıktı eko da sonuç vsd (perimembranoz non restriktif ve midmuskuler bolgede) çıktı ve 6 .aya kadar kontrol dendi ve synagis asisina başlandı.vsd nin kendiliğinden kapanma ihtimali... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Evren Semizel

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Evren Semizel kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. E Semizel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Evren Semizel için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. E Semizel şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Evren Semizel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Evren Semizel Bursa Çocuk Kardiyoloji Uzmanı Doç.Dr.Evren Semizel bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Evren Semizel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Evren Semizel Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Kardiyolojisi uzmanıdır. Kardiyak kateterizasyon, Kardiyak stent, Eforlu ekg, Plazmaferez(hemaferezis), Kalp kapağı replasmanı, Nükleer stres testi, Tüberkülin deri testi(tdt), Korda ve papiler kas onarımı, Kan elektrolit testi, Anjiyoplasti alanlarında hizmet veriyor ve Miyokardit (Kalp Kası İltihabı), Holter Testi, Kalp Anjiyosu (El Bileğinden), Kalp Anjiyosu (Koroner Anjiyografi), Kalp Deliği hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Evren Semizel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Evren Semizel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Evren Semizel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. E Semizel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Evren Semizel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. E Semizel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.