Dil ve Konuşma Terapisti Emrah Adil Can Gündoğdu

Dil Konuşma Bozuklukları - İzmir

Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Zihin engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Disleksi (okuma bozukluğu)

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Uzmanın Adresi

Kültür Mh. Talatpaşa Blv. Ragıp Apt. No:68 **** **** Alsanca  Buca, İzmir
Emrah Adil Can Gündoğdu

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Emrah Adil Can Gündoğdu Hakkında

Emrah Adil Can Gündoğdu Kimdir?

Dil ve Konuşma Terapisti Emrah Adil Can Gündoğdu, Dil Konuşma Bozuklukları alanlarında faaliyet göstermektedir. Emrah Adil Can Gündoğdu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
  • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Yabancı Diller
  • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
  • Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları
  • Zihin engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları
  • Disleksi (okuma bozukluğu)
  • Ses bozuklukları
  • Konuşma sesi bozuklukları

Emrah Adil Can Gündoğdu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Emrah Adil Can Gündoğdu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Emrah Adil Can Gündoğdu kimdir , telefon numarası nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti E Gündoğdu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Emrah Adil Can Gündoğdu için nasıl randevu alabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti E Gündoğdu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Emrah Adil Can Gündoğdu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti Emrah Adil Can Gündoğdu Emrah Adil Can Gündoğdu bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Emrah Adil Can Gündoğdu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dil ve Konuşma Terapisti Emrah Adil Can Gündoğdu Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. Akıcı Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Konuşma Sesi Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Otizme bağlı dil ve iletişim bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Zihin engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Disleksi (okuma bozukluğu), Ses bozuklukları, Konuşma sesi bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Emrah Adil Can Gündoğdu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Emrah Adil Can Gündoğdu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Emrah Adil Can Gündoğdu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti E Gündoğdu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Emrah Adil Can Gündoğdu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti E Gündoğdu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.