Doç. Dr. Ahter Tanay Tayyar

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Zeynep Kamil, Dr. Burhanettin Üstünel Sokağı No:10, 34668 Üsküdar/İstanbul  İstanbul
İstanbul Zeynep Kamıl Kadin Ve Çocuk Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahter Tanay Tayyar Hakkında

Ahter Tanay Tayyar Kimdir?

Doç. Dr. Ahter Tanay Tayyar, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahter Tanay Tayyar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 25.01.2013)

Ahter Tanay Tayyar Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

em..vik
Zamanlama
İlgi
Ortam

13.07.2021 de doğum yaptım.gebeligin başından sonuna kadar ilgisi iletişim ve bilgisiyle süreci çok rahat geçirmeme yardımcı olan Dr.Ahter Tanay Tayyar bey ve asistanlığını yürüten ebe Sena hanıma çok teşekkür ederim.sezeryan olmama rağmen çok rahat geçti operasyon sonrası ve çocuğumla ilgilenmeye hemen başladım.Hic tereddüt etmeden kendinizi emanet edebilirsiniz 15-07-2021

f..D
Zamanlama
İlgi
Ortam

Şans eseri tanıştığım harika bir doktor. Hasta karşılaması,detaylı muayenesi,sorulan her soruya cevap vermesi ilgisi ve alakasıyla çok memnun kaldığım,endişe etmeden gidilecek bir doktor.Aynı zamanda ameliyat sırasında güleryüzü ve samimiyeti ile stresini azaltan harika bir doktor. İyi ki varsınız 09-05-2021

le..tan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok bilgili, çok ilgili, çok mütevazi, çok yardım sever ve okadar iyi bir uzman doktor ki arkadaş gibi.. Zor zamanlarımızda sorularımıza cevap veren yanımızda olan bilgisini ve ilgisini esirgemeyen en iyi doktor diyebilirim... İşini severek ve aşk ile yapıyor.. İyi ki tanıdım sizi iyi ki varsınız Ahter bey.. 31-03-2021

ife..hin
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok ilgili bir doktor. Kendini Zeynep Kamil Hastanesinden biliyorum . Oradan ayrılmış Şimdi nerde olduğunu arıyorum 26-11-2018

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Ahter Tanay Tayyar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Ahter Tanay Tayyar kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. A Tayyar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Ahter Tanay Tayyar için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. A Tayyar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ahter Tanay Tayyar ile anlaşmalı?
Ahter Tanay Tayyar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Ahter Tanay Tayyar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Ahter Tanay Tayyar İstanbul Zeynep Kamıl Kadin Ve Çocuk Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Ahter Tanay Tayyar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Ahter Tanay Tayyar Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır.

Doç. Dr. Ahter Tanay Tayyar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Ahter Tanay Tayyar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Ahter Tanay Tayyar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. A Tayyar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Ahter Tanay Tayyar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. A Tayyar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.