BS
Soru Sahibi
14 Mart 2011 22:44

yuzumde gecmeyen ve yanma yapan bı kızarıklık var doktora gıttım rozasea ta

yuzumde gecmeyen ve yanma yapan bı kızarıklık var doktora gıttım rozasea tanısı koydu ve roza jel verdı kullandım bı faydasını gormedım lazerle tadavı edıldıgını duydum ama tam bır bılgım yok bundan kurtulmak ıstıyorum cunku sosyal yasamımı olumsuz etkılıyor lutfen cevabınızı beklıyorum...

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. İlkay Süalp
Pratisyen Hekimlik

Sorunuzun yanıtlanmadığını görüyorum.Arzu ederseniz,sitemizden bir başka deri ve zührevi hastalıklar uzmanına sorunuzu tekrar sorabilirsiniz.Sağlıklı günler dilerim

22 Mart 2011 00:01