Doç. Dr. Can ÖZER

Kardiyoloji - Ankara

Stent, Anjio, Kalp Hastalıkları

Randevu Al 0 (312) 426 76 77 Soru Sor

Doktorun Adresi

Tunus Caddesi No:72/2 Kavaklıdere  Çankaya, Ankara
Doç. Dr. Can Özer Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Can ÖZER Hakkında

Can ÖZER Kimdir?

Doç. Dr. Can Özer, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Diyarbakır Tıp Fakültesinde eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Hastanesi İç Hastalıkları bölümünü tamamlayarak Uzman doktor unvanı almıştır. Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi (TYİH) kardiyoloji  kliniğinde'de 1984 yılında Kardiyoloji Uzmanı olmuş ve TYİH kardiyoloji kliniğinde başasistan olarak çalışmaya başlamıştır.

1987'de TYİH'de Dr. Kemal Bayazıt'ın desteği ve TÜBİTAK yurt dışı bilimsel faaliyetleri destekleme bursu ile Amerika Birleşik Devletleri'ne  gitmiştir. St. Louis'de Dr. Ümit Aker'in yanında Percutan Transluminal Coranary Angioplasty (PTCA) eğitimi alarak dönüşte bilgi ve birikimini klinik uygulamaya aktarmıştır. Klinikte perkütan mitral ve pulmoner balon valvuloplasti uygulamalarını başlatmıştır.

Dr Can Özer tyih kardiyoloji kliniği de çalışmalarını sürdürerek 3 Ekim 1988'de Doçent ve Aynı yıl Şef muavini olmuştur daha sonra çalışmalarını girişimsel interventie Onal kardiyoloji alanında yoğunlaştırılmış klinikte ilk aterektomi rotablator uygulamalarını başlatmış stent uygulamaların yaygınlaştırılmış ve uygulamaların eğitimini vererek kardiyoloji karenin de çalışmasını sürdürmüştür aynı zamanda Türkiye organ nakli yanık ve tedavi Vakfı Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesinde görev alarak fit uygulamasını başlatmış 1991'de Güven Hastanesi kateter ve hemodinami laboratuvarının kurulmasında Dr Kemal bayazıt'ın yanında soru yok olarak görev almıştır Dr Can Özer 1993'te tyt deki görevinden ayrılarak O tarihte Yeni kurulan Bayındır Hastanesi kardiyoloji kliniği de tam gün olarak çalışmaya başlamıştır 1994'te Bayındır Hastanesi Yürütme Kurulu üyeliğine 1995'te aynı hastanede Kardiyoloji bölüm başkanlığına getirilmiştir Mart 1998 ve Kasım 2000 yıllarında cityhospital geçerek kardiyoloji kliniği yeniden yapılanmasını sağlamıştır 2000 yılında tekrar Bayındır Hastanesi'ne dönerek kardiyoloji bölüm başkanlığına ve 2002 yılına genel müdür yardımcılığı ve Tıbbi direktörlüğe getirilmiştir bu dönemde hastanenin bilim dünyasına katkısının sağlanmasında önemli yeri olan Bayındır Hastanesi Tıp ödülleri başlatılmıştır yoğun çalışma temposu içinde Eylül 2004 de kendi isteği ile genel müdür yardımcılığı ve Tıbbi direktörlük görevinden ayrılmıştır 

Doç. Dr. Can Özer, mesleki çalışmalarına Çankaya Ankara'da bulunan Özel Muayenehanesin'de devam ettirerek hastalarına hizmet vermektedir.

 

 

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA TÜRKIYE YÜKSEK IHTISAS EGITIM VE ARASTIRMA
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 1980

Tecrübe: 20 yıl 0 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • Ankara Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı
  01 1980 - 01 1984
 • TYİH Kardiyoloji Uzmanı Ve Başasistanlık
  01 1984 - 01 1987
 • A.B.D St. Louis Perkütan Koroner Anjiyoplasti Eğitimi
  01 1987 - 01 1988
 • TYİH de Doçent Ve Şef Muavinliği
  01 1988 - 01 1988
 • Türkiye Organ Nakli Yanık Ve Tedavi Vakfı PTCA ilk uygulaması
  01 1988 - 01 1991
İlgilendiği Hastalıklar
 • Stent
 • Anjio
 • Kalp Hastalıkları
 • Kapak Hastalıkları
 • Kalp Kapağı Problemleri
Tedaviler
 • Kardiyak stent
 • Yüksek tansiyon (hipertansiyon) tanı ve tedavisi
 • Stent(koroner anjiyoplasti)
 • Radyal anjiyografi
 • Perkutan mitral balon valvuloplasti
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (312) 426 76 77

Can ÖZER Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Can ÖZER tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Can ÖZER Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Çarpıntı , tsh yüksekliği

  Öncelikle merhaba hocam yaş 25 . aşı olduktan 2 gün sonra başlayan sırt ve göğüs ağrısı şiddetli batma ve kramplar şeklinde ( kalp krizi geçiriyorum sandım allah herkesin üstünden uzak etsin.) ve çarpıntı şikayetlerimin devam etmesi ,geçmemesi sebebiyle aşı olduktan 16 gün sonra kardiyoloji uzmanı... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Can ÖZER

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kalp yetmezliği

  Anjiyo epikrizinde koroner arter hastalığı mitral yetmezliği yazıyor 1.sutril neo 5mg 1*1 2.beloc zok 50 1*1 3.ecopirin 1*1 4.aldactone 25 mg 1*1 ayrıca calcimax d3 1*1kullaniyor. tiroidleri alındığı için levatiron 100 1*1 kullanıyor..

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Can ÖZER

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Can ÖZER ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Can ÖZER ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (312) 426 76 77

Doç. Dr. Can ÖZER için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Can ÖZER için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Can ÖZER için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Can ÖZER nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Can ÖZER Doç. Dr. Can Özer Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Can ÖZER hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Can ÖZER Kardiyoloji, uzmanıdır. Kardiyak stent, Yüksek tansiyon (hipertansiyon) tanı ve tedavisi, Stent(koroner anjiyoplasti), Radyal anjiyografi, Perkutan mitral balon valvuloplasti, Perkütan koroner girişim(koroner anjiyoplasti), Medikal tedavi, Koroner anjiyoplasti, Koroner anjiyogram, Kardiyak kateterizasyon alanlarında hizmet veriyor ve Stent, Anjio, Kalp Hastalıkları, Kapak Hastalıkları, Kalp Kapağı Problemleri hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Can ÖZER için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Can ÖZER muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Can ÖZER muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Can ÖZER hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Can ÖZER hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.