Doç. Dr. Evren Dilektaşlı

Genel Cerrahi - Bursa
5.0

Tiroid Hastalıkları Ve Cerrahisi, Akalazya Tanı Ve Tedavisi, Mide Cerrahisi

5.0

“Evren bey doktorumu tanıdığım İçin çok şanslıyım şuan tam 6. günündeyim ama normal hayatıma döndüm ç...” Devamı

Doç. Dr. Evren Dilektaşlı

Doç. Dr. Evren Dilektaşlı, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2003 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak 2010 yılında Genel Cerrahi uzmanı olmuştur. 

2010-2011 yıllarında Konya da Mecburi hizmetini Genel Cerrahi uzmanı ve Başhekim olarak yapmış, 2011 sonunda Bursa İznik Devlet hastanesine Genel Cerrahi Uzmanı ve Başhekim olarak atanmıştır. İdari görevinden 2012 yılında ayrılmış aynı sene Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesinde göreve başlamıştır.  Bu göreve başladıktan kısa bir süre sonra 2013 yılında girdiği sınavda başarılı olarak aynı kliniğe Başasistan (Eğitim) olarak görev almaya devam etmiştir.

Doç. Dr. Evren Dilektaşlı, 2014 yılında ABD’nin California eyaleti, Los Angeles şehrinde Travma ve Acil cerrahi merkezlerinden biri olan LAC+USC Üniversitesine araştırmacı bilim adamı olarak davet edilmiş, yaklaşık 1 yıl burada bilimsel faaliyetlerde bulunmuştur. Bu süre içinde eş zamanlı olarak yine Los Angeles’ta USC Keck Medical School’da Üst Gastrointestinal Sistem Cerrahisi ve Obezite Cerrahisi (Bariatrik Cerrahi) Kliniğinde görev almış, bu dönemde yaptığı bir bilimsel çalışma ile ACS 2015 Kongresinde Excellence in Research Award aldı. 2015 yılında Amerikan Cerrahlar Birliği tarafından üye olarak kabul edilerek FACS (Fellow of American College of Surgeons) olmuştur.

Türkiye’ye döndükten sonra özellikle Obezite cerrahisi ve Travma üzerinde çalışmalarına ve ameliyatlarına devam etmiş olan Doç. Dr. Evren Dilektaşlı, 2017 yılında Amerikan Bariatrik ve Metabolik Cerrahlar Birliği – American Society of Metabolic and Bariatric Surgery (ASMBS) tarafından üye olarak kabul edilmiş, Türkiye’de Bariatrik ve Metabolik Cerrahi (BMCD) derneğinde yönetim de Denetleme görevini yürütmektedir.

2017 yılında ''Doçent Doktor'' unvanını almış, mesleki çalışmalarına ise şu an Bursa Özel Hayat Hastanesi'nde devam etmektedir.

Fıtıklarla ilgili

Hocam merhaba ben 40 yaşındayım karnımın bazı yerlerinde fıtıklar çıktı 5 defa ameliyat oldum şimdi yine üç tane fıtık var karnımda yine ameliyat olmam lazım riskli diyorlar Hocam mali durumum iyi değil sigortam var ama ne yapacağımı bilmiyorum siz bana yardımcı olabilir misiniz Hocam iyi günler..

Doç. Dr. Evren Dilektaşlı

Doç. Dr. Evren Dilektaşlı tarafından cevaplandı

Merhaba, tarafıma randevu alarak gelebilirsiniz bakalim neden bu kadar fazla nüks yaşamışsınız. Geçm... Cevabı görmek için tıkla.

12 Eylül 2021 tarihinde cevaplandı.

Tüp mide ameliyat

Iyi günler Hocam hangi hastanedesiniz ben tüp m.ameliyti olmak istiyorum

Doç. Dr. Evren Dilektaşlı

Doç. Dr. Evren Dilektaşlı tarafından cevaplandı

Merhaba ben Hayat Hastanesi'nde çalışmaktayım sosyal medya ve internet üzerinden bana rahatlıkla ula... Cevabı görmek için tıkla.

18 Haziran 2021 tarihinde cevaplandı.

Karın ağrısı

Hocam merhaba ben yumurta yediğim zaman karnımın üst tarafında sol orta kısımda ağrı oluyor ve uzun süre tuvalette kalıyorum 1-2 senedir bu problemi yaşıyorum daha önce kolonoskopi oldum ama sonuçlarım temiz çıktı Bu ağrının sebebi ne olabilir?

Doç. Dr. Evren Dilektaşlı

Doç. Dr. Evren Dilektaşlı tarafından cevaplandı

Kolon ile ilgili değil ama Mide ile ya da safra kesesi ile ilgili olabilir. Detaylı muayene ve tetki... Cevabı görmek için tıkla.

24 Ocak 2021 tarihinde cevaplandı.

Ankara Yolu Caddesi No:44 Büyükşehir Belediye Binası Karşısı /Bursa
Hizmetler
Sinir monitörizasyonu Şeker hastalığı ameliyatı Şeker ameliyatı Safra yolları cerrahisi Rektosigmoidoskopi Devamı

İlgi Alanları

Tiroid Hastalıkları Ve Cerrahisi Akalazya Tanı Ve Tedavisi Mide Cerrahisi Gastroskopi Kolonoskopi Devamı

Deneyimler

Özel Hayat Hastanesi, Bursa (2018 - Devam ediyor)
A.B.D Los Angeles California Southern California Üniversitesi (2014 - 2015)
Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü (2012 - 2018)
Bursa İznik Devlet Hastanesı (2011 - 2012)
İsveç, Uppsala Üniversitesi, Vasteras Hastanesi (2011 - 2011)
Konya Hadim Devlet Hastanesi (2010 - 2011)
Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi (2005 - 2010)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ED
Esr*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Evren bey doktorumu tanıdığım İçin çok şanslıyım şuan tam 6. günündeyim ama normal hayatıma döndüm çok iyi bir ameliyat oldum hastahanenin yatağını uyumak İçin kullandım devamlı hareket halindeydim.Doktorum çok samimi ve ilgiliydi yanında kendinizi cidden huzurlu hisssdiyorsunuz şöyle diyebilirim ki 8 yıldır düşünüp sıcak bakmadığım bir ameliyattı ve bir ayda karar verıp ameliyat İçin sabırzıslandım ve sonucu çok rahat atlattım nazar olmasın naz yap diyenler çok oldu ☺️Şimdiden kılolar gittikçe mutlu oluyorum kendisi ekibinden çok memnun kaldım hayat hastahanesinin hemşireleri tek tek ameliyathanedekilere kadar nazik kibar ve samimi olmaları bu süreci mutlu geçirmeme sebeb oldular hastahanenin temizliği ilgiside ayrı güzeldi çok içten ve samimi duygularımı paylaşıyorum bu güzel hastahane ve evren beyı tanımamız bizim büyük şansımızdı.Evren dilektaşlı doktorum çok teşekkür ederim hayat hastahanesi ve bütün ekibinede çok teşekkür ederim 👍

ME
Muh*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Bu yorumu gerçekten hak ettiğini düşündüğüm için yazmak istedim. Evren Bey'le tamamen rastgele tanıştım. Annemin rahatsızlığı için evime yakın diye Hayat Hastanesinden randevu alıp gittim ama ilgisinden, konuya hakimiyetinden çok etkilendim. Hemen ardından yıllardır çektiğim obezite ve diyabet sebebiyle kendim randevu aldım. İncelemeleri boyunca güler yüzü ve neyi neden yapmak gerektiğini hep anlattı. Öneriler getirip benim de fikrimi sordu. Sonunda RNY Gastrik Bypass ameliyatı oldum. Kan şekeri değerlerim 2-3 günde normale döndü. Diyabet ilaçlarımın tümünü bıraktım. 40 günde 17 kilo verdim. Ameliyat kesinlikle umduğumdan çok daha sorunsuz ve ağrısızdı. Operasyon günü dahil 4 gün yattım. Ameliyat sırasında 8. katta görev yapan sağlıkçı arkadaşlar bile hep güler yüzle ve ilgili davrandılar. Gece gündüz vardiyası ayrımı hiç yapmıyorum. Onlara da çok çok teşekkür ederim. Doktor Bey kadar asistanı Hemşire Duygu Hanım'ı da anmadan geçemeyeceğim. Gerçekten şimdiye kadar ne zaman bir şey sormak için mesaj atsam istisnasız dönüş yaptı. Zaten onun da ilgisi ve alakası çok iyi. Her türlü bilgilendirmeyi uzun uzun anlatarak yapıyor. Gerek ameliyatımdan önce gerekse sonrasında hem Evren Bey hem de Duygu Hanım, ne zaman gitsem ilk günkü gibi ilgililer. Halen kendileri ile görüşüyorum. Özellikle obezite ve diyabet konusunda yetkili ve özenli birilerini arıyorsanız doktor beyi ve ekibini görmeden karar vermeyin derim. Diyetisyen Fatma Hanım, Hemşire Duygu Hanım, Psikolog Nida Hanım, 8. kattaki sağlıkçı ve diğer yardımcı personel açısından ben olumsuz bir durum yaşamadım ve hepsine teşekkür ederim.

MT
Mür*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Bundan yaklaşık 5 sene önce Evren hocama mide bypass ameliyatı oldum. Birkaç ay önce, yıllık rutin kontrollerimde çıkan bir sonuçtan dolayı hocam beni kadın doğuma yönlendirdi. Kontrollerim sonucunda 1. Evre endimetrium kanseri tanısı konuldu ve başarılı bir ameliyatla bu süreci de atlattım. Evren hocamın her zaman kontrollerinizi aksatmayın demesinin sebebini daha iyi anladım. Sağ olun hocam iyi ki varsınız.

RH
Rüm*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Evren beyle 3 gün önce bir apandisit ameliyatı geçirdim. Kendisi ameliyat sonrası benimle cok ilgilendi. Oldukça da neşeli bir insan. Teşekkür ediyorum her şey için size 😊

SD
SEM*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Karın ağrısı,bulantı ve kusma şikayetiyle hastanenin acil birimine başvurdum.Şanslıydım ki Evren Bey nöbetci Genel Cerrahi doktoruymuş.Tecrübeli bir şekilde güler yüzle yaptığı tahliller sonucu apandisit olduğumu ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi.Kendisi bana yeterince güven verdi.Hızlı bir şekilde hazırlıklarım yapıldı.Ve ameliyatım başarılı bir şekilde gerçekleşti.Bu süreçte doktorum okadar özverili ve etik davrandı ki kendisine çok teşekkür ederim.Bir çok doktor tarafından teşhisi kesin yapılamayan bir hususu dikkatle inceleyip,sakinleştirici bir tavırla yaklaşımı acil gelen bir hasta olarak beni ziyadesiyle mutlu etti.1 gece yattıktan sonra taburcu oldum.Tedavi sürecimde ki destekleri için Doç.Dr.Evren DİLEKTAŞLI'ya Asistani Duygu hemşire hanıma ve bütün ekibe şükranlarımı iletiyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AB
ATİ*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Doktor Evren Bey'le tavsiye üzerine tanıştım.Reflü hastalığım nedeniyle yıllardır sorun yaşıyordum.Evren bey'le görüşüp ameliyat olmaya karar verdim.İşlemlerim hızlı bir şekilde gerçekleşti.Yatışım ve ameliyatım yapıldı.Birgün yatıp ertesi gün taburcu edildim.Her yönüyle örnek gösterebileceğim bir hastanedeydim.Yatan hasta servisinden ameliyathane ekibine,yatış-çıkış işlemlerinden,temizlik ekibine ayrı ayrı teşekkür ederim.Emeği geçen güler yüzlü doktorum ve asistanı Duygu Hemşire'ye başta olmak üzere görüdüğüm ve görmediğim herkese çok teşekkür ederim.Bugün 10.gün kontrolüme geldim ve artık mide yanmam,ağzıma acı su gelmeleri bitti.Benim gibi şikayeti olan herkese gönül rahatlığıyla Evren Bey'i tavsiye ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
RÜM*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

DOKTORUM EVREN BEY VE EKİBİNE,ASİSTANI DUYGU HEMŞİRE'YE ÖNCELİKLE İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR ETMEK İSTERİM.KİLO PROBLEMLERİMDEN DOLAYI BİR SÜRÜ DOKTOR VE HASTANE GEZDİM AMA BİR SONUCA VARAMADIM.ARAŞTIRMALARIMA DEVAM EDERKEN EVREN BEY'LE TANIŞTIK,İŞİNİN EHLİ VE GÜLER YÜZLÜ DOKTORUMLA AMELİYATIMIZI PLANLADIK.AMELİYATIM GAYET KONFORLU,BAŞARILI,KOLAYLIKLA GEÇTİ.AMELİYATIMDAN 4 SAAT SONRA AYAĞA KALKTIM VE YÜRÜDÜM,3 GÜN SONRA TABURCU OLDUM.HERŞEY O KADAR TİTİZLİKLE KOORDİNE EDİLMİŞ Kİ NEKADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR.BENİM GİBİ RAHATSIZLIĞI OLAN HERKESE GÖZÜ KAPALI,GÖNÜL RAHATLIĞYLA DOKTORUMU VE EKİBİNİ TAVSİYE EDERİM.AKLINIZA TAKILAN TÜM SORULARA YILMADAN YORULMADAN AÇIK VE NET BİR ŞEKİLDE CEVAP ALABİLİRSİNİZ.TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
GÖK*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

DOÇ.DR. EVREN DİLEKTAŞLI İLE BİRLİKTE ZOR VE GÜZEL BİR SÜRECİ İLGİSİ ALAKASI VE GÜLER YÜZÜ SAYESİNDE SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE ATLATTIM.YILLARDIR VAROLAN VE SANCISINI ÇEKTİĞİM HEMOROİD VE ANAL ÇATLAK SORUNUM EVREN BEY'İN SAKİN VE GÜLERYÜZLÜ YAKLAŞIMIYLA ENDİŞELERİMİ VE AMELİYATIMI KONFORLA BİTİRDİK.ALANINDA GAYET TECRÜBELİ VE BAŞARILI BİR HEKİM.ZATEN SİZ KENDİSİYLE TANIŞINCA BU ÖZELLİKLERİNİN HEPSİNİ HİSSEDİYORSUNUZ.SAĞLIĞIMA KISA SÜREDE KOLAY BİR ŞEKİLDE ULAŞMAMI SAĞLADI.ASİSTANI DUYGU HANIM HERZAMAN HER ARADIĞIMDA GÜLERYÜZÜYLE BENİ AĞIRLADI.DOKTORUMA DA EKİBİNE DE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.BENİM GİBİ SORUNU OLAN HERKESİN MUTLAKA EVREN BEYLE TANIŞMASINI ÖNERİRİM.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ES
EMR*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Evren Bey mesleğini gerçekten layıkıyla yapan bir çok değerli bir hekimimiz.Eşimin sebebi bulunamayan ve bir ihtimalle diyerek 2 defa peş peşe ameliyata alınıp organ kaybına neden olan ve buna rağmen geçmeyen şiddetli karın ağrısı vardı.Gitmediğimiz hastane gezmediğimiz doktor kullanmadığımız ilaç kalmadı.Evren Bey'i tavsiye ve internette araştırma sonucu bulduk.Yeter ki ağrıları kesilsin biz razıydık.Doktor bey yapılan bütün tetkikleri saatlerce inceleyip yapılmamış olan bazı tahlilleri yaptırdı.Kaldı ki özel sektörde bir çok hekim elimizde mevcutta var olan tetkik sonuçlarına bakmayıp sürekli yenisini istiyor.Evren Bey bir kaç tetkik sonucunda aslında bu kadar sancılı geçmeyecek olan bir teşhis koyup tedaviye aldı bizi.Herhangi bir ameliyat söz konusu olmadı,ilaçla tedavi olduk.Hoş Evren Bey'e o kadar çok güvendik ki ameliyat deseydi gözümüz kapalı ameliyatımızı olurduk.Düzenli kontrollerimize geliyoruz.Eşim hızla iyileşiyor.Evren Bey gerçekten tecrübeli ve güvenilir bir cerrah.Kendesine ve ekibine sonsuz teşekkür ederiz,minnettarız.Bizim gibi şikayetleri olanlar hiç düşünmeden Evren Bey'e gitsinler.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
HK
HAS*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Tavsiye üzerine Doç.Dr.Evren Dilektaşlı ile bağırsak tümörü teşhisiyle Yalova'dan gelip görüştüm.Görüşmemizin sonunda gerçekten tavsiye ettikleri kadar varmış dedirtti.Kendisine güvendim.Ameliyatımı kapalı yapacağını söyledi.Korona günlerinde ameliyat olmak,iller arası gidiş geliş yapmak,ameliyat olmak beni çok düşündürmüştü.Ekip olarak o kadar koordineli çalışıyorlar ki hepsine sonsuz teşekkürler.Ne ben nede refakatcim hiçbir ulaşım sorunu yaşamadık.Ameliyatımı dediği gibi kapalı yaptı ameliyattan çıkıp 4-5 saat sonra yürümeye başladım.Gerek hastanenin temizliği olsun,gerek doktorumun ve çalışan personellerin olsun ilgili,şevkati,merhameti,güler yüzü herşey çok iyi geçti.Çok memnun ayrıldım.Bizi bu süreçte hiç yalnız bırakmayan ve gece gündüz ne zaman arasak cevap veren Duygu Hemşiremize de çok teşekkür ederim.Benim gibi sorunu sıkıntısı olan herkes Evren Bey'in fikrini almadan yola çıkmasın.Böyle hekimlerimizin değerini bilelim.İyi ki varsınız hocam

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Evren Dilektaşlı ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Evren Dilektaşlı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Evren Dilektaşlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Evren Dilektaşlı Özel Hayat Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Evren Dilektaşlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Evren Dilektaşlı Genel Cerrahi uzmanıdır. Tiroid Hastalıkları Ve Cerrahisi, Akalazya Tanı Ve Tedavisi, Mide Cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Sinir monitörizasyonu, Şeker hastalığı ameliyatı, Şeker ameliyatı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube