Dil ve Konuşma Terapisti Ayberk Erğin

Dil Konuşma Bozuklukları - Tekirdağ

Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Zihin engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Yutma bozuklukları / vital stimülasyon

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Uzmanın Adresi

Kazımiye mahallesi. Barbaros Caddesi. No.25 Çorlu / Tekirdağ  Çorlu, Tekirdağ
Terapi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Online Doktor Danışma Oyun Odası Nakit

Ayberk Erğin Hakkında

Ayberk Erğin Kimdir?

Dil ve Konuşma Terapisti Ayberk Erğin, Dil Konuşma Bozuklukları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayberk Erğin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
  • ISTINYE UNIVERSITESI
Yabancı Diller
  • İngilizce (Pre-Intermediate) (B1 - B2)
İlgilendiği Hastalıklar
  • Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları
  • Zihin engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları
  • Yutma bozuklukları / vital stimülasyon
  • Yutma bozuklukları / vital stimülasyon
  • Ses bozuklukları

Ayberk Erğin Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Ayberk Erğin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Ayberk Erğin kimdir , telefon numarası nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti A Erğin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Ayberk Erğin için nasıl randevu alabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti A Erğin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Ayberk Erğin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti Ayberk Erğin Terapi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Ayberk Erğin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dil ve Konuşma Terapisti Ayberk Erğin Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Zihin engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Yutma bozuklukları / vital stimülasyon, Yutma bozuklukları / vital stimülasyon, Ses bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Ayberk Erğin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Ayberk Erğin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Ayberk Erğin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti A Erğin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Ayberk Erğin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti A Erğin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.