Dil ve Konuşma Terapisti Emre Çoban, Adana, Dil Konuşma Bozuklukları

Dil ve Konuşma Terapisti Emre Çoban

Dil Konuşma Bozuklukları - Adana

Afazi, Artikülasyon Bozukluğu, Kekemelik

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Uzmanın Adresi

Yüzüncüyıl, 85006. Sokak No:4, 01170  Çukurova, Adana
Özel Umudum Ol Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Emre Çoban Hakkında

Emre Çoban Kimdir?

Emre Çoban 1995 yılında Mersin Silifke'de doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Silifke'de tamamlamıştır. 2013 yılında Anadolu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dil ve Konuşma Terapistliği'ni kazanmıştır. Eğitim sırasında stajlarını 2., 3., ve 4. sınıfta DİLKOM'da ve Mersin'de özel bir merkezde yapmıştır. 2018 yılında Anadolu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dil ve Konuşma Terapistliği Bölümü'nden mezun olmuştur. Eylül 2018'den bu yana Yeni Duyum Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde Dil ve Konuşma Terapisti olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Emre Çoban tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Emre Çoban kimdir , telefon numarası nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti E Çoban ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Emre Çoban için nasıl randevu alabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti E Çoban şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Emre Çoban nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti Emre Çoban Özel Umudum Ol Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Emre Çoban hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dil ve Konuşma Terapisti Emre Çoban Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. Akıcı Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Edinilmiş Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma Sesi Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma terapisi, Otizme bağlı dil ve iletişim bozuklukları, Ses Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Yutma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi alanlarında hizmet veriyor ve Afazi, Artikülasyon Bozukluğu, Kekemelik, Dudak Damak Yarıklığı, Hızlı - bozuk konuşma (Cluttering) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Emre Çoban için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Emre Çoban muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Emre Çoban hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti E Çoban ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Emre Çoban hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti E Çoban hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.