Doç. Dr. Erkan Yıldırım

Göğüs Cerrahisi - İstanbul
5.0

Yüz Kızarması, VATS (videotorakoskopik ameliyatlar), Pnömotoraks

5.0

“” Devamı

Doç. Dr. Erkan Yıldırım

Doç. Dr. Erkan Yıldırım lise öğreniminin ardından1992 yılında Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden başarı ile mezun olarak tıp doktoru unvanını almıştır. Uzmanlığını Ankara Senatoryum Hastanesi'nde tamamlamıştır. 1993 yılında pratisyen hekimlik hizmetini Denizli’de tamamlamıştır.

2000 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Göğüs Cerrahisi Kliniği’nde uzman olarak göreve başlamış olup aynı hastanede 2001 yılında başasistan (kıdemli uzman) olmuştur. Gözlemci uzman göğüs cerrahı olarak 2002 yılında Zürih Üniversitesi’nde (İsviçre), 2004 yılında Toronto Üniversitesi’nde (Kanada), 2008 yılında Leuven Üniversitesi’nde (Belçika’da) ve Kasım 2012 yılında Kyoto Univesitesi’nde (Japonya) çalışmıştır.

2002 yılında Avrupa Göğüs Cerrahisi Birliği’nin (ESTS), 10. Kongresinde yapılan Göğüs Cerrahisi’nde Avrupa Yeterlilik Sınavı’nda (European Board Certification for Thoracic Surgery (EBTCS)) başarılı olarak Avrupa Göğüs ve Kalp Damar Birliği’nin (FETCS) üyesi olmuştur. 2003 yılında Türk Göğüs Cerrahisi Yeterlilik Belgesi'ni almıştır. 2007 yılında Göğüs Cerrahisi‘nde “Doçentlik Sınavı” bilimsel dosya aşamasını başarı ile tamamlamıştır.

2007 - 2008 yılları arasında Akciğer Transplantasyon Fellowu (Toronto Üniversitesi, Toronto Akciğer Transplant Programı/Kanada; 85 alıcı hasta ameliyatına ve 100’e yakın vericiorgan alım işlemine ve ayrıca 4 klinik çalışmaya (bir çalışma tamamen kendi projesidir) aktif katıldı) olarak görev almıştır. Ocak 2009 yılında Türkiye’de “Akciğer Nakli” konusunda yapılmış ve yayımlanmış ilk klinik yurtdışı çalışmasının sahibidir (Akciğer naklinin ve akciğer hacim küçültücü ameliyatların teknikleri” (Proc Am Thorac Soc. 2009 Jan 15;6(1):66–78).

“TGKDC – Türk Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi – Dergisi’nde ve EJCTS – European Journal of Cardiothoracic Surgery – Dergisi’nde 2002 yılından beri yayın hakemliği yapmaktadır.Dört adet patent çalışmasını Boğaziçi Biyomedikal Mühendislik Departmanı ile birlikte aktif olarak yürütmektedir. 32 Yurtdışı, 19 yurtiçi, onlarca kongre sunumu ve katılımı mevcuttur.

Doç. Dr. Erkan Yıldırım mesleki çalışmalarına Hisar Intercontinental Hospital'da devam etmektedir.

Doç. Dr. Erkan Yıldırım Özel Muayenehanesi
Dereboyu Caddesi, Fesleğen Sokak Ağaoğlu Suncity 2C-16, Batı Ataşehir 34746 Ataşehir/İstanbul
Hizmetler
Torasik outlet sendromu Akciğer zarı (plevra) hastalıkları Göğüs duvarı tümörleri Miyasteni (myastenia gravis) Hiperhidrozis (aşırı terleme) Devamı
Hisar Intercontinental Hastanesi
Saray, Hisar Intercontinental Hospital, 34768 Ümraniye/İstanbul
Hizmetler
Torasik outlet sendromu Akciğer zarı (plevra) hastalıkları Göğüs duvarı tümörleri Miyasteni (myastenia gravis) Hiperhidrozis (aşırı terleme) Devamı

Hakkında

Doç. Dr. Erkan Yıldırım lise öğreniminin ardından1992 yılında Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden başarı ile mezun olarak tıp doktoru unvanını almıştır. Uzmanlığını Ankara Senatoryum Hastanesi'nde tamamlamıştır. 1993 yılında pratisyen hekimlik hizmetini Denizli’de tamamlamıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2000
Deneyim: 23 Yıl

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Yüz Kızarması VATS (videotorakoskopik ameliyatlar) Pnömotoraks Özafagus (Yemek Borusu) Hastalıkları Mediasten Tümörü Cerrahisi Devamı

Deneyimler

Doç. Dr. Erkan Yıldırım Özel Muayenehanesi (2000 - Devam ediyor)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AR
A R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Erkan Yıldırım ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Erkan Yıldırım için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Erkan Yıldırım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Erkan Yıldırım Doç. Dr. Erkan Yıldırım bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Erkan Yıldırım hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Erkan Yıldırım Göğüs Cerrahisi uzmanıdır. Yüz Kızarması, VATS (videotorakoskopik ameliyatlar), Pnömotoraks alanlarında hizmet veriyor ve Torasik outlet sendromu, Akciğer zarı (plevra) hastalıkları, Göğüs duvarı tümörleriTorasik outlet sendromu, Akciğer zarı (plevra) hastalıkları, Göğüs duvarı tümörleri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube