Çocuk Gelişim Uzmanı Elmas Süder

Çocuk Gelişim Uzmanı - İstanbul

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Elmas Süder Hakkında

Elmas Süder Kimdir?

Çocuk Gelişim Uzmanı Elmas Süder, Çocuk Gelişim Uzmanı alanlarında faaliyet göstermektedir. Elmas Süder, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

Elmas Süder Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Çocuk Gelişim Uzmanı Elmas Süder tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Elmas Süder Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Gaz çıkarma

  Hocam merhaba, 1 aylık bebdğim var malesef sütüm yeterli olmadığı için ve meme reddinden dolayı mama kullanıyorum meme reddini ve süt artırımını nasıl aşabiliriz. aynı zamanda bebeğim alttan çok gaz çıkarıyo bu mamadan kaynaklı olabilir mi bi sorun var mıdır

  Doktor Cevabı:

  Çocuk Gelişim Uzmanı Elmas Süder

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Uyku ve beslenme

  Merhabalar hocam, bebeğim 6 aylık bu aya kadar sadece anne sütü aldı besin alerjimiz var diyet yapıyorum 6. ayımızda hala gece uykularımız düzelmedi 2 saatte bir bazen 1 veya 1,5 saatte bir kalkıp emmek istiyor alışkanlık mı sütüm mü yetmiyor bilmiyorum genel olarak bi uyku problemimiz var gündüz d... devamı

  Doktor Cevabı:

  Çocuk Gelişim Uzmanı Elmas Süder

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Çocuk Gelişim Uzmanı Elmas Süder kimdir , telefon numarası nedir?
Çocuk Gelişim Uzmanı E Süder ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Elmas Süder için nasıl randevu alabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı E Süder şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Elmas Süder nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Çocuk Gelişim Uzmanı Elmas Süder bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Elmas Süder hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Çocuk Gelişim Uzmanı Elmas Süder Çocuk Gelişim Uzmanı, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Elmas Süder için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Çocuk Gelişim Uzmanı Elmas Süder muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Elmas Süder hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı E Süder ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Çocuk Gelişim Uzmanı Elmas Süder hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı E Süder hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.