Doç. Dr. Ersin Nuzumlalı

Ortopedi ve Travmatoloji, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi - İstanbul
5.0

Ekstansör Tendon Yaralanmaları, El Tümörleri, Düğme İliği (Boutonniere) Deformitesi

5.0

“Sol elimdeki tarak kemiği kırığı sonrası ikinci ameliyatımı Ersin Bey yaptı. Kendisine hastaları doğ...” Devamı

Doç. Dr. Ersin Nuzumlalı

Doç. Dr. Ersin NUZUMLALI, 1957 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1981 - 1985 Yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı'nda yapmıştır.

1985 - 1987 Yılları arasında Elazoğ Devlet Hastanesi'nde mecburi hizmetini yerine getirmiş ve 1987 yılında ''Yardımcı Doçent Doktor'' unvanı almıştır.

Doç. Dr. Ersin NUZUMLALI, 1989 Yılında Fransız Pastör Hastanesi'nde, el cerrahisi eğitimini tamamlamış 1987 - 1993 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, görev almıştır. 1993 Yılında ''Doçent Doktor'' unvanı almış ve mesleki çalışmalarına İstanbul'da bulunan İstanbul El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Merkezi ve İstanbul Cerrahi Fulya Hastanesi'nde devam etmektedir.


 

İstanbul El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Merkezi
Vali Konağı Cad. Sinoplu Şehit Cemal Sk. Çamsaray Apt. B Blok D:2 Şişli/İstanbul
Hizmetler
Karpal tünel ve sinir basısı onarımı Sinir tamiri Devamı
İstanbul Cerrahi
Ferah Sk. No:22 Şişli/İstanbul
Hizmetler
Karpal tünel ve sinir basısı onarımı Sinir tamiri Devamı

Hakkında

Doç. Dr. Ersin NUZUMLALI, 1957 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1981 - 1985 Yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı'nda yapmıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Ekstansör Tendon Yaralanmaları El Tümörleri Düğme İliği (Boutonniere) Deformitesi De Quervain Tenosinoviti (Başparmak Tendon Sıkışması) Tetik Parmak Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ÇS
Çağ*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Sol elimdeki tarak kemiği kırığı sonrası ikinci ameliyatımı Ersin Bey yaptı. Kendisine hastaları doğru bilgilendirmesinden, ilgisinden ve takibinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Füg*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Ersin Bey elimdeki Carpal Tunel ameliyatını başarı ile yaptı ve uyuşma hemen geçti, kendisi konusunda çok bilgili ve mahir, sempatik,güleryüzlü ve hastaları ile yakından ilgilenen, işinde çok başarılı bir cerrah, onu herkese tavsiye ediyorum.

İÇ
İsm*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Yaklaşık üç ay önce sol ayagımdan siyatik sinir kopması sonucu ameliyat oldum cok güzel bir ameliyat gecirdim ameliyata hem hazırlanma sürecinde hem ameliyattan sonra hastalarıyla bizzat kendimde dahil olmak üzere sanki kendi ailesiyle ilgileniyormuşcasına alakasına ve hoşgörüsüne minnettarım hocam cok tesekkür ederim bukadar kısa sürede sizin sayenizde toparladım teşekkür ederim

ea
Emi*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Kızımın operasyonunu başarıyla gerçekleştiren herşeyden önce güler yüzü ilgisiyle güven veren biriciğimi kızımı emanet ettiğim meslektaşım hocama sonsuz saygılar.. teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

MB
Mus*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Ersin hocamla 4 yasindaki oglumun sağ el 3 parmagindaki tümor vasitasiyla tanistik hocam bizimle cok iyi ilgilendi doktorlugundan önce bizimle ilgilisi guler yuzu bizi cok mutlu etti 21 ekim 2016 cok basarili bir amaliyat gecirdik suan hersey cok yolunda kendisine cok tesekkur ederim kendisi gercekten bulunmuyacak bir insan kendisine saygilarimi sunarim

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Ersin Nuzumlalı ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Ersin Nuzumlalı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Ersin Nuzumlalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Ersin Nuzumlalı İstanbul El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Ersin Nuzumlalı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Ersin Nuzumlalı Ortopedi ve Travmatoloji, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi uzmanıdır. Ekstansör Tendon Yaralanmaları, El Tümörleri, Düğme İliği (Boutonniere) Deformitesi alanlarında hizmet veriyor ve Karpal tünel ve sinir basısı onarımı, Sinir tamiri, Karpal tünel ve sinir basısı onarımı, Sinir tamiri, hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube