Doç. Dr. Ayşin Öğe, İzmir, Dahiliye - İç Hastalıkları

Doç. Dr. Ayşin Öğe

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - İzmir

Tiroid Bezinin Büyümesi (Guatr), Adrenal Bez Hastalıkları, Tiroid Bezinin Fazla Çalışması (Hipertiroidi, Tiroid Hormon Fazlalığı)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Cumhuriyet Bulvarı No:139 **** Da:5  Konak, İzmir

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ayşin Öğe Hakkında

Ayşin Öğe Kimdir?

Doç. Dr. Ayşin Öğe, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Ayşin Öğe, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ek..AR

.. 01-04-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Ayşin Öğe tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Ayşin Öğe kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. A Öğe ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Ayşin Öğe için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. A Öğe şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Ayşin Öğe nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Ayşin Öğe bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Ayşin Öğe hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Ayşin Öğe Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Anti-mikrozomal antikor(anti-m)(tiroid peroksidaz testi), Pdc-e2 antijen(antimitokondiyal antikor), Hirsutizm (kadında tüylenme fazlalığı ve polikistik over sendromundaki metabolik bozukluklar), Metabolik kemik hastalıkları (osteoporoz, paget hastalığı, osteomalazi, gebelikte osteoporoz ve kırıklar), Metabolizma hastalıkları (kilo fazlalığı, kilo azlığı..) alanlarında hizmet veriyor ve Tiroid Bezinin Büyümesi (Guatr), Adrenal Bez Hastalıkları, Tiroid Bezinin Fazla Çalışması (Hipertiroidi, Tiroid Hormon Fazlalığı), Büyüme Hormonu Fazlalığı (Büyüme Hastalığı, Akromegali, Jigantizm, Dev Hastalığı), Tiroid Kisti hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Ayşin Öğe için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Ayşin Öğe muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Ayşin Öğe hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. A Öğe ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Ayşin Öğe hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. A Öğe hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.