Dil ve Konuşma Terapisti Serkan Bengisu, İstanbul, Dil Konuşma Bozuklukları

Dil ve Konuşma Terapisti Serkan Bengisu

Dil Konuşma Bozuklukları - İstanbul

Artikülasyon Bozukluğu, Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Hızlı - bozuk konuşma (Cluttering)

Takvim talep etDeğerlendir

Uzmanın Adresi

Valikonağı Cad. Şakyık Sok. Hera Apt. No:57 K:1 D:4  Şişli, İstanbul
Lingua Dil - Konuşma ve Eğitim Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Serkan Bengisu Hakkında

Serkan Bengisu Kimdir?

Dil ve Konuşma Terapisti Serkan Bengisu, Dil Konuşma Bozuklukları alanlarında faaliyet göstermektedir. Serkan Bengisu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Serkan Bengisu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Serkan Bengisu kimdir , telefon numarası nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti S Bengisu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Serkan Bengisu için nasıl randevu alabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti S Bengisu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Serkan Bengisu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti Serkan Bengisu Lingua Dil - Konuşma ve Eğitim Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Serkan Bengisu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dil ve Konuşma Terapisti Serkan Bengisu Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Artikülasyon Bozukluğu, Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Hızlı - bozuk konuşma (Cluttering), Gecikmiş dil - konuşma, İşitme engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Serkan Bengisu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Serkan Bengisu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Serkan Bengisu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti S Bengisu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Serkan Bengisu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti S Bengisu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.