Doç. Dr. Evren Ok

Diş Hekimi, Endodonti (Kanal Tedavisi) - Antalya

Diş Hassasiyeti, Kök Kanal Tedavisi, Diş Ağrısı

Randevu Al 0 (850) 474 28 40

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Sizlere daha iyi ve güvende hizmet verebilmek adına kliniğimizde Covid-19 önlemlerini almış bulunmaktayız. Kliniğimizde maske takmak zorunludur. Kliniğe girişte ateş ölçümü yapılmaktadır.  HES kodu her hastamızdan istenmektedir.

Diş Hekiminin Adresi

Kızıltoprak Mah. Aspendos Bulv. Çam Plaza 19/B 07050 Muratpaşa, Antalya  Muratpaşa, Antalya
Attelia Özel Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Evren Ok Hakkında

Evren Ok Kimdir?

Doç. Dr. Evren Ok 1982 yılında doğmuştur. Lise öğreniminin ardından Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ne 2000 yılında girmiştir. 2005 yılında buradan mezun olup diş hekimi unvanı almıştır. 2007-2011 yılları arasında Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalı' nda Doktora eğitimini tamamlamış olup, 2015 yılında Doçentlik unvanını aldı. 2016 yılında Attelia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde çalışmaya başlamıştır.

Doç. Dr. Evren Ok Ulusal ve uluslararası dergilerde çok sayıda yayınlar ve vaka paylaşımları yapmıştır. Yayınları çok sayıda atıf almıştır. Yurt içi ve yurt dışında yapmış olduğu birçok bilimsel sunum vardır. Ayrıca Endodonti ve Estetik Diş Hekimliği ile ilgili bilimsel dergilerde yayın kurulu üyelikleri ve hakemlik görevleri yapmaktadır.

Doç. Dr Evren Ok Döner aletler ile kanal tedavisi, tek seansta kanal tedavisi, tekrarlayan endodontik tedaviler (Retreatment), travma görmüş dişlerin kanal tedavisi, apse ve kistli dişlerin kanal tedavisi, Estetik dolgu ve restorasyonlar (Ağız içi dijital tarayıcılar kullanarak), Endokronlar konusunda oldukça donanımlıdır.

Doç. Dr Evren Ok Attelia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezin’nde Endodonti (Kanal Tedavisi) Uzmanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
İhtisas aldığı kurum
 • Süleyman Demirel Üniversitesi
Yabancı Diller
 • İngilizce
 • Almanca
İlgilendiği Hastalıklar
 • Diş Hassasiyeti
 • Kök Kanal Tedavisi
 • Diş Ağrısı
 • Protez
 • Estetik Diş Hekimliği
Tedaviler
 • Kanal tedavisi
 • Kompozit dolgu
 • Bleaching (Diş Beyazlatma)
 • Estetik dolgular
 • Apse ve Kist Operasyonları
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 28 40

Evren Ok Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 23-03-2021

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 23-03-2021

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Evren Ok tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Evren Ok ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Evren Ok ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 28 40

Doç. Dr. Evren Ok için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Evren Ok için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Evren Ok için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Evren Ok nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Evren Ok Attelia Özel Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Evren Ok hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Evren Ok Diş Hekimi, ,Endodonti (Kanal Tedavisi) uzmanıdır. Kanal tedavisi, Kompozit dolgu, Bleaching (Diş Beyazlatma), Estetik dolgular, Apse ve Kist Operasyonları, Dental İmplantlar, Emax, Empress porselen kaplama, Endodontik Tedavi Uygulamaları, Estetik diş hekimliği uygulamaları alanlarında hizmet veriyor ve Diş Hassasiyeti, Kök Kanal Tedavisi, Diş Ağrısı, Protez, Estetik Diş Hekimliği hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Evren Ok için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Evren Ok muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Evren Ok muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Evren Ok hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Evren Ok hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.