Doç. Dr. Bilgehan Savaş Öz, Ankara, Kalp Damar Cerrahisi

Doç. Dr. Bilgehan Savaş Öz

Kalp Damar Cerrahisi - Ankara

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Emrah Mahallesi, Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd, 06010 Keçiören/Ankara  Ankara
Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nel..ın

Gata da 2017 Mayıs-Haziran ayında kalp damar cerahisinde rahatsızlığımdan dolayı iki ay boyunca gerek yoğun bakımda gerek serviste kaldığım süre içinde benden yardımlarını ve güler yüzlerini esirgemeyen doç. Dr. Bilgehan Savaş Doç. Dr. Celaletin Günay Dr. Gökan Dr. Hüseyin (her gece nöbetcisi?) Dr. Hikmet Anastezi uzmanı prof. Vedat Yıldırım Hemşire Nezihe, ferah, Pakize, Hayriye, Işıl, Kübra, Sevilay, Ebru ve Hastabakıçı Çağlar 2kat servis Hemşirelerinden. Özlem, Salihe, Melahat, Mehtap ve hatırlayamadığım ve uzun süre kendimi kaybediğim sırada beni 2018 e hediye olarak gönderen tüm Gata (kalp damar cerahisinde) çalışan emekçilerine teşekkür eder minnetle anıyorum Ayrıca şimdi benimle ilğilenen Doç. Dr. Hasan Kutsi Kabul hocamada teşekkür eder ve tüm bu güzel insanları yaşadığım sürece hiçbir zaman unutmayacağım ve hep güler yüzlerini hatırlayacağım İYİ Kİ VARSIN SEVGİLERİMLE BU KALP SİZİ UNTURMU ZEYNEL ABİDİN AYDIN 29-09-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Bilgehan Savaş Öz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Bilgehan Savaş Öz kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. B Öz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Bilgehan Savaş Öz için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. B Öz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bilgehan Savaş Öz ile anlaşmalı?
Bilgehan Savaş Öz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Bilgehan Savaş Öz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Bilgehan Savaş Öz Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Bilgehan Savaş Öz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Bilgehan Savaş Öz Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır.

Doç. Dr. Bilgehan Savaş Öz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Bilgehan Savaş Öz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Bilgehan Savaş Öz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. B Öz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Bilgehan Savaş Öz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. B Öz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.