Doç. Dr. Cem Aslan

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İzmir

Burun Estetiği, Yüz Estetiği, Meme Büyütme

Randevu Al 0 (850) 474 25 84

Doktorun Adresi

Mavişehir - Çiğli Kavşağı  Çiğli, İzmir
Ekol International Tıp Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Cem Aslan Hakkında

Cem Aslan Kimdir?

Doç.Dr. Cem ASLAN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

2012-2015 yılları arasında  İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, Özel Park Tıp Merkezi'nde görev yapmış olan Doç. Dr. Cem ASLAN, 2015 yılından beri akademik çalışmalarına İzmir Üniversitesi Hastanesi ve Kordon Estetik Merkezi'nde görev yapmış olup mesleki çalışmalarına İzmir Ekol Hastanesi'nde devam etmektedir.

Ayrıca kendisi Mikrocerrahi, Cranio-maxillofacial uygulamalı fiksasyon ve Rhinoplasty konularında uzmandır ve İzmir Tabipler Odası üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • IZMIR SAGLIK BAKANLIGI KATIP ÇELEBI ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Burun Estetiği
 • Yüz Estetiği
 • Meme Büyütme
 • Abdominoplasti
 • Göğüs Estetiği
Tedaviler
 • Cilt estetiği
 • Ulterapi
 • Kepçe Kulak Ameliyatı
 • Baldır protezi
 • Meme onarımı
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 25 84

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Cem Aslan ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Cem Aslan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 25 84

Doç. Dr. Cem Aslan için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Cem Aslan için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Cem Aslan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Cem Aslan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Cem Aslan Ekol International Tıp Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Cem Aslan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Cem Aslan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Cilt estetiği, Ulterapi, Kepçe Kulak Ameliyatı, Baldır protezi, Meme onarımı, Blefaroplasti, Yanık tedavisi, Prp saç tedavisi, Prp yüz gençleştirme, Karpal tünel ve sinir basısı onarımı alanlarında hizmet veriyor ve Burun Estetiği, Yüz Estetiği, Meme Büyütme, Abdominoplasti, Göğüs Estetiği hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Cem Aslan için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Cem Aslan muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Cem Aslan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Cem Aslan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Cem Aslan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.