Dil ve Konuşma Terapisti Merve Aksoy, Tekirdağ, Dil Konuşma Bozuklukları

Dil ve Konuşma Terapisti Merve Aksoy

Dil Konuşma Bozuklukları - Tekirdağ

Alternatif ve destekleyici iletişim, Yutma bozuklukları / vital stimülasyon, Ses bozuklukları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres (2)

Esentepe mahallesi Eski bağlar caddesi Nisan Kule Apartmanı kat 3 Daire 8  Çorlu, Tekirdağ
Azize Gül Ozan Psikoloji Akademisi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Önerler mahallesi, İSTİKBAL 7. SOKAK 7/1, 59850 Çorlu/Tekirdağ  Çorlu, Tekirdağ
Aygüneş Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Merve Aksoy Kimdir?

Dil ve Konuşma Terapisti Merve Aksoy, Dil Konuşma Bozuklukları alanlarında faaliyet göstermektedir. Merve Aksoy, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Merve Aksoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Merve Aksoy kimdir , telefon numarası nedir?

Dil ve Konuşma Terapisti M Aksoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Merve Aksoy için nasıl randevu alabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti M Aksoy şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Merve Aksoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dil ve Konuşma Terapisti Merve Aksoy Azize Gül Ozan Psikoloji Akademisi Aygüneş Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Merve Aksoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dil ve Konuşma Terapisti Merve Aksoy Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Alternatif ve destekleyici iletişim, Yutma bozuklukları / vital stimülasyon, Ses bozuklukları, Selebral palsi'ye bağlı konuşma bozuklukları, Parkinson hastalığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Merve Aksoy için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Merve Aksoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Merve Aksoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti M Aksoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Merve Aksoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti M Aksoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.