Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Doç. Dr. Mehmet Kağan Değerliyurt, İstanbul, Diş Hekimi

Doç. Dr. Mehmet Kağan Değerliyurt

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - İstanbul

İmplant Uygulamaları, Gömük 20 Yaş Dişi Operasyonu, Çene Kistleri

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Zeytinlik Mah. Fişekhane cad. No:46 (Capacity AVM C Kapısı Karşısı)  Bakırköy, İstanbul
Dentistanbul Bakırköy

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Mehmet Kağan Değerliyurt Kimdir?

Dr. Dt. Mehmet Kağan DEĞERLİYURT, 1977 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans eğitimini 1997-2002 yılları arasında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. 2003-2009 yılları arasında Gazi Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim Dalı'ndan doktora derecesini almış ve Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

2007 yılında Japonya Kanazawa Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Departmanı'nda, 2008 yılında ABD Virginia Commonwealth Üniversitesi, Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Departmanı'nda yurtdışı çalışmaları yapmış olan Dr. Dt. Mehmet Kağan DEĞERLİYURT, 2009 -2010 yılları arasında Kayseri Acıbadem Hastanesi'nde, 2011-2012 yılları arasında ise Antalya Dentalüx Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde görev yapmıştır. 

Mesleki çalışmalarına 2012 yılından beri Dentistanbul Diş Hastanesi'nde devam eden Dr. Dt. Mehmet Kağan DEĞERLİYURT, Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği, Uluslararası Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği ve İstanbul Dişhekimleri Odası üyesidir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ra..emir

20lik dişlerimin ikisini Kağan hoca 5dk da çekti hem de gezdiğim çoğu dişçinin zorlanacaklarını söylediği dişi, o dişçi koltuğuna bile oturamayan ben, kağan hoca sayesinde gönül rahatlığıyla oturup işlem yaptırabiliyorum. Eşim benden gaz alıp o da hiç rahatsızlık vermeyen yirmilik dişini çektirdi. hiç bir sıkıntı yaşamadık ne öncesi ne sonrası, çünkü koltuğa oturur oturmaz diş ne kadar zor olsa bile maksimum 10dk da dişinizi elinize veriyor,gerçekten işin ehline gitmek gerekiyormuş, kalan iki yirmiliklerin de çekilme zamanı geldi. İyi ki sizi tanıdım Kağan hocam?. Yoksa kimseye güvenememekten dişlerim beni iyice yoracaktı. Diş korkusu olanlar özellikle yirmilik konusunda ameliyat vs korkusu olanlar mutlaka Kağan beye görünmeli. 04-07-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Mehmet Kağan Değerliyurt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.