Çocuk Gelişim Uzmanı Aziz Küçükkelepçe

Çocuk Gelişim Uzmanı - Ankara

Çocuklarda bağımsızlaşma süreçleri, Tuvalet alışkanlığı kazandırma ve problemler(enürezis, enkprezis, kaka tutma), Çocuklarda dil gelişimi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Uzmanın Adresi

Bahçelievler 7. Cad. 24/ 3  Çankaya, Ankara
Kırımlı Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aziz Küçükkelepçe Hakkında

Aziz Küçükkelepçe Kimdir?

Çocuk Gelişim Uzmanı Aziz Küçükkelepçe, Çocuk Gelişim Uzmanı alanlarında faaliyet göstermektedir. Aziz Küçükkelepçe, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Çocuklarda bağımsızlaşma süreçleri
 • Tuvalet alışkanlığı kazandırma ve problemler(enürezis, enkprezis, kaka tutma)
 • Çocuklarda dil gelişimi
 • İki yaş döneminin çocuk ve aile üzerindeki etkileri
 • Tipik ve atipik gelişim gösteren çocuklarda Gelişim Desteği

Aziz Küçükkelepçe Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Çocuk Gelişim Uzmanı Aziz Küçükkelepçe tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Aziz Küçükkelepçe Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kaka sorunu hk.

  Merhaba kızım 4 yaşında 2 yaşındayken bezini bıraktı 2 yıldır wc 'e gidiyor ve hiç altına yapmadı 1 aydır hem küçük hemde büyük tuvaletini devamlı altına yapma başladı her defasında özür dilerim bir daha yapmıyacagını söylüyor ama yineden yapiyor altına yaptıktan sonrada söylemiyor biz fark edene... devamı

  Doktor Cevabı:

  Çocuk Gelişim Uzmanı Aziz Küçükkelepçe

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Çocuk Gelişim Uzmanı Aziz Küçükkelepçe kimdir , telefon numarası nedir?
Çocuk Gelişim Uzmanı A Küçükkelepçe ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Aziz Küçükkelepçe için nasıl randevu alabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı A Küçükkelepçe şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Aziz Küçükkelepçe nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Çocuk Gelişim Uzmanı Aziz Küçükkelepçe Kırımlı Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Aziz Küçükkelepçe hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Çocuk Gelişim Uzmanı Aziz Küçükkelepçe Çocuk Gelişim Uzmanı, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Çocuklarda bağımsızlaşma süreçleri, Tuvalet alışkanlığı kazandırma ve problemler(enürezis, enkprezis, kaka tutma), Çocuklarda dil gelişimi, İki yaş döneminin çocuk ve aile üzerindeki etkileri, Tipik ve atipik gelişim gösteren çocuklarda Gelişim Desteği hastalıkları konusunda çalışıyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Aziz Küçükkelepçe için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Çocuk Gelişim Uzmanı Aziz Küçükkelepçe muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Aziz Küçükkelepçe hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı A Küçükkelepçe ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Çocuk Gelişim Uzmanı Aziz Küçükkelepçe hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı A Küçükkelepçe hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.