Doç. Dr. Enis Kuruoğlu

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Samsun
5.0

Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı, Distoni

5.0

“Kısaca parkinson hastası eşimi günde 25 tane ilaç kullanarak (ilaç kullanmasa yatalak) götürdüm Enis...” Devamı

Doç. Dr. Enis Kuruoğlu

Doç.Dr.Enis Kuruoğlu, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlamış ve uzmanlığını da aynı fakültede almıştır. Doç.Dr. Kuruoğlu, Artvin Devlet Hastanesi, Ordu Devlet Hastanesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde görev almıştır. 

Doç.Dr.Enis Kuruoğlu, Samsun'da bulunan Özel Medicana International Samsun Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir. 

 

 

Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad.No:85 Canik/Samsun
Hizmetler
Bel fıtığı tedavisi Beyin tümörleri ameliyatı Boyun omurga kırıkları ameliyatları Çocuk beyin ve sinir cerrahisi Endoskopik hipofiz ve kafatabanı cerrahisi Devamı

Hakkında

Doç.Dr.Enis Kuruoğlu, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlamış ve uzmanlığını da aynı fakültede almıştır. Doç.Dr. Kuruoğlu, Artvin Devlet Hastanesi, Ordu Devlet Hastanesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde görev almıştır.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 03.2007
Deneyim: 16 Yıl

İlgi Alanları

Bel Fıtığı Boyun Fıtığı Distoni Epilepsi Cerrahisi Hipofiz Adenomları Devamı

Deneyimler

19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (2011 - Devam ediyor)
Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi (2010 - 2011)
Ordu Devlet Hastanesı (2008 - 2010)
Artvın Devlet Hastanesı (2007 - 2008)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AS
Ali S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce
Parkinson, alzheimer ve serebral palsi'de yeni tedavi yöntemleri
Özel Medicana International Samsun Hastanesi

Kısaca parkinson hastası eşimi günde 25 tane ilaç kullanarak (ilaç kullanmasa yatalak) götürdüm Enis Kuruoğluna çok şükür ayakta normal bir yürüyüş ile eve getirdim. Beyin pili sayesinde hocamın yeteneği ve Allahı izni ile huzur bulduk. Kullandığı ilaç ta şimdilik günde 5 - 6 tane ile idare edirdik. Henüz 1,5 aylık pil kullanıyoruz inşallah ilaç sayısı dahada azalacak

sc
Sez*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce
Beyin tümörleri ameliyatı
Özel Medicana International Samsun Hastanesi

2019 yılında şiddetli baş ağrısı ıle gıttıgım devlet hastanesınde beynımde hıpofiz bezınde tümör oldugunu oğrendım. Bu tümör olması gerektıgınden biraz buyuk oldugundan cerrahi operasyon bıraz riskli idi. medıcana hastanesinde endokrın bolumu doktoru takıbınde tumorun kuculmesı ıle ılgılı ilaç tedavısıne başladık. Temmuz 2022 de endokrın doktorum artık ilaçların bı etkısı kalmadıgını cerrahı operasyon ıcın Beyın Cerahı ıle goruşmemı soyledı ve benı Enis Hocama yonlendırdı. Enis hocam sonuçlara bakarak Amelıyat ıle bu tumoru alabılecegını ve sonunucun benım ıcın ıyı olacagını soyledı. ( bazı rıskler olsada ) amelıyata karar verdık ve gün aldık. amelıyat gunune 2 hafta sure var ıken ben 3 ozel hastaneye daha gıttım fıkır almak danışmak ıcın. Gıttığım bu 3 hastanede bana amelıyatın cok cok rısklı oldugunu ölüm riskinin oldugunu soyledıler. Tekrar Enis hocama danıştıgımda korkulacak bıseyın olmadıgını bu tur amelıyatları sureklı yaptıgını belırttı. Şu anda amelıyat olalı 87 gün oldu.Amelıyattan once mevcut olan Baş ağrılarım,Baş Dönmeleri, Halsizlik, Aşırı derecede sinir stres şuan tamamen yok oldu. en son 11.10.22 de kontrole gittiğimde Enis hocam tümörün tamamen alındıgını ve bana artık hıc bır yan etkısının olmayacagını soyledı sonuçların çok temız oldugunu soyledi. Kendisine ilgi alakası için çok çok teşekkür edıyorum. Beyin cerrahi ile ilgili Hastalığı olanların gitmesi gereken Tek doktor diyebıleceğim hocadır kendisi. Başarılarının devamını dilerim Hocam...

YT
YAS*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Öcelikle Enis Hocama ve ekibine çok teşekkür ederim. Benim hastalık sürecim sol ağız içinde yemek yerken ve konuşurken oluşan elektiriklenme şikayetiyle başladı. Ordu devlet hastanesi aciline gittim . Beynime çekilen emar sonucu bir kitle tespit edildi .Daha sonra özel bir hastanede ilaçlı emar çekildi yağ kisti denildi, gama knife önerildi. Asıl olaylar bundan sonra başladı gama knife için uygun yerde değilmiş kitle . hemen doktor arayışına girdik tabi bu arada ağrılar arttı kasılmalar başladı. Trabzon'da gittiğim bir doktor yüz Felci ve sağırlık riskinin çok olduğunu ameliyat edemeyeceğini söyledi dünyam başıma yıkıldı. kasılmalarım daha da arttı . Özgür Çağlar Yıldırım'ın tavsiyesiyle Enis beyi bulduk sonuçlarımızı mail yoluyla attık .Allah razı olsun baktı çünkü bu süreçte öğrendik öyle doktorlar var ki para hesaba geçmeden maili açıp ta ameliyat yada değil demiyorlar. Enis Bey ameliyat önerdi gidip ön görüşme yaptık . Taa en başından beri çok motive ediciydi ameliyatın riskli olduğunu söyledi ama yapabileceği bir ameliyat olduğuna da bizi ikna etti . 2 hafta önce çok başarılı bir ameliyatla beynimdeki kistten kurtuldum .şuan hiç bir şikayetim yok Enis hocama ve ekibine çok teşekkür ederim, Allah razı olsun.

Meh*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hocamız beyin pili konusunda çok başarılı. Parkinson hastası babamda başarılı bir operasyon gerçekleştirdi gayet de iyi sonuçlar aldık.

CU
Cem*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Enis hocamızla 8 yıldır Parkinson hastası olan hareket kabiliyeti durma noktasına gelmiş annemin beyin pili işlemini yaptırma vesilesiyle tanıma fırsatimiz oldu. Tetkik tahlil işlemlerinden sonra beyin pili operasyonumuz gayet başarılı bir şekilde gerçekleşti yaklaşık olarak 1 ay geçti yataktan kalkamayan annem şuan hiç birşeyi yokmuş gibi eski sağlıklı günlerine dönmüscesine yaşama yeniden tutundu hem ameliyat öncesi hemde ameliyat sonrasında ilgi ve alakasindan ötürü Enis hocamıza teşekkür ediyoruz. Beyin pili ile alakalı durumlarda gönül rahatlığıyla tercih edilebilir

Bir*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İki seviye fıtığım vardı. Sol bacağımda dayanılmaz ağrılar vardı. Anestezi uzmanı olan, kendisiyle beraber çalışmış akrabamdan kendisinin çok başarılı olduğunu duydum ve ameliyat oldum. Ameliyat sonrası ağrılarım geçti çok şükür. Kendisine gitmeden önce ağrı kesici, kas gevşetici, kortizonlu iğne vb. çok uzun süre uğraştım ve ağrılarım geçmemişti. Kendisi ameliyat olmalısın diyorsa güvenip olun bence. Benim gibi bacağa inmiş şiddetli ağrılar için iğne kullanıp zaman harcamayın. Çünkü benim fıtık bacağa giden sinirlere çok baskı yapmış ve sol bacağımda ve baş parmağımda hala zaman zaman çok az sızı ve uyuşma oluyor, bununla ilgili de ilaç kullanıyorum. Çok ilgili, mütevazi, kibar bir doktor. Tavsiye ederim.

Kür*** ı***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Dedem başarılı bir şant operasyonu geçirdi.Ameliyattan önce yemek yiyemez,su içemez,yataktan dahi kendi başına kalkamaz durumdayken şuanda Allah'a çok şükür kendi günlük yaşantısı idame edebiliyor.Katkılarından dolayı Enis Hocama teşekkürü bir borç biliriz.

AG
Ahm*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Tedavim çok başarılı olup ameliyat sonrasında herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Hocama teşekkürler

tb
Tür*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

merhaba ben 2 hafta önce 4. bel fıtığı ameliyatımı oldum Enis beyden Allah razı olsun ağrılarımı başarılı ameliyatıyla geçirdi beni eski sağlığıma kavuşturdu. Önce Allah sonra siz değerli doktorlarımız sayesinde eski günlerdeki gibi iyi oluyoruz. Çok teşekkür ederim size ve ekibinize çok başarılı, ilgili bir ekibiniz var.

VK
VEL*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Sayın Enis hocama çok teşekkür ederim. 2 kez beyin tumoru ameliyati geçirdim. Sayesinde ikiside başarılı geçti ve sağlıklı durumdayım çok şükür. Allah kendisinden razı olsun.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Enis Kuruoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Enis Kuruoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Enis Kuruoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Enis Kuruoğlu Özel Medicana International Samsun Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Enis Kuruoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Enis Kuruoğlu Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanıdır. Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı, Distoni alanlarında hizmet veriyor ve Bel fıtığı tedavisi, Beyin tümörleri ameliyatı, Boyun omurga kırıkları ameliyatları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube