Doç. Dr. Erdem Güven, İstanbul, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Doç. Dr. Erdem Güven

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Meme Kanserine Bağlı Meme Cerrahisi, Baş Boyun Cerrahisi, Çene Problemleri

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

ZORLU CENTER Terasevler DAİRE:009 Levazım Mah. Koru Sok. No: 2 Zincirlikuyu/Beşiktaş- İstanbul  Beşiktaş, İstanbul
Doç. Dr. Erdem GÜVEN Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit

Erdem Güven Hakkında

Erdem Güven Kimdir?

Doç. Dr. Erdem GÜVEN, 1992 yılında İstanbul Kabataş Erkek Lisesi’nde lisans öncesi eğitimini tamamlamıştır. Ardından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1998 yılında bitirmiş ve tıp doktoru unvanı almıştır. 1998 yılında 6 ay süreyle ABD’de University of California, Los Angeles’ta (UCLA) gözlemci olarak bulunmuştur. 1999 yılında ise İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde Plastik Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Anabilim Dalı'nda ihtisası eğitimine başlamıştır. 2003 yılında 25. Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Kongresi’nde klinik dalda birincilik ödülü almaya hak kazanarak yüz nakline alternatif bir ameliyatın sunumunu yapmıştır. 2004 yılında ihtisas eğitimini bitirmiş ve Plastik Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Uzmanı unvanı almıştır.

Uzmanlığını almasının ardından 2005 yılında ABD, San Diego’da “Endoskopik Alın ve Orta Yüz Gençleştirme” kursuna katılmıştır. Türkiye’ye döndükten sonra 2006 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzman doktor olarak göreve başlamıştır. Bu görevi sırasında 2011 yılında Doçent olmuştur. 

Doç. Dr. Erdem GÜVEN, yurtiçi ve yurtdışı bilimsel sempozyumları ve kongreleri yakından takip etmiş ve sık sık kongrelerde görev almıştır. 13 - 15 Mart 2013 tarihinde İspanya, Barcelona’da yapılan “Barcelona Breast Meeting” toplantısına davetli konuşmacı olarak davet edilmiştir. Ve bu toplantıda ülkemizde ve dünyada az sayıda merkez tarafından yapılabilen “Meme kanseri nedeniyle göğsün alınması sonrasında uygulanan endoskopik meme onarım tekniğini” sunmuştur.

Estetik Plastik Cerrahi Derneği, Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ve Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği ve ISAPS, Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Derneği (Asil Üyeliği) gibi birçok mesleki derneğe üyeliği bulunan Doç. Dr. Erdem GÜVEN'in 36 adet uluslararası dergilerde yayınlanmış ve 16 adet ulusal dergilerde yayınlanmış makalesi, yurtiçi ve yurtdışı kongre ve panel konuşmaları bulunmaktadır. Aynı zamanda meme onarımları konusunda literatüre girmiş yayınlara katkıda bulunmuştur. 

Özellikle kanser ve diğer hastalıklar neticesinde ortaya çıkan deformelerde yapılan meme onarımları, meme deformitelerinin düzeltilmesi, vücut şekillendirme ameliyatları, mikrocerrahi onarım ameliyatları, çene yüz bölgesi ameliyatları ve estetik cerrahi ameliyatları konusunda çalışmalarına Zorlu Center'da bulunan özel muayenehanesinde devam eden Doç. Dr. Erdem GÜVEN, evli ve iki çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2004

Tecrübe: 13 yıl 2 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Dr. Erdem Güven Muayenesi
  01 2004 - 01 2006
 • İstanbul Tıp Fakültesi
  01 2006 - 01 2016
 • Dr. Erdem Güven Muayenesi
  01 2016 - 03 2017

Fotoğraflar

Hobiler

 • Kayak

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Erdem Güven tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Meme büyütme ameliyati

  Merhaba erdem bey, beni 2013 yilinda meme büyütme ameliyati yaptiniz, ben cok memnunum ve hicbir problem yok, kizim bu sene üniversitesini bitirdi ve kizim da meme büyütme ameliyati olmak istiyor, fiyati nedir? bu konuda bilgi verebilir misiniz?

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Erdem Güven

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Travma sonrası yüzde asimetri

  Hocam selamlar benim 10 sene önce kadar elmacık kemiğim kırılmıştı. ameliyat oldum gözümün altına da bir plak takıldı. fakat yüzümde asimetriklik var. bu zaman ilerledikçe sanki daha da artmaya başladı gibi ve beni çok rahatsız etmeye başladı. bu kadar üzün süre geçtikten sonra ameliyatla düzeltilme... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Erdem Güven

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Ekibim

Ümit Karel Hemşire 1 yıl yıllık mesleki tecrübe
Gülin kıbrıs Koordinatör 3 yıllık mesleki tecrübe

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Erdem Güven kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. E Güven ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Erdem Güven için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. E Güven şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Erdem Güven nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Erdem Güven Doç. Dr. Erdem GÜVEN Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Erdem Güven hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Erdem Güven Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Serbest fleple onarım, Meme onarımı, Burun estetiği (Rinoplasti), Meme estetiği, Vaser liposuction, Post-bariatrik cerrahi, Göz kapağı estetiği, Endoskopik estetik cerrahi, Göz kapağı estetiği, Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın) alanlarında hizmet veriyor ve Meme Kanserine Bağlı Meme Cerrahisi, Baş Boyun Cerrahisi, Çene Problemleri, Ameliyatsız Estetik Yöntemleri, Göğüs Estetiği hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Erdem Güven için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Erdem Güven muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Erdem Güven hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. E Güven ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Erdem Güven hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. E Güven hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.