Çocuk Gelişim Uzmanı Zeynep Çelebi, İstanbul, Çocuk Gelişim Uzmanı

Çocuk Gelişim Uzmanı Zeynep Çelebi

Çocuk Gelişim Uzmanı - İstanbul

Özgüven Problemleri (Özgüven Eksikliği, Aşırı Özgüven), Ebeveynlik becerileri danışmanlığı, Okul çağı çocuklarda görülen uyum problemleri

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Tıbbiye Cad. No: 23  Üsküdar, İstanbul
Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Çocuk Gelişim Uzmanı Zeynep Çelebi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Çocuk Gelişim Uzmanı Zeynep Çelebi kimdir , telefon numarası nedir?

Çocuk Gelişim Uzmanı Z Çelebi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Zeynep Çelebi için nasıl randevu alabilirim?

Çocuk Gelişim Uzmanı Z Çelebi şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Zeynep Çelebi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Çocuk Gelişim Uzmanı Zeynep Çelebi Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Zeynep Çelebi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Çocuk Gelişim Uzmanı Zeynep Çelebi Çocuk Gelişim Uzmanı, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Özgüven Problemleri (Özgüven Eksikliği, Aşırı Özgüven), Ebeveynlik becerileri danışmanlığı, Okul çağı çocuklarda görülen uyum problemleri, Oyun becerileri, oyuncak tercihleri, Çocuklarda duygusal gelişim hastalıkları konusunda çalışıyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Zeynep Çelebi için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Çocuk Gelişim Uzmanı Zeynep Çelebi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Zeynep Çelebi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Çocuk Gelişim Uzmanı Z Çelebi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Çocuk Gelişim Uzmanı Zeynep Çelebi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Çocuk Gelişim Uzmanı Z Çelebi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.