Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Dil ve Konuşma Terapisti Mehmet Öztürk, Gaziantep, Dil Konuşma Bozuklukları

Dil ve Konuşma Terapisti Mehmet Öztürk

Dil Konuşma Bozuklukları - Gaziantep

Afazi, Artikülasyon Bozukluğu, Dudak Damak Yarıklığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Degirmicem Mahallesi Gazi Muhtar Paşa Bulvarı Kösem Apt. A/Blok Kat: 1 Daire: 1 (Toyota plaza çapraz karşısı)  Şehitkamil, Gaziantep
KONEF

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Mehmet Öztürk Kimdir?

Dil ve Konuşma Terapisti Mehmet Öztürk, Dil Konuşma Bozuklukları alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Öztürk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Mehmet Öztürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Mehmet Öztürk kimdir , telefon numarası nedir?

Dil ve Konuşma Terapisti M Öztürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Mehmet Öztürk için nasıl randevu alabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti M Öztürk şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Mehmet Öztürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dil ve Konuşma Terapisti Mehmet Öztürk KONEF bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Mehmet Öztürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dil ve Konuşma Terapisti Mehmet Öztürk Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Afazi, Artikülasyon Bozukluğu, Dudak Damak Yarıklığı, Gecikmiş dil - konuşma, Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Mehmet Öztürk için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Mehmet Öztürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Mehmet Öztürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti M Öztürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Mehmet Öztürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti M Öztürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.