Doç. Dr. Eren Erdem

Radyoloji, Girişimsel Radyoloji - İstanbul
5.0

Girişimsel Radyoloji, Spinal (omurilik) AVM tedavisi, Vasküler (damardan zengin) tümör embolizasyonu (tedavisi)

5.0

“Annemin eklem kireçlenmesinden çektiğini bu dünyada kimse çekmemiştir. Buna en yakınında bulunan ben...” Devamı

Ferah Sokak No:22 Şişli/İstanbul
Hizmetler
İnme(Stroke) tedavisi:Akut beyin damarı tıkanıklığı tedavisi Karotid arter(Şah damarı) darlıklarında stentleme veya stent ile tedavisi Spinal(omurilik) AVM tedavisi Vasküler (damardan zengin) tümör embolizasyonu (tedavisi) Devamı

İlgi Alanları

Girişimsel Radyoloji Spinal (omurilik) AVM tedavisi Vasküler (damardan zengin) tümör embolizasyonu (tedavisi) Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BS
Bur*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Annemin eklem kireçlenmesinden çektiğini bu dünyada kimse çekmemiştir. Buna en yakınında bulunan ben tanık olurken bir taraftan da internette ne yapabiliriz en doğru nasıl bulabiliriz derken birkaç tane doktor buldum. Bunların arasından bana en samimi ve çözüm yaratıcı olan Eren Hocam geldi. Daha sonrasında ise randevularla bu samimiyet daha da gelişti ve annem tedaviye başladı. Şuan hiçbir şeyi kalmadı. Çok teşekkürler hocam iyi ki varsınız.

DD
Dil*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

babamın bel fıtıgı nedenıyle doktor beyi bulduk. Açık ameliyat olmadan 1 saat gibi kısa bir sürede babamı ayaga kaldırdı. buradan doktora beye cok tesekkurler iyiki kendisine ulasmısız

OA
Oğu*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Merhaba, omurliğimde faset sendromu var. Eren Bey bunu faset eklem enjeksiyonuyla tedavi edebileceğini söyledi. Bu yöntemi denemek istedim çünkü bu ağrılardan kurtulmam gerekiyodu. Enjekte sonrasında hareket kabiliyetim arttı ve ağrılarım azaldı. Eren Bey’e teşekkürler.

my
Mer*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Mayıs ayında geçirdiğim beyin kanaması ameliyatından sonra anevrizmalarım için tedavi olmam gerekiyordu ve çok korkuyordum. Eren Hocama ulaştım. Onun engin bilgi ve deneyimi,içtenliği,güler yüzü ile sağlığıma kavuştum,korkularımdan kurtuldum. İnsanlığın ,Eren Hoca gibi bilgili,işini zevkle severek yapan,hastalarına değer veren ve yüce gönüllü doktorlara ihtiyacı var. Kendisine ve ekibine başarılarının devamını diliyorum. İyi ki kendisini tanıdım ve iyi ki benim doktorum, kendisine hayatım boyunca minnettar olacağım...

CE
Cla*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Boynumun arkasında çok şiddetli ağrılarım oluyordu doktora gittiğimde hep fıtık teşhisi kondu. ama fıtık tedavisi uygulandığında ağrılarım geçmiyordu. Eren beyin bu konuda en iyisi olduğunu duydum gittiğimde aslında fıtık değil Faset Sendromum olduğunu öğrendim çok şaşırdım, bunca yıldır yanlış tedavi uygulanıyormuş ama eren bey sayesinde kurtulmuş oldum çok teşekkür ederim, minnettarım...

AA
Ayk*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Abimin bel fıtığı problemim vardı ve ağrıları sosyal yaşantısını etkiliyordu. Ameliyat olmaktan çok korkuyordu ama bu ağrılarla da başa çıkamıyordu. Bir arkadaşım Eren Bey’in ameliyat yapmadan bu ağrılarımı geçirebilceğini söyledi. Eren Bey’e gittiğimizde abim ameliyat olmadan, sadece belden iğne tedavisi uygulayarak tüm ağrılarını geçirdi. Fıtğı da, fizik tedavinin de katkısıyla son bulmuş durumda. Eren Bey’e teşekkürlerimizi sunarız.

LK
Ley*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Baş ağrılarım son günlerde çok fazlaydı. Bu ağrılarım dayanılamayacak düzeye geldi ve bir doktora gitme gereksimi duydum. Beyin konusunda Eren beyin çok iyi olduğunu duydum ve Eren beyi tercih ettim. Gittiğimde beynimdeki damarlarda anverizma olduğunu öğrendim ve eğer bu durum erkenden teşhis edilmeseydi patlama riski olucaktı. Eren Beye çok teşekkür ederim hayatımı kurtardı.

sy
Sim*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Merhaba ben Nebibe, 65 yaşındayım ve belimde çökme kırık oluştu. Ağrısından duramıyordum. Tedavi edilmezse yatağa mahkum kalıcağımı öğrendğim ve hemen tedavi için araştırmaya başladım. Eren beyin ameliyatsız bir şekilde bele sıvı enjekte ederek alçı yaptığını öğrendğimde ilk tercihim Eren Bey oldu. Tedaviyi uyguladığında iki saat içinde kendime geldim ve ağrılarımdan kurtuldum. Eren Beye çok teşekkür ederim. İyi ki böyle doktorlarımız var.

Kab*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bazı şikayetlerle doktora gittim ve boyun damarlarımda daralma ve tıkanıklık olduğunu söylediler. Bir süre ilaç kullandıktan sonra ilaçların sonuç vermediği ve stent takılması gerektiği ortaya çıktı. Bu durum beni aşırı strese soktu ve farklı doktorlar araştırmaya başladım. Çok şükür ki Eren Bey karşıma çıktı. Bana durumun ne olduğunu ve ne şekilde ilerleneceğini detaylarıyla anlattı. Yaklaşımıyla bütün stresimi aldı diyebilirim. Stent sorunsuz bir şekilde takıldı ve şu an sadece rutin kontrollerime gidiyorum. Kendisine bir kez daha çok teşekkür ederim.

NU
Nur U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Benim bel fıtığı problemim vardı ve ağrılarım sosyal yaşantımı etkiliyordu. Ameliyat olmaktan çok korkuyordum ama bu ağrılarla da başa çıkamıyordum. Bir arkadaşım Eren Bey’in ameliyat yapmadan bu ağrılarımı geçirebilceğini söyledi.Eren Beye gittiğimde ameliyat olmadan , sadece belden iğne tedavisi uygulayarak tüm ağrılarımı geçirdi.Fıtğımda fizik tedavinin de katkısıyla son bulmuş durumda. Eren beye teşekkürlerimi sunarım.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Eren Erdem ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Eren Erdem için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Eren Erdem nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Eren Erdem İstanbul Cerrahi Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Eren Erdem hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Eren Erdem Radyoloji, Girişimsel Radyoloji uzmanıdır. Girişimsel Radyoloji, Spinal (omurilik) AVM tedavisi, Vasküler (damardan zengin) tümör embolizasyonu (tedavisi) alanlarında hizmet veriyor ve İnme(Stroke) tedavisi:Akut beyin damarı tıkanıklığı tedavisi, Karotid arter(Şah damarı) darlıklarında stentleme veya stent ile tedavisi, Spinal(omurilik) AVM tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube