Doç. Dr. Başak Bostancı

Göz Hastalıkları - İstanbul
5.0

Gözlükten kurtulma, Göz Operasyonları, Göz Kuruluğu

“Başak Hanım Okan Üni. Jastanesi’nde PRK lazer ameliyatımı gerçekleştirdi. Benim için uygun olan amel...” Devamı

Doç. Dr. Başak Bostancı

Doç. Dr. Başak Bostancı Ceran lise öğreniminin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2007 yılında başarı ile mezun olarak tıp doktor unvanını almıştır. Tıpta uzmanlık eğitimini “Difraktif-refraktif özellikteki farklı multifokal göz içi lenslerinin klinik sonuçları” konulu uzmanlık teziyle 2012 yılında Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlamıştır.

2011 yılında ABD’de University of California (UCLA) ile akredite Advanced Vision Care kliniğinde Prof. Dr. Samuel Masket’in gözetiminde “Katarakt ve Ön Segment” Araştırma Fellow’u olarak görev almıştır. Belçika Antwerp Üniversitesi Hastanesi’nde Prof. Dr. Marie-Jose Tassignon’un gözetiminde ve İsviçre’de IROC göz kliniğinde Prof. Dr. Theo Seiler’ın süpervizyonu altında gözlemci olarak bulunmuştur. Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi, Ulucanlar Göz Hastanesi ve Ankara Dünya Göz Hastanesi kurumlarında görev almıştır. Türk Oftalmoloji Derneği, American Society of Cataract Refractive Surgeons ve TOD Katarakt ve Refraksiyon Cerrahisi Birimi üyesidir.

Doç. Dr. Başak Bostancı Ceran mesleki çalışmalarına Okan Üniversitesi Hastanesi'nde devam etmektedir.

Instagram: @doc.dr.basakbostanci

Kornea tedavisi

Merhaba hocam,benim doğuştan göz bebeklerim çizgi halindeydi ikisi de 2011 de ameliyat oldum ve ikisi de açıldı ama tam yuvarlak olmadı. Ameliyat sonrası görme de çok bi değişiklik olmadı 2012 de glokom ameliyatı oldum tansiyonum yüksek olduğu için 7 ye kdr düştü. Benim sıkıntım şu hocam son 4 5 yıldır sağ gözümde beyaz leke gibi bir şey cıktı göz bebeğimin hemen altında ve görme %10 a kdr düştü. Tansiyonum da yine yükseldi 20 ile 25 arası seyrediyor. Hocam bu beyaz leke için gittiğim bi yerde k...

Daha Fazla
Doç. Dr. Başak Bostancı

Doç. Dr. Başak Bostancı tarafından cevaplandı

Serkan Bey, geçmiş olsun. Durumunuzu anladığım kadarı ile hem doğuştan gelen bir anatomik bozukluk d... Cevabı görmek için tıkla.

22 Kasım 2021 tarihinde cevaplandı.

LAZER SONRASI GEBELİK

Merhaba Başak Hanım, Miyopum ve 8 yıldır lens kullanıyorum. Artık lazer ameliyat olmayı düşünüyorum ancak ameliyattan sonra kullanılan ilaçlar dolayısıyla bir süre gebelik önerilmiyormuş .Bu bilginin doğruluğu hakkında bilgi verir misiniz?Böyle bir durum var ise gebelik için ne kadar süre beklememiz gerekir? Ayrıca ameliyattan sonra gebelik durumunda hormonel değişikler sebebiyle göz numarası yeniden artar mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Doç. Dr. Başak Bostancı

Doç. Dr. Başak Bostancı tarafından cevaplandı

Çok güzel bir soru sormuşsunuz Süheyla hanım. Gerçekten lazer hakkında ilk etapta akla gelmeyen ama ... Cevabı görmek için tıkla.

3 Ekim 2021 tarihinde cevaplandı.

Önemli Konu

Merhaba hocam, 22 yaşındayım ben de kirpik dibi iltihabı teşhisi konuldu. Zylet damla kullanıyorum. Bebek şampuanı kirpik diplerime uyguluyorum fakat gözlerim yine yanıyor. Acaba bebek şampuanı kullanmasam mı? Göz şampuanı mı alsam? Gözlerimin çabuk iyileşmesi için ne yapabilirim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

Doç. Dr. Başak Bostancı

Doç. Dr. Başak Bostancı tarafından cevaplandı

Merhaba. Kirpik dibi iltihaplanmalarının birden fazla çeşidi bulunmakta ve her birinin tedavisi fark... Cevabı görmek için tıkla.

10 Eylül 2021 tarihinde cevaplandı.

Okan Üniversitesi Hastanesi
İçmeler Mah, Aydınlı Yolu Cd. No:2 /
En Yakın Uygunluk
Tedaviler
Görme alanı testi Gözlük Katarakt cerrahisi Kontak lens Kornea Hastalıkları Blefaroplasti Multifokal göz içi lensleri Glokom ameliyatı Intralase - lasik Keratektomi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Doç. Dr. Başak Bostancı Ceran lise öğreniminin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2007 yılında başarı ile mezun olarak tıp doktor unvanını almıştır. Tıpta uzmanlık eğitimini “Difraktif-refraktif özellikteki farklı multifokal göz içi lenslerinin klinik sonuçları” konulu uzmanlık teziyle 2012 yılında Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Gözlükten kurtulma Göz Operasyonları Göz Kuruluğu Göz Kapağı Şişliği (blefarit) Göz Kapağı İltihabı Göz Kapağı Hastalıkları Göz Kapağı Ameliyatları Göz Kapağı Göz Kapağı Hipermetropi Göz İçi Akıllı Mercek Uygulaması Göz Estetiği Excimer Laser Çocuklarda Göz Hastalıklar Botoks
Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 37 42

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Emr*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Başak Hanım Okan Üni. Jastanesi’nde PRK lazer ameliyatımı gerçekleştirdi. Benim için uygun olan ameliyat yönteminin belirlenmesinde ve nedenlerinin bana açıklanmasında çok yardımcı oldu. Operasyon öncesi ve sonrası süreci, yapılacak işlemleri vs. detaylıca açıkladı. Başarılı bir operasyon sonrası takibimi gerçekleştirdi. Bilgisinden, ilgi ve alakasından oldukça memnun kaldım.

S ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Başak Bostancı ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Başak Bostancı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Başak Bostancı için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Başak Bostancı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504743742

Doç. Dr. Başak Bostancı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Başak Bostancı bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Başak Bostancı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Başak Bostancı Göz Hastalıkları uzmanıdır. Gözlükten kurtulma, Göz Operasyonları, Göz Kuruluğu alanlarında hizmet veriyor ve Görme alanı testi, Gözlük, Katarakt cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube