Dil ve Konuşma Terapisti Aslıhan Şen Çetintaş, Ankara, Dil Konuşma Bozuklukları

Dil ve Konuşma Terapisti Aslıhan Şen Çetintaş

Dil Konuşma Bozuklukları - Ankara

Artikülasyon Bozukluğu, Beyin hasarına bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Disleksi (okuma bozukluğu)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Uzmanın Adresi

Koru Mh, 2622 Sokak, Atakent Sitesi No: 90, Çayyolu  Çankaya, Ankara
Koru Dil Ve Konuşma

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Aslıhan Şen Çetintaş Hakkında

Aslıhan Şen Çetintaş Kimdir?

Uzm.Dil ve Konuşma Terapisti Aslıhan Şen Çetintaş lisan ve uzmanlık eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde tamamlamıştır.
Bir çok farklı kurumda görev aldıktan sonra 2014 yılından bu yana çalışmalarına kurucusu da olduğu Koru Dil ve Konuşma Merkezi'nde 
devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Aslıhan Şen Çetintaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Aslıhan Şen Çetintaş kimdir , telefon numarası nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti A Şen Çetintaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Aslıhan Şen Çetintaş için nasıl randevu alabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti A Şen Çetintaş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Aslıhan Şen Çetintaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti Aslıhan Şen Çetintaş Koru Dil Ve Konuşma bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Aslıhan Şen Çetintaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dil ve Konuşma Terapisti Aslıhan Şen Çetintaş Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. Akıcı Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Değerlendirme, Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Dudak Damak Yarığı Değerlendirme ve Terapi, Edinilmiş Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma Sesi Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma terapisi, Otizme bağlı dil ve iletişim bozuklukları, Ses Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi alanlarında hizmet veriyor ve Artikülasyon Bozukluğu, Beyin hasarına bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Disleksi (okuma bozukluğu), Dudak Damak Yarıklığı, Gecikmiş dil - konuşma hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Aslıhan Şen Çetintaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Aslıhan Şen Çetintaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Aslıhan Şen Çetintaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti A Şen Çetintaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Aslıhan Şen Çetintaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti A Şen Çetintaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.