Çocuk Gelişim Uzmanı Ahsen Nur Dağ, İstanbul, Çocuk Gelişim Uzmanı

Çocuk Gelişim Uzmanı Ahsen Nur Dağ

Çocuk Gelişim Uzmanı - İstanbul

Ergenlik sürecinin çocuk ve aile üzerindeki etkileri, Zeka Geriliği (Mental Retardasyon), Uyum Sorunları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Uzmanın Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Çocuk Gelişim Uzmanı Ahsen Nur Dağ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Çocuk Gelişim Uzmanı Ahsen Nur Dağ kimdir , telefon numarası nedir?
Çocuk Gelişim Uzmanı A Dağ ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Ahsen Nur Dağ için nasıl randevu alabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı A Dağ şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Ahsen Nur Dağ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Çocuk Gelişim Uzmanı Ahsen Nur Dağ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Ahsen Nur Dağ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Çocuk Gelişim Uzmanı Ahsen Nur Dağ Çocuk Gelişim Uzmanı, uzmanıdır. Çocuk terapisi, Çocuklarda yeme bozukluğu, Çocuklarda zeka testi, Davranış bozuklukları, Denver gelişim testi, Dikkat bozukluğu, Fobilerden kurtulmak, Projektif testi alanlarında hizmet veriyor ve Ergenlik sürecinin çocuk ve aile üzerindeki etkileri, Zeka Geriliği (Mental Retardasyon), Uyum Sorunları, Uyku alışkanlığı kazandırma ve uyku bozuklukları, Utangaçlık hastalıkları konusunda çalışıyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Ahsen Nur Dağ için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Çocuk Gelişim Uzmanı Ahsen Nur Dağ muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Ahsen Nur Dağ hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı A Dağ ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Çocuk Gelişim Uzmanı Ahsen Nur Dağ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı A Dağ hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.