Doç. Dr. Erdem Güven

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul
4.8

Karın Germe, El Cerrahisi, Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları)

4.8

“33 yaşımdayım bugüne kadar endişe duyduğum için meme büyütme operasyonunu erteledim bir çok hekimle ...” Devamı

Doç. Dr. Erdem Güven

Doç. Dr. Erdem GÜVEN, 1992 yılında İstanbul Kabataş Erkek Lisesi’nde lisans öncesi eğitimini tamamlamıştır. Ardından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1998 yılında bitirmiş ve tıp doktoru unvanı almıştır. 1998 yılında 6 ay süreyle ABD’de University of California, Los Angeles’ta (UCLA) gözlemci olarak bulunmuştur. 1999 yılında ise İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde Plastik Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Anabilim Dalı'nda ihtisası eğitimine başlamıştır. 2003 yılında 25. Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Kongresi’nde klinik dalda birincilik ödülü almaya hak kazanarak yüz nakline alternatif bir ameliyatın sunumunu yapmıştır. 2004 yılında ihtisas eğitimini bitirmiş ve Plastik Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Uzmanı unvanı almıştır.

Uzmanlığını almasının ardından 2005 yılında ABD, San Diego’da “Endoskopik Alın ve Orta Yüz Gençleştirme” kursuna katılmıştır. Türkiye’ye döndükten sonra 2006 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzman doktor olarak göreve başlamıştır. Bu görevi sırasında 2011 yılında Doçent olmuştur. 

Doç. Dr. Erdem GÜVEN, yurtiçi ve yurtdışı bilimsel sempozyumları ve kongreleri yakından takip etmiş ve sık sık kongrelerde görev almıştır. 13 - 15 Mart 2013 tarihinde İspanya, Barcelona’da yapılan “Barcelona Breast Meeting” toplantısına davetli konuşmacı olarak davet edilmiştir. Ve bu toplantıda ülkemizde ve dünyada az sayıda merkez tarafından yapılabilen “Meme kanseri nedeniyle göğsün alınması sonrasında uygulanan endoskopik meme onarım tekniğini” sunmuştur.

Estetik Plastik Cerrahi Derneği, Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ve Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği ve ISAPS, Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Derneği (Asil Üyeliği) gibi birçok mesleki derneğe üyeliği bulunan Doç. Dr. Erdem GÜVEN'in 36 adet uluslararası dergilerde yayınlanmış ve 16 adet ulusal dergilerde yayınlanmış makalesi, yurtiçi ve yurtdışı kongre ve panel konuşmaları bulunmaktadır. Aynı zamanda meme onarımları konusunda literatüre girmiş yayınlara katkıda bulunmuştur. 

Özellikle kanser ve diğer hastalıklar neticesinde ortaya çıkan deformelerde yapılan meme onarımları, meme deformitelerinin düzeltilmesi, vücut şekillendirme ameliyatları, mikrocerrahi onarım ameliyatları, çene yüz bölgesi ameliyatları ve estetik cerrahi ameliyatları konusunda çalışmalarına Zorlu Center'da bulunan özel muayenehanesinde devam eden Doç. Dr. Erdem GÜVEN, evli ve iki çocuk babasıdır.

Doç. Dr. Erdem GÜVEN Muayenehanesi
ZORLU CENTER Terasevler DAİRE:009 Levazım Mah. Koru Sok. No: 2 Zincirlikuyu/Beşiktaş- İstanbul Beşiktaş/İstanbul
Hizmetler
Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın) Endoskopik estetik cerrahi Post-bariatrik cerrahi Vaser liposuction Meme estetiği Devamı

İlgi Alanları

Karın Germe El Cerrahisi Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları) Göğüs Estetiği Ameliyatsız Estetik Yöntemleri Devamı

Deneyimler

Dr. Erdem Güven Muayenesi (2016 - 2017)
İstanbul Tıp Fakültesi (2006 - 2016)
Dr. Erdem Güven Muayenesi (2004 - 2006)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.8

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

4.5
ÖB
Özl*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

33 yaşımdayım bugüne kadar endişe duyduğum için meme büyütme operasyonunu erteledim bir çok hekimle görüştüm kendi istekleri doğrultusunda hareket ettiler Erdem bey benim en büyük şansım oldu işinde profesyonel ve en iyi uzman en iyi meme cerrahisi inanın bir kere görüşmeye gittim ve bu operasyonu Erdem beyden başka bir hekime güvenemeyeceğimi anladım o kadar anlayışlı ki hiç birşey demenize gerek yok size neyin uygun olacağını sizin ne istediğinizi anlayan bir hekim her işin bir uzmanı varmış bunu bir kez daha anladım asistanı Gülin hanım okadar sabırlı anlayışlı ki her msj cvp veriyor sanki sadece size özel hizmet veriyorlar ameliyat okadar başarılı geçti ki bugün 4. Günüm hiç ağrım yok hiç bir şekilde sosyal yaşantımda kısıtlama yok hastanede çok iyi ağırlandık hemşireler çok ilgililer çok mütavaziler Erdem bey türkiyede ilk meme araştırmacılarından biri Erdem bey ile görüşmeden karar vermeyin derim Erdem bey gibi hekimler bizim gururumuz iyiki varsınız işiniz rast gitsin canım hocam benim Allah razı olsun sizden 🤍🤍

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Erdem Güven ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Erdem Güven için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Erdem Güven nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Erdem Güven Doç. Dr. Erdem GÜVEN Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Erdem Güven hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Erdem Güven Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Karın Germe, El Cerrahisi, Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları) alanlarında hizmet veriyor ve Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın), Endoskopik estetik cerrahi, Post-bariatrik cerrahi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube