Çocuk Gelişim Uzmanı Benal Saraçoğlu Yardımcı, Ankara, Çocuk Gelişim Uzmanı

Çocuk Gelişim Uzmanı Benal Saraçoğlu Yardımcı

Çocuk Gelişim Uzmanı - Ankara

Oyun becerileri, oyuncak tercihleri, Çocuklarda zihinsel gelişim, Çocuklarda duygusal gelişim

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Uzmanın Adresi

Rabindranath Tagore Caddesi (4. Cadde) Antikkent Apt. No:11/4 Yıldızevler Mah.  Çankaya, Ankara
Nils Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Danışmanlığı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Benal Saraçoğlu Yardımcı Hakkında

Benal Saraçoğlu Yardımcı Kimdir?

Çocuk Gelişim Uzmanı Benan Saraçoğlu Yardımcı 1974 yılında Almanya'da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünden 
1995 yılında mezun olmuştur. Çocuk Gelişim Uzmanı Benan Saraçoğlu Yardımcı Nils Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Danışmanlığı merkezinde danışanlarını kabul etmektedir.

Uzman Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

p..

Sn Benal Yardımcı uzun yıllar alanda çocuklar, aileleri ve çevrelerini kapsayan önemli çalışmalarından edindiği bilgilerle sunduğu hizmetle biz ebeveynlere verdiği rehberlik ve çocuklarımıza sunduğu özel çalışmalar ile muhteşem bir iş yapmakta. Teşekkürler iyi ki varsınız. 24-10-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Çocuk Gelişim Uzmanı Benal Saraçoğlu Yardımcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Çocuk Gelişim Uzmanı Benal Saraçoğlu Yardımcı kimdir , telefon numarası nedir?
Çocuk Gelişim Uzmanı B Saraçoğlu Yardımcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Benal Saraçoğlu Yardımcı için nasıl randevu alabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı B Saraçoğlu Yardımcı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Benal Saraçoğlu Yardımcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Çocuk Gelişim Uzmanı Benal Saraçoğlu Yardımcı Nils Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Danışmanlığı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Benal Saraçoğlu Yardımcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Çocuk Gelişim Uzmanı Benal Saraçoğlu Yardımcı Çocuk Gelişim Uzmanı, uzmanıdır. Çocuklarda yeme bozukluğu, Davranış bozuklukları, Dikkat bozukluğu alanlarında hizmet veriyor ve Oyun becerileri, oyuncak tercihleri, Çocuklarda zihinsel gelişim, Çocuklarda duygusal gelişim, Çocuklarda sosyal gelişim, Tipik ve atipik gelişim gösteren çocuklarda Gelişim Desteği hastalıkları konusunda çalışıyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Benal Saraçoğlu Yardımcı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Çocuk Gelişim Uzmanı Benal Saraçoğlu Yardımcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Benal Saraçoğlu Yardımcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı B Saraçoğlu Yardımcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Çocuk Gelişim Uzmanı Benal Saraçoğlu Yardımcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı B Saraçoğlu Yardımcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.