Doç. Dr. Ahmet Bülent Kargı

Göğüs Cerrahisi - İstanbul
5.0

Göğüs Kafesi Şekil Bozuklukları, Mediasten Hastalıkları, Timus Hastalıkları

5.0

“insana güven veren bir hekim” Devamı

Doç. Dr. Ahmet Bülent Kargı

Yrd. Doç. Dr. Ahmet Bülent KARGI, 1969 yılında Erzincan'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1992 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Merkezi'nde tamamlayarak 1998 yılında Göğüs Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

İstanbul Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi'nde ve  Antalya Atatürk Devlet Hastanesi'nde görev yapmış olan Yrd. Doç.Dr. Ahmet Bülent KARGI, 4 adet uluslararası, 23 adet ulusal makalesi, 1 adet uluslararası, 9 adet ulusal bildiri ve 1 adet kitap bölümü sahibi olup, mesleki çalışmalarına ise, İstanbul Tuzla'da bulunan İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi'nde devam etmektedir.

Amfizem ve fibrotik bant

Merhaba Doktor bey, Babam 59 yaşında. Çekilen tomografi sonucunda " Sağ akciğer üst lobda paraseptal amfizem alanları izlendi. Sağ akciğer üst lob apikal segmentte sekel vasıflı fibrotik bant mevcuttur." yazıyor. Bunlar ne anlama gelmektedir? Aydınlatırsanız memnun olurum şimdiden çok teşekkürler.

Doç. Dr. Ahmet Bülent Kargı

Doç. Dr. Ahmet Bülent Kargı tarafından cevaplandı

Zeynep hanım; hastayı görmeden, muayene etmeden, filmleri incelemeden yapılacak her yorum yanlıştır... Cevabı görmek için tıkla.

14 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Diyafragma hernisi

Hocam merhaba ben sizden bilgi almak için soru sormak istiyorum. Babam 2-3 gündür karın agrısı ve ishallik şikayetiyle Ankara da bir devlet hastanesine acilden giriş yaptı batın grafileri kan tahlilleri idrar tahlilleri vs derken bir şey bulamadılar en sonunda tomografi cekildi ve babamda tesadüfi bir şekilde diyafragma hernisi buldularını bu zamana kadar nasıl yasadıgını söylemiş doktor babamın anlattıgına göre babamı küçükken bir at arabasının ezdiğini ama hatırlamadıgını kendi annesinin söyl...

Daha Fazla
Doç. Dr. Ahmet Bülent Kargı

Doç. Dr. Ahmet Bülent Kargı tarafından cevaplandı

Öncelikle geçmiş olsun. Tabii ki görmediğim, muayene etmediğim, filmlerini incelemediğim bir hasta ... Cevabı görmek için tıkla.

13 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Yüzücü kaburga Şişlik

Bülent Hocam merhaba, 40 yaşındayım. 185 boy 67 kg. ailede ciddi bir hastalık olmayan biriyim. Benim sorunum 1 hafta kadar oldu sol 12. numara yüzücü kaburgasının olduğu yerde bir hassasiyet vardı. elimle kendimi muayene ederken kaburganın tam uç noktasının sağ tarafa göre daha şişkin olduğunu farkettim hatta sağ 12 numaralı kaburgamı bulması daha zorken sol taraftaki kaburga ve uç noktasındaki şişlik hemen ele gelmekte. ancak şişliği elimle kontrol ettiğimde uç kısmında bir bombe gibi elle mua...

Daha Fazla
Doç. Dr. Ahmet Bülent Kargı

Doç. Dr. Ahmet Bülent Kargı tarafından cevaplandı

Volkan bey, şehir Mersin yazıyor, orada iyi arkadaşlar var, biri Dr. Yusuf bey, ihtisastan arkadaşım... Cevabı görmek için tıkla.

29 Kasım 2021 tarihinde cevaplandı.

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi
İçmeler Mah. Aydınlı Yolu Cd. No:2, 34947 Tuzla/İstanbul Tuzla/İstanbul
Tedaviler
Mediastinoskopi Mediastinal tümör rezeksiyonu Anterior mediastinotomi Video torakoskopik cerrahi (vats) Timektomi Miyasteni (Myastenia Gravis) Hiperhidrozis (Aşırı terleme) Bronkoskopi Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları Akciğer ve plevra biyopsisi Göğüs duvarı tümörleri Video destekli torasik cerrahisi Transtorasik iğne aspirasyonu Torasentez Torakotomi Devamı

İlgi Alanları

Göğüs Kafesi Şekil Bozuklukları Mediasten Hastalıkları Timus Hastalıkları Yüz Kızarması Miyasteni (Myastenia Gravis) Koah Akciğer Ca Akciğerde Kitle Akciğer Tümörleri VATS (videotorakoskopik ameliyatlar) Bronşektazi Güvercin Göğsü Akciğer Kanseri Göğüs Duvarı Tümörü Kist Hidatik
Devamı

Deneyimler

VM Medical Park Pendik Hastanesi (2018 - 2021)
Antalya Medicalpark Hastanesi (2008 - 2018)
Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi (2001 - 2007)
İstanbul Dr.siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahısı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı (1998 - 2000)

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ck
Cum*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

insana güven veren bir hekim

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Hal*** ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Sorularımızı kısa sürede cevaplandırdığınız için çok teşekkür ederim.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Ahmet Bülent Kargı ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Ahmet Bülent Kargı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Ahmet Bülent Kargı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Ahmet Bülent Kargı İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Ahmet Bülent Kargı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Ahmet Bülent Kargı Göğüs Cerrahisi uzmanıdır. Göğüs Kafesi Şekil Bozuklukları, Mediasten Hastalıkları, Timus Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Mediastinoskopi, Mediastinal tümör rezeksiyonu, Anterior mediastinotomi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube