Çocuk Gelişim Uzmanı Emine Ergün, Ankara, Çocuk Gelişim Uzmanı

Çocuk Gelişim Uzmanı Emine Ergün

Çocuk Gelişim Uzmanı - Ankara

Özgüven Problemleri (Özgüven Eksikliği, Aşırı Özgüven), Bebeklik dönemi ve bağlanma süreçleri, Sosyal Fobi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Cinnah Caddesi Kuloğlu Sokak No: 15/10  Çankaya, Ankara
Iceberg Çocuk Gelişimi Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Emine Ergün Kimdir?

Çocuk Gelişim Uzmanı Emine ERGÜN, lisans öncesi eğitimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü'nde başladığı lisans eğitimini 2003 yılında tamamlamıştır. Uzun bir süre özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde dil ve konuşma bozukluğu olan çocuklarla bireysel terapi şeklinde çalıştıktan sonra, şu sıralar "Ebeveyn Danışmanlığı" yapmaya başlamıştır.

Kendisi şu anda Olgu aile Danışmanlığı Merkezi'nde gelişim takibi, çocuk psikolojisi, boşanma, kardeş kıskançlığı, okula uyum sorunları, gecikmiş konuşma, artikülasyon bozukluğu (Telaffuz), Otizm ya da zihinsel yetersizlik tanısı olan çocuklarla konuşma terapisi çalışmaları yapmaktadır. Ayrıca, anne baba danışmanlığı konusunda danışmanlık almaya gelen anne babaların sorularını cevaplama, onlara çocukları ile ilgili rehberlik etme hizmetleri de vermektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

dan..�lıca

Teşekkür ederim 29-03-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Çocuk Gelişim Uzmanı Emine Ergün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Oğluma evleneceğimi nasıl açıklayacağım.

  Emine hanım merhaba; vereceğiniz cevap için şimdiden çok teşekkür ederim.ben 36 yaşında 10 yaşında bir erkek çocuk annesiyim.ilk eşimden ayrılalı 5 sene olacak.ve yakında 2.evliliğimi yapacağım.ama inanın çok zor ve çıkmaz bir durumda hissediyorum kendimi! oğlum evleneceğim kişiyi tanıyor,ama iş cid... devamı

  Doktor Cevabı:

  Çocuk Gelişim Uzmanı Emine Ergün

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Saldırganlık

  Kolay gelsin hocam.oğlum 2.5 yaşın da.inanılmaz saldırgan.normal de o kadar mizacı yumuşak bir çocuk ki.çok kolay ikna edilir .oyuncak delisi bir çocuk ama alamam de oyuncakçıdan sessizce çıkar ve hiç üzülmez bile.ama durduk yere herkese vurma,ne var ne yok atma,sevdiği arabalarını bile kırma onda.v... devamı

  Doktor Cevabı:

  Çocuk Gelişim Uzmanı Emine Ergün

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.