Doç. Dr. Aksel Seyahi

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Güzelbahçe Sok, No: 20  Şişli, İstanbul
Amerikan Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aksel Seyahi Hakkında

Aksel Seyahi Kimdir?

Doç. Dr. Aksel Seyahi, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Aksel Seyahi, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Aksel Seyahi Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Aksel Seyahi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Aksel Seyahi kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. A Seyahi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Aksel Seyahi için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. A Seyahi şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Aksel Seyahi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Aksel Seyahi Amerikan Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Aksel Seyahi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Aksel Seyahi Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Aksel Seyahi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Aksel Seyahi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Aksel Seyahi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. A Seyahi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Aksel Seyahi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. A Seyahi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.